Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Doc Braun]  
Автор WestStar36 (непознат )
Публикувано01.02.11 18:14



Не разбирам как може с такова възпитание да очакваш, че зрели хора ще приемат мнението ти сериозно... но това е друга тема.


Работа в Цептер от 2 месеца... и забележете... справям се доста добре (в отговор на тези, които не са харесали работата)... Вече съм тим мениджър! А за да станеш такъв, трябва да имаш продажби и хора, които да работят за теб и за тях самите най-вече. Да, продуктите са скъпи, но хората ги купуват... нали се сещате... иначе нямаше за 2 месеца да стана стартиращ мениджър...

Всеки един от продуктите, които се продават са с неоспоримо качество, признато с редица сертификати на 5 континента! Специално за уреда Bioptron, за който срещнах мнения на хора, които не вярват в това качество... Имате интернет... разровете се, прочетете.

За съдовете няма какво да говорим... Цяла България познава Цептер именно чрез тези съдове. Който има възможност... купува си... като по този начин СИ ПАЗИ ЗДРАВЕТО! Защото приоритет номер едно на Филип Цептер е насочен към здравето на хората, чрез качеството на Цептер продуктите!

Разочаровани сте, че сте получили подарък за 20 лева? Коя фирма ви прави подарък за 20 лева срещу един час отделено време? Информацията и здравето е всичко на този свят. Разберете го... без здраве нито можете да изкарвате пари, нито можете да се радвате на материалните си придобивки!!! Специално в бранд Медикъл, всеки гост има право и на безплатно терапиране с уреда за светлинна терапия Биоптрон.... Безплатно! В същото време можете да отидете и в някоя частна болница, където да платите межди 40 и 80 лева за същата тази терапия...

Така, че подаръците са 3! И са за хора, които умеят да оценяват истински ценните неща в живота!

Не пречете на истински заинтересованите хора, да открият реалната информация за Цептер продуктите. Защото, някои хора НАИСТИНА ИМАТ НУЖДА ОТ НЕЯ, но както се получава в 90% от случаите в България... винаги ще се намери някой, който да каже на бялото черно...



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор AlM14O (непознат)
Публикувано01.02.11 21:30



здравейте, като консултант и клиент на Цептер (едното не е обвързващо с другото) бих искала да споделя със всички ВИ, че Цептер е компания с утвърдено, доказано качество по цял свят и този, който е станал веднъж клиент на компанията, остава верен на нея за цял живот. Защото Цептер, когато получава, тя и дава.
А тези, които работят в Цептер, получват това, което са заслужили.

Ognen_Demon
... аз имам доста сериозни тяхни неща - тенджери, прибори, златни кантове и стомана. но са от 1998г. в момента незнам как са ...

Имате съдове от '98 година

. Това е страхотно, бих ви посъветвала да посетите фирмата отново за да поопресните информацията, която имате за нея, както и да посетите нашия сайт:



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: AlM14O]  
Автор lilidr485 (непознат )
Публикувано02.02.11 08:32



Като служител на фирма "Zepter"не мога да се съглася с "искреното"мнение на някой си световно незапознат субект!!!Фирмата е удвърден световен бранд и по това две мнения няма !!Нейните продукти са насочени изключително и само към здравето на хората !С невероятно качество са !А условията за работа прекрасни !Искам да подчертая ,че малката анкетна томбола на "Zepter "е различно нещо от талоните за големите награди от нашата лотария !Просто трябва да сте запознати!Поздрави!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lilidr485]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано02.02.11 09:29



Тази тема стана някаква рекламна кампания на Цептер - явно от офиса са наредили на всичките си служители да дойдат и един по един да сипят похвали тук.

Сега за продуктите - може и да са много яки, не знам, не съм ги и ползвал. Но ако бяха чак толова добри, нямаше да се продават през пирамидални структури (МЛМ). А дори и това да не е чак такъв проблем, то минаването през подобна търговска схема ужасяващо (!) оскъпява крайната цена на продукта.

Така че ако искате да блеснете на пазара - влезте в магазините, в противен случай повечето хора ще ви смята за поредния телешоп, който продава боклуци на петорни цени.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Kossoman ()
Публикувано02.02.11 11:11



Присъединявам се към мнението ти. МЛМ е гнусен метод на търговия, в ущърб на крайния потребител.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор WestStar36 (непознат )
Публикувано02.02.11 20:20



"Сега за продуктите - може и да са много яки, не знам, не съм ги и ползвал. Но ако бяха чак толова добри, нямаше да се продават през пирамидални структури (МЛМ). А дори и това да не е чак такъв проблем, то минаването през подобна търговска схема ужасяващо (!) оскъпява крайната цена на продукта.

Така че ако искате да блеснете на пазара - влезте в магазините, в противен случай повечето хора ще ви смята за поредния телешоп, който продава боклуци на петорни цени.
"







Първо, признаваш, че не си ги ползвал... второ, личи че не познаваш търговските структури.... Не искам да съм груб, напротив :) . Нека погледнем нещата през твоя ъгъл... тоест Цептер продуктите да се продават по магазините....

