Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: fanii]  
Автор ilko georgiev (непознат )
Публикувано12.11.08 09:48



Мила Фани и с "Господарите на ефира" работата не е такава каквато изглежда.И на тях съм им писал и в техния сайт и в рубриката господари на ефира в дир.бг и нищо.
Тези симпатяги не настъпват големите играчи.Не виждаш ли , че репортажите им са само кокошкарски и предимно софийски - за по-малко разходи.Имаха един репортер който се беше заял с една кметица от Варна за падащи фасади и .......и вече не се вижда в ефир.
Ти сама си направи изводите , какво се е случило.
А иначе в Неделя излъчиха , как един клиент си купува телевизор с монети от 1лв. , точно от Техномаркет Варна.
Това е , за глупости може да се правят репортажи, за проблеми - не може.
Самите те са си един истински БАЙ-Брадър - цирк в цирка.



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: ilko georgiev]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано12.11.08 17:10



Много си прав за господарите.
По темата - за наше всеобщо съжаление, това не е случайност, или некадърност, това е политика на фирмата. Те така искат - преценили са, че искат служители със заплати по 400лв, които ще ги счупват от работа, няма да ги обучават на нищо, щото няма и смисъл и те ще си тръгнат след два месеца. Преценили са да не инвестират в обслужване, инвестират в реклама, маркетинг, много магазини, много видове стока и във всекидневно измъчване на доставчиците за цени. Съответно получават някакви хубави цени, а спестйвайки от много неща получават и една съвсем добра печалба.
Принципно съществуват и друг тип магазини, където обслужването е налице, по-малки са, но там цените ще са други. Като цяло, за мен техномаркет няма място на пазара (в технополис ситуацията не е много по-различна), но фактите говорят друго

Та мисълта ми беше, че и до папата да пишеш - най-вероятно ще си разрешиш проблема, но фирмената политика няма да се промени.

Редактирано от s.prodanov на 12.11.08 17:11.



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: s.prodanov]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано12.11.08 17:26



о, това е повече от сигурно, чувал съм за доста решени проблеми от сорта, но проблемите не спират, а продължава да ги има. След кротък скандал те оправят, ама така до следващия път...



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: saik]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано13.11.08 12:16



Не нзам кое в теб те е карало да им се натискаш толкова да им направиш оборот при положение, че има и други магазини (Технополис и до някъде Зора - да може да кажете един дол дренки, но специално за моя град е обратно - по доволен съм от Техномаркет и съм нямал проблеми досега, доакто в Технополис съм имал, както ид а е )... принципно е трябвалод а напуснеш магазина доста по-рано от моемнта с касата, за да ме разбереш правилно ще ти дам един пример с ... обувки - аз нося 44-47 ми номер в завсимот от производителя :) - когато влезна в магазинза за обувки/маратонки си харесвам модел - ако имат купувам, ако нямат си излизам, всеки опит да ми бъдат пордадени обувки от друг модел, защотото ' от тези имаме големи номера останали', бива ледено-учтиво порязван - аз не съм там да се натискам да им правя оборот...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: ilko georgiev]  
Автор adibadi (търсеща)
Публикувано15.11.08 21:08



И аз съм с негативно мнение за Техномаркат. Отидох там с намерението да си купя бойлер, който предварително си бях избрала от сайта им. В магазина имаше мнооого малко консултанти, ходих даже да издирвам някой от тях. Ужас направо. Когато въпросният консултант се появи го чакаха още 3 -ма човека, които бяха дошли преди мен. И така след половин час най-после бях удостоена с внимание. Питах го за бойлера, оказа се, че е само мострата, познато нали :) Можело да се поръча от същият модел и до 10 дни ще пристигне. Замислих се дали да поръчам, а “консултанта“ ми каза “Защо не проверите в Технополис дали няма от този модел?“ Това е то, инвестират яко в реклама, ами да вземат да си обучат и най-вече да мотивират персонала. Е то е ясно, че няма да стъпя повече там.



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: ilko georgiev]  
Автор Bилиaнa (непознат )
Публикувано16.11.08 18:06



Смятам, че правата ми на потребител са нарушени и възнамерявам да предявя съдебен иск. Някой има ли опит, колко време отнема процедурата и какъв е бил резултат? Благодаря!





Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: ilko georgiev]  
Автор Bилиaнa (непознат )
Публикувано16.11.08 19:09



Имам същия проблем и в момента се ровя из Нета. Може да се организираме всички потърпевши и да подадем иск заедно.





Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: Bилиaнa]  
Автор ilko georgiev (непознат )
Публикувано24.11.08 11:27



Здравейте имам развитие по проблема.Взех си няколко дена отпуск и се преселих да живея в магазина с табели на врата "Не пазарувайте от тук" и "Те са мошенници".Официално ,няколко дена си избирах да си купя нов телевизор.
Омбудсмана и Комисията за защита на потребителите не отреагираха на жалбите ми
НО !!! имам реакция от Брюксел, имам отговор за заведена жалба и изисквани
отговори за ситуацията по веригата надолу.
Там имат отдел за "Правна защита на икономическите и други интереси на потребителите", при това Шефа и тези с които си кореспондирам - са БЪЛГАРИ и си пишем свободно на български.
Напишете в Гугъл - Меглена Кунева и ще ви излези интернет страницата с имената и имейлите на всички отдели в нейната комисия

В крайна сметка гадовете от магазина решиха телевизора ми от 1959лв да го оценят на 700лв и искаха да ми пробутат за замяна най-тъпия телевизор в магазина , при което щях да удуша управителя.Работата отиваше на бой и тогава стигнахме до компромис - естествено за моя сметка - взех телевизор за 1200лв и не пропуснах да се жалвам и за това в Брюксел, защото се оказа ,че имат право на това безобразие - по закон.



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: adibadi]  
Автор stefanika (непознат )
Публикувано14.12.08 12:28



И аз нямам много добри впечатления от Техномаркет- Пазарджик! Отидох да си взема тостер- чаках повече от 20 минути, а отношението беше невероятно грубо! Взех си тостера, ама повече там няма да стъпя! Не знам защо се подлъгах да вляза в този идиотски "Техномаркет", при положение, че има определени фирми, от които и друг път съм пазарувала такива стоки за бита- и отношението европейско, и гаранциите им важат, и са изключително бързо действат в сервизите, с които те работят! Но това ми е обица на ухото- повече никога няма да стъпя в Техномаркет!!! Предпочитам да платя по- голяма сума, но да бъда обслужена европейски!!!





Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ - да ти побелее косатанови [re: ilko georgiev]  
Автор gkkkk (непознат )
Публикувано03.02.09 00:41



Точно марката и модела са от най-голямо значение,за да знаем какво да не купуваме.Примерно аз не бих купувал обикновен телевизор Панасоник след като връщах един три пъти в Техномаркет цариградско шосе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.