Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: Doc Braun]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано13.07.11 17:37



RULEZ

Btw AVON са същите изроди. Миналата година си имах вземане-даване с тях по друг повод. Всичко се кара в едни кашони, после пада преопаковане подреждане и лепене на етикети с цени. Естествено в пъти над стойността им. Мила родна картинка стил Телешоп. Години наред работих до тях и всяка седмица пристигаше контейнер с китайски ментета. На другия ден идваше бус с кашони. Препакетираха се и напред към баламите А най-забавното бяха клиентите идващи после с рекламации. Седяха при портиера и такива ги разправяха, че ако бях записвал щях да издам книга "Псувните и заканите в българската народопсихология"



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: tsvetomir ivanov]  
Автор Мануела Христова (непознат )
Публикувано13.07.11 20:32



Напълно съм съгласна с tsvetomir ivanov... така говорят хората от злоба, които съм сигурна, че не са се възползвали от БЕЗПЛАТНАТА терапия със светлина.... аз лично не знам някой др да предлага да се изпробват стоките... евала на хората от Цептер, които са решили да предлагат това като вариант преди ЕВЕНТУАЛНА покупка....



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: Мануела Христова]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано13.07.11 20:35



Ей това олигофренията е безгранично нещо





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: Doc Braun]  
Автор AlM14O (непознат)
Публикувано13.07.11 20:50



здравейте,
като консултант и клиент на Цептер (едното не е обвързващо с другото) бих искала да споделя със всички ВИ, че Цептер е компания с утвърдено, доказано качество по цял свят и този, който е станал веднъж клиент на компанията, остава верен на нея за цял живот. Защото Цептер, когато получава, тя и дава.
А тези, които работят в Цептер, получват това, което са заслужили



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: lnfinity]  
Автор Van4etoo619 (непознат )
Публикувано13.07.11 22:18



Вместо всеки ден да пишете коментари във форумите, започнете да се занимавате с нещо по-достойно, работете, помагайте си и общувайте с различни хора .Това е нещото, което правим ние в Цептер и се гордеем с това, което сме .



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Doc Braun]  
Автор Van4etoo619 (непознат )
Публикувано13.07.11 22:24



Долавям тук някаква параноя....не пишем от едно и също име, коментарите са от различни хора, осъзнай се,започна да я сънуваш тази прословутата дебелана, на която си попаднал,но пак ти повтаряме,че Цептер е голяма фирма с много служители, не съди за всички по един консултант :)



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Doc Braun]  
Автор Dani090 (непознат )
Публикувано13.07.11 23:03



Човече,
Да не си гладен,та толкова често изпадаш в депресия и хронична умора?
Вземи,че се нахрани в съдовете на Цептер,за да ти се появи хормона на щастието,което е източник на удоволствието !!!




Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: Van4etoo619]  
Автор malinka182 (непознат )
Публикувано13.07.11 23:18



Аз предлагам всеки да отиде доброволно на една презентация на Цептер, за да се увери сам, че няма по-добри от Цептер в нито едно отношение. Хем ще ви покажат нови неща, хем ще ви сготвят, хем ще ви почерпят, а и на всичкото отгоре и подарък ще ви дадат. Аз в момента искам да си купя нагряващата лампа, парочистачката и филтриращата ситема за въздух, защото съм виждала резултатите на живо. Дано успея!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: malinka182]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано14.07.11 03:38



Олигофрения+много самоличности в една празна тиква= дебело зле платено чудовище на работа в Цептер





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: lnfinity]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано14.07.11 08:37



+1




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.