Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема СИ ДЖИ ЕКСПРЕС БАНК - РАЗБОЙНИЦИнови  
Автор no_future (пътник)
Публикувано14.11.08 15:07



Ако имате случайно сметка във въпросната банка, знайте:

Докато не отидете лично и писмено да я закриете, тя е ваша и ще плащате поддръжка до живот!!! Може да ви съдят!!!! Дори и да не сте вече между живите, те няма как да знаят това, но ще си начисляват таксата и лихвите за нещо, което, нито сте го искали, нито ползвали!!!

Така че един съвет:

Избягвайте всякакви контакти с въпросната банка, която събира такси и от мъртви души!!!!
Проверете и проверявайте всичките условия и при другите банки, защото много мношенци се навъдиха.

П.С. Ако някой има познат журналист, нека му посочи случая, интересно ще е да се публикува новата форма на крепостничество.

no_future


Тема Re: СИ ДЖИ ЕКСПРЕС БАНК - РАЗБОЙНИЦИ [re: no_future]  
Автор TheChampion (уебмастър)
Публикувано14.11.08 23:59



Много странно изказване... Имайте предвид, че в много банки има такса за обслужване и това не е нередно. Вярвам, че никоя банка не би тръгнала да се занимава с роднините на починал човек, за да си върне дължимите 35 лв., примерно. По-интересно е, че хората забравят, когато имат сметки или кредити, но ако имахте депозит, едва ли щяхте да повдигнете въпроса след х-години, защото нямаше да сте го забравили. В крайна сметка се плаща дори студената вода, така че пийте една и се успокойте-няма кой да ви съди за такова нещо, друг е въпросът доколко е редно да квалифицирате финансова институция като разбойник, при положение, че вие нарушавате условията на договора.





Тема А прочете ли договора първо?нови [re: TheChampion]  
Автор mancev (старо куче)
Публикувано25.11.08 16:15



Това че имаш сметка там, значи че съвсем съзнателно си отишъл до банката и си поискал да ти открият разплащателна сметка. След това те са ти дали "Общи условия", който ако беше прочел може би щеше да знаеш че сметката се закрива лично от теб. Това че си "забравил" за тази сметка не е проблем за банката а за самия теб. Другия път като съдиш действията на дадена институция първо виж в собствения си двор, и тогава пускай подобни мнения.



Тема Re: А прочете ли договора първо?нови [re: mancev]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано26.11.08 00:03



След това те са ти дали "Общи условия", който ако беше прочел може би щеше да знаеш че сметката се закрива лично от теб.
Ето ти и един пример от мен:
Ползвах си доста години кредитна карта в ПБ. Решавам да я закрия и си плащам всичко ДО СТОТИНКА - точно колкото е пресметнала онази, дето ме обслужва.
След години - рекламна брошурка по пощата. Сещам се, че още ме водят клиент и им звъня. Да - видиш ли - дължат ми 1 стотинка, но не знаят на кой IBAN да ми я преведат и затова не могат да ми закрият партидата. Адреса ми знаят за брошури, ама не и за другото. Точни хора, с две думи.



Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.

Тема Re: СИ ДЖИ ЕКСПРЕС БАНК - РАЗБОЙНИЦИнови [re: no_future]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано26.11.08 12:37



Тази банка не я препоръчвам и на врага си

Страшна политика имат, неграмотни служители и въобще е пълна анархия

Последния им хит беше като не ми разрешиха ДА ВНЕСА огромната сума от 20 ДВАДЕСЕТ лева по една сметка на фирма, защото съм нямала ВЪТРЕШНО пълномощно от фирмата да ВНАСЯМ не да тегля пари по въпросната сметка..... Такава трагедия са, че нямам думи




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.