За да дам точен пример, няма да намесвам продуктите на Цептер, а ще сложа един обикновен шампоан с цена да речем 5 лева. За да достигне до крайният потребител продуктът минава по следния път >>> Производител >>> Вносител >>> Дистрибутор >>> Транспортни разходи >>> Търговска верига .... Сега сам сметни каква е реалната стойност на този шампоан, когато всеки един от горната верига си взима своето. 0.50 лв!!! От опит ще кажа, че нормалната надценка на повечето търговски вериги е 40% над цената на едро... Да не говорим, ако се направи и реклама колко ще набъбне цената...

Къде е оскъпяването? При нас продажбите са директни, а не чрез търговски вериги като посредници.

Продуктите на Цептер са гаранция за качество от 25 години насам. Когато човек си купува Цептер разчита на това качество, а качеството си има цена. Милиони по света са доволни от решението да имат Цептер вкъщи, а щом веднъж са купили рано или късно купуват пак. Разровете се в нета и вижте колко пъти средно 1 човек си купува Цептер уред... ще ви кажа аз... 6! Останалите, които не познават уредите Цептер се колебаят... защото... малко ли сме лъгани ние българите през годините? Гледаме песимистично на 90% от нещата в живота... и трудно ще ни се промени това мислене, но все пак аз самият съм оптимист... Не за Цептер, за цялата картинка в България въобще.

Редактирано от WestStar36 на 02.02.11 20:23.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор bioptron (непознат )
Публикувано03.02.11 09:17



Не са нещастници а тези които им се връзват.Цените им се вдигат непрекъснато а качеството пада.Вземете един съд от първите продадени и един в момента и веднага ще разберете какаво казвам.В едната ръка държите килограм захар а в другата само плика.Златните кантове се истъркват.Рисувания порцелан се оказва обикновени лепенки и то накриво залепени.Вакумиращата система след5-6 ползвания започва да изпуска.Биоптрона служи само за хрема а не за това което се представя.Цените на които влизат са нормални но се вдигат веднака от 25-50 пъти и затова става пирамида.Освен в бившите соц. страни другаде се продават както телешоп.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: WestStar36]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано03.02.11 09:33



Хех, значи искаш да ми кажеш, че вашите продукти си ги носите на ръка от завода, където се произвеждат ли? Айде нема нужда.

Производител >>> Вносител >>> Дистрибутор >>> Транспортни разходи >>> Търговска верига

От тези показаните стъпки по-горе, ви липсват единствено разходите за търговската верига, но пък затова се разпределя печалба на няколко нива "мениджъри". Нарочно е в кавички, щото както някой (може би ти) писа тука, е станал "мениджър" за броени дни. Това най-малкото звучи несериозно, ако не и смешно.

От опит ще кажа, че нормалната надценка на повечето търговски вериги е 40% над цената на едро... Да не говорим, ако се направи и реклама колко ще набъбне цената...

Аз пък от опит ще ти кажа, че това не е вярно изобщо. Ако искаш, можеш да ме обориш. С факти обаче!


Разбирам, че трябва да покажеш лоялност към пира... фирмата, в която работиш. Но си помисли как изглежда това отстрани. Ако искаш - ще ти помогна - изглеждате точно като сектанти от някоя религиозна секта!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано03.02.11 10:16



И на мен ми стана интересно как за няколко дни ставаш мениджър?!Толкоз да си умен, че да се запознаеш със структурата на компанията и да видят в теб т.нар. лидер-водач?
Продуктите може и да са добри-никога не съм ги ползвал и нямам и намерение да ги ползвам.
За мен Цептер са си един вид "Телешоп" продавачи.Опитват се надълго и нашироко да ти обяснят предимството на даден продукт и го правят като за ниско интелигентни твари.
Това "Рейнбоу-прахусмукачки", "Цептер", "Рендета, ножове, Стийм мопове" ...За мен цената на тези продукти е адски много надута.Продават се по този начин, защото държат да те омаят с "предимствата" им.Ако ги вземеш и ги сложиш тези продукти на един щанд в "Метро" например съм сигурен, че няма да имат кой знае какъв оборот.
Blake правилно сравни дистрибуторите на тези продукти със секта.Наистина са облъчени и убедени, че техните продукти са много добри.Също така ми е странно как се вземат насериозно и наричат себе си "мениджър", "директор" и т.н.Опорочи се всичко вече.Дай да ги видим какви специалисти са, какво образование имат, колко езика говорят.Събират ги там от кол и въже и ги надъхват да са нагли и да се ръчкат по домовете на хората да продават.
Същото важи и за "брокерите" на недвижими имоти-няма толкова нагли типове.Това са хората, които най-малко разбират от строителство, но искат да правят сделки за хиляди евро...Там вече наистина са от кол и въже събрани!!!Може би трябва да отворя тема за тяхната некадърност и неимформираност.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Иckъp]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано03.02.11 11:13



то в тези структури всеки, който намери поне двама балъци да стоят под него, става веднага "мениджър".

Освен това, ако трябва да говорим за надценки, като сложим по 10-15% за всяко от "мениджърските" нива до върха, колко ли идва надценката спрямо производствената цена???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.