Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема ПРОБЛЕМИ В ТБ „ИНВЕСТБАНК” АДнови  
Автор физиka11 (непознат )
Публикувано23.02.10 19:08



Проблемите в Инвестбанк изглежда са сериозни. За това говорят множество жалби, внесени в Управление Банков надзор на БНБ от фирми и граждани, които не могат да си получат внесените от тях пари в банката. Мотивите на Инвестбанк да не връща парите на вложителите, са най – различни, но истината е, че в Инвестбанк няма пари. Те са изразходвани от собственичката на банката Петя Славова, за да кредитират нейния бизнес. А нейния бизнес е концентриран в най-засегнатите от кризата отрасли – строителство и хотелиерство. Странно е поведението на управление Банков надзор в БНБ, което не предприема никакви действия, въпреки многобройните сигнали. Дано този орган има нещо предвид в действията си, които би следвало да са насочени в защита на правата на вложителите. Дано и вложителите успеят да си получат парите от Инвестбанк.
Настоящата информация не следва да предизвика реакция у вложителите за масово изтегляне на техните средства от банката, а да обърне внимание на компетентните органи да предприемат мерки в тяхна защита.



Тема Re: ПРОБЛЕМИ В ТБ „ИНВЕСТБАНК” АД [re: физиka11]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано23.02.10 20:16



да ти кажа честно не ми се вярва тази информация



Тема Re: ПРОБЛЕМИ В ТБ „ИНВЕСТБАНК” АДнови [re: Virgo]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано24.02.10 18:06



Напротив, има такова нещо.
Не знам дали ти се е налагало да теглиш суми около 200 000 лв. от някоя банка - по принцип става до няколко часа в най-лошия случай. Това не би трябвало да са пари за една банка. Е да, ама в Инвестбанк ми отне 5 / пет / дни.



Също така е верно, че един от хотелите на Петя Славова - Феста Барсело - е в много лошо положение в момента. Товаа го знам от човек, работил там от откриването му. Сега само брандинга му говори за световната марка, иначе като качество на услугата е по -близо до Славянска беседа, едва ли не.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: ПРОБЛЕМИ В ТБ „ИНВЕСТБАНК” АДнови [re: ARlZE]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано09.03.10 17:18



ами незнам, ама цяла варненаска област си превежда данъците и осигуровките в тази банка



200 000 в брой (незнам за какво са му на някой толкова пари в брой, но щом настоявате) по принцип се теглят със заявка и повечето банки предпочитат срока да е 3 дни. Понякога наистина може да ги няма в един клон и да се налага да се инкасират от друг. А защо ви отне пет дни?

За хотела незнам - не съм го посещавала и нямам никакво мнение



Тема Re: ПРОБЛЕМИ В ТБ „ИНВЕСТБАНК” АДнови [re: физиka11]  
Автор bgmen (Супермаркет мен)
Публикувано10.03.10 00:41



Внимавайте с разпространяването на невярна информация. Пишете само неща, за които имате доказателства, че вече има осъден за едно такова невинно писание.

Редактирано от bgmen на 10.03.10 00:44.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.