Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 23.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор mana452 (непознат )
Публикувано08.07.11 22:55



Не знам защо някои хора прекарват толкова време в плюене по фирмата, като си личи от километри, че не са запознати. А да сте попаднали на толкова лош консултант, който да изопачи абсолютно всичко, ми се струва нереално.

Цептер предлага невероятно качествени продукти - само който не се е докоснал до тях, не е признал достойнствата им. За времето, прекарано във фирмата, не съм видяла нито един гост да остане разочарован от обслужването, от отношението или от подаръците.





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: mana452]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано09.07.11 09:50



тъпа гъско създаването на нови никове няма да ти помогне,фирмата е мафиотска и от другата седмица ще ви стъжни живота,не плащате данъци освен това сте пирамида и продуктите ви са боклуци
а на теб дебелано ти остават броени дни за да лъжеш и крадеш от нормалните хора



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lilidr485]  
Автор yas621 (непознат )
Публикувано09.07.11 11:57



Някои хора си нямат друга работа освен да плюят наляво-надясно. Недейте да говорите глупости, моля Ви. Всичко в Цептер е с отлично качество. Казвам го и от личен опит и от мнения на хора, които от 30 години ползват продуктите на фирмата и са останали доволни. Досега няма оплакал се човек от продуктите.
Стига вече с тези лаически изказвания.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: yas621]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано09.07.11 12:19



Някои хора са толкова прости, че не знаят, че е достатъчно само да се наклика един ник, за да се разбере, че е току-що регистриран. Вероятно в цяла България няма толкова хора работещи за цептер, отколкото в тази тема. А тия уреди където щеш си ги завирай. Ако предлагаш тия работи на роднините и бившите си приятели - то си е твоя работа.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: yas621]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано09.07.11 14:37



дебелано, ти сериозно ли мислиш че като правиш ник след ник никой не се усеща.това че си дърта комунистическа измамница неразличаваща скайп от ютия не означава че нормалните хора пасат трева
казвам ти за последен път -всичко свършва НАП ще ви скъса задниците другата седмица
а ти ако искаш се хвърли от прозореца най добре





Тема До дебеланата със стоте никанови [re: mana452]  
Автор fiy (няколко сме)
Публикувано09.07.11 16:12



дебелано, защо не коментираш това, че цените на скапаните ви уреди са ненормално високи и това, че викате на презентациите си нещастни бедни български дядовци и баби, които взимат 140 лева пенсия? нямате ли малко срам?!с какви очи настанявате пенсионера на стола и почвате да му рекламирате филтър за чешмяна вода,струващ няколко хилядарки при положение,че човека яде по една баница и едно кисело мляко на ден?!

защо не коментираш това,че НЕ казвате каква е "малката награда"?втория път като се обадих от друг телефон да попитам, настоявах упорито и ти казах,че няма как да не знаеш каква е наградата, след като си представител на фирмата.ти мънкаше и усукваше по инструк;циите на шефчето биг мама дебелата мадам (и ти си дебела,както и колежката ти,видях ви).защо не казваш, че трябва да мине цял час време,за да си правите безплатна реклама на гърба на заетите хора?кой малоумник ви е измислил тая маркетингова стратегия,при положение че води до антиреклама и абсолютно обратни резултати?ти знаеш ли после какво се чуваше когато хората излезоха отвън и знаеш ли че чух репликата"от тия нищо няма да купя,тъпаци смотани"?!

НИКОГА НЯМА ДА СИ ДАМ ПАРИТЕ ЗА ВАШ ПРОДУКТ КАКТО И ХОРАТА КОИТО ПРЕДУПРЕДИХ ЗА ТОВА КАКВИ ГОВНА СТЕ, АТЕ НЕ СА МАЛКО ИМАЙ ПРЕДВИД.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: fiy]  
Автор Van4etoo619 (непознат )
Публикувано09.07.11 21:48



Как можеш да казваш,че лъжа....хора,толкова сте далече от истината :) много искам да ми кажеш ти с какво се занимаваш....каква е твоята професия...престанете да мислите като стадо, опитайте се да си отворите очите за истинските ценности в живота, много е лесно да лепнеш етикет на някоя фирма ,само защото не си съгласен с политиката и.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Van4etoo619]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано10.07.11 02:58



Аз съм готвач. Готвя на хората, а те са доволни. Не безплатно разбира се, но професията ми е полезна за обществото. Никого не тормозя, никого не спамя, никого не убеждавам, че моите манджи са най-добри.Скоро смятам да си сменя професията с друга - защо не преводач, учител или електротехник... Не е важно каква е професията, стига човек с честен труд да си вади прехраната. Съвестта ми е чиста. А вашата?



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Изyмeн]  
Автор Van4etoo619 (непознат )
Публикувано10.07.11 14:40



Чудесно, именно това е целта на всички нас- да предлагаме своите продукти на хората.Ти предлагаш своите ястия на хората,представи си,че по цял ден си стоеше в кухнята в ресторанта и си готвеше, но никой не идва ,защото не знае,че съществува такова място и такива манджи....е как щеше да изкараш пари и как щтяха да опитат храната ти ??? Ако хората не дойдат да чуят за продуктите на Цептер,няма как да знаят какви качествени уреди са изобретили хората . Основните неща, от който се нуждае всеки един са храна, вода, въздух и слънце....е именно в Цептер държим на тези основни фактора,които да подобрят още повече качеството ни на живот:)



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Van4etoo619]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано10.07.11 15:04



Аз може и да съм готвач, ама не съм прост. Нали знаеш, че готвачите готвят в съдове? Нито един от съдовете не е Цептер, а определено всички са чували за тях. Явно има причина.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.