Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано08.07.11 10:17



Сигурно зеленее от яд лелката. Само фактът, че имам няколко хиляди мнения из тия форуми (всъщност бройката им е много по-голяма, понеже преди няколко години един бъг ми ги нулира) е достатъчен, за да бъда някой в този тези форуми. Всеки знае какво съм говорил, всеки може да каже лъжа или не. Аз не съм се регистрирал специално да плюя по цептер и другите боклуци, ама някои хора се занимават по цял ден с регистрации и се опитват да убедят будалите, че били честни.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Изyмeн]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано08.07.11 11:29



Да бе, по-нагоре даже един беше писал собственоръчно, че се е регистрирал само и само да похвали фирмата, щото тука ги били оплювали...



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: simo433]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано08.07.11 12:15



Я да спамна малко и аз. Знание за моето здраве получавам ОТВСЯКЪДЕ. Ама буквално ОТВСЯКЪДЕ. Отделен е въпросът, разбира се, че има идиоти, които не са си доучили в училище елементарни неща и не могат да направят разлика между мазнини и белтъци, а предлагащите разни неща за отслабване/качване на мускулна маса/други такива боклуци само това чакат. Затова и за предлагането на "дехидратирана вода" се намират търсещи.



***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.

Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: simo433]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано08.07.11 13:01



Хората тук не са паднали от Марс. Оттам сте паднали вие с малоумните си шефове и боклуците на космическа цена. Живял съм в Англия и Франция та имам представа, кое и колко струва. Тъпаци





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lnfinity]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано08.07.11 15:08







Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Изyмeн]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано08.07.11 19:17



Видях. С радост ще чуя, че са фалирали а онова дебело човекоподобно са го пратили да продава вестници.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор Nel402 (непознат )
Публикувано08.07.11 21:20



Аз работя в Цептер и съм доволна, условията са чудесни за хора, които разбира се искат да работят и да се развиват. Тази фирма дава много възможности. Продуктите са изключително качествени, мога да го твърдя защото ги използвам и по - специално BIOPTRON. За тези, които не са успели или не им се е работело фирмата няма вина. Когато искаме висока заплата трябва да положим много усилия и труд.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Nel402]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано08.07.11 21:50



тъпа комунисстическа кифло като правиш ник след ник това те прави само по грозна дебела и тъпа,разбрали ма,тука не пасем трева фирмата ви е измамна и съвсем скори чакай гости
НАПРАВО ЩЕ ТИ СЕ ВЪРНЕ ЛАЙНОТО ГЪСКО!!!!!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор nikanita458 (непознат)
Публикувано08.07.11 22:08



Всеки има право на мнение и затова и аз ще изкажа своето. Направо ми става жал за всички вас, на които коментарите са пълни с агресия, злоба, простотия и каквото още се сетите гадно и жалко! Имам доста продукти на Цептер, някои от които ползвам от години, а други от по-скоро. Мога да кажа, че са страхотни във всяко едно отношение - дизайн, практичност, икономичност и най-големия им плюс е , че са насочени към здравословния начин на живот!!!!!!!!!! Нямате какво да ми кажете насреща, а и в интерес на истината не искам да ви слушам!





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: nikanita458]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано08.07.11 22:16



тъпо ти стана а дебелано,веднага ново никче,
запомни свършено е с вас НАП започна проверки много сериозни това лято за укриване на данъци
А АЗ ЗНАМ ВСИЧКИ ВИ ДАННИ
КРАЯТ ИДВА!!!!!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.