Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 23.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Dani090]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано12.07.11 23:03



абе гъско нямаш ли личен живот?!
ама що питам като знам че ти си като сектантка молеща се всяка вече на цептер и техните боклуци



Тема Re: Doc Braunнови [re: фю]  
Автор Мануела Христова (непознат )
Публикувано12.07.11 23:53



Doc Braun не ти ли писна да обиждаш хората и да ги слагаш под 1 знаменател? Това, че търговския консултант (ТК) не е споменал за презентацията, не значи че всички ТК го правят... Ето тук има хора, които споделят доброто мнение за фирмата и които са доволни, така че това, че Вие сте егоисти и не искате да си помогнете, ние няма как да Ви помогнем!!!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор lskren lvanov (непознат )
Публикувано12.07.11 23:55



ne ia razbiram tazi agresia, seriozno. Obiasnete mi koi pecheli ot tova da se kaniat hora i da si trygvat s negativno mnenie za firmata? Horata ? ili firmata? Ne razbiram, seriozno.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lskren lvanov]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано12.07.11 23:58



повтарям и за пореден път ама явно си малоумна.виждам че пешеш от едно и също айпи,така че колкото и имена да използваш не заблуждаваш никой,всички мения тук са само твои-не се прави на ударена дебелано



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Dani090]  
Автор fiy (няколко сме)
Публикувано13.07.11 08:48



я бягай да продаваш китайски вибратори на битака, дебелано. продължавам да предупреждавам колкото може повече хора да стоят далеч от вас и да не ви стават клиенти никога.





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Doc Braun]  
Автор fiy (няколко сме)
Публикувано13.07.11 08:52



как ще има личен живот, след като гъза й виси и се клатушка като чувал с картофи, а шкембето й е слязло до коленете?!
кой ще я погледне такава?!
не виждаш ли, че единственото й забавление е да (се опитва) да продава боклучави тенекии и в това влага цялата си енергия на физически отблъскваща, сексуално незадоволена жена?





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: фю]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано13.07.11 13:10



Тая тема е за аналите на дира просто... смях до полуда



Но да си дойдем на думата...
Ще ми е много любопитно да видя как се прави и какви резултати излизат от данъчна проверка/одит на МЛМ структура... ако изобщо направят такава.
Док Браун, очакваме продължение.

Welcome to the real world!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: Mopфиyc]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано13.07.11 14:03



сега ,сериозно ,от вчера са ги подпукали,макар че основната им цел са АVON ,има сериозни сигнали от служители на цептер така че ще ви осведомя за резултатите от проверките до които имам достъп



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: Doc Braun]  
Автор tsvetomir ivanov (непознат )
Публикувано13.07.11 15:02



Здравейте! Аз работя в Цептер от 4 месеца. Фирмата е изключително коректа, лично аз не бях срещал такава. Има огромна възможност за развитие, стига човек да иска да се възполза :) Отностно съмненията който чета по-горе за качеството на уредите, мога да кажа че са просто безпочвени. Всеки които е използвал продукт на цептер знае за какво качество става въпрос.





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси ЦИРКАнови [re: tsvetomir ivanov]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано13.07.11 15:13



айде пак абе ненормалници на кой език да ви кажа че не важите и и каквото да напишете все сте в канавката
дебелано вземи се в ръце спамът в този клуб е безмислен,тук няма фенове на цептер ,НЯМА И ДА ИМА




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.