Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 21.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема Измамник във форуминови  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано29.09.08 16:08



Искам да ви уведомя, че Владислав Николаев Маноилов/Манолов-vlad, от Белово, подвизаващ се като уеб- дизайнер, използва Интернет пространството за измами и събиране на пари... и то не един път:




Редактирано от PreslySt на 29.09.08 19:42.



Тема Re: Измамник във форуминови [re: PreslySt]  
Автор frog222 ( воден)
Публикувано30.09.08 01:27



благодарско бате.пуснах го и в ,,българи в чужбина,,де да го знам тоя мошенник да не се довлаче и там.да си жив и здрав

,,... ний сме попови лъжички
малки жабешки деца...,,


Тема Re: Измамник във форуминови [re: PreslySt]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано30.09.08 10:20



баси кви изроди са се появили... просто не мога да проумея как някои (не мога да ги нарека хора) изроди се опитват да натрупат пари, откровено лъжейки, особено на тема ЗДРАВЕ. Ако този охлюв въобще имам баща, му пожелавам наистина да му притрябват пари за здравето на баща му, и никой да не му даде... дееба и педалите...



Тема Re: Измамник във форуми [re: Blake]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано02.10.08 12:04



По-лошото е, че с лъжекампанията си той обрича другата жена от Белово, която може би наистина се нуждае от помощ.
Това е изключително гнусна постъпка, по-гнусна от телефонните измамници с "катастрофите" на близки.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Измамник във форуминови [re: PreslySt]  
Автор nikirst (непознат )
Публикувано03.10.08 10:31



хероина не прощава на никой:(



Тема Re: Измамник във форуминови [re: nikirst]  
Автор frog222 ( воден)
Публикувано03.10.08 14:46



ако този Влад е наркоман,аз съм трамвай.егати и мошенника,завлякал е сумай ти народ.и ми се струва че не е сам а са 2 или 3 в цялата история

,,... ний сме попови лъжички
малки жабешки деца...,,


Тема Re: Измамник във форуминови [re: PreslySt]  
Автор 4ereshka (член)
Публикувано07.10.08 10:46



Прочетох по въпроса, и съм изумена, потресена.......То бива бива боклук, ама чак толкова...Понеже не можах да прочета абсолютно всичко по темата,
не разбрах как точно са го разкрили, че е измамник. В началото всички са се вързали без капка съмнение..Как се е разбрала истината??
Убедена съм, че всичко се връща





Тема Re: Измамник във форуминови [re: 4ereshka]  
Автор 4ereshka (член)
Публикувано07.10.08 11:11



И още нещо искам да попитам- как се е развила историята по нататък. Дали е започнал да връща парите, дали потърпевшите ще водят дело?
Е гати боклука





Тема Re: Измамник във форуминови [re: 4ereshka]  
Автор Teya75 ()
Публикувано08.10.08 08:07



Виж препратките към другите линкове. Там има епикриза, в която се говори за увреждане на гръбначен стълб, а не на сърцето. Също и, че има направени интервенции по гр. стълб, а не операция на сърцето.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance


Тема Re: Измамник във форуминови [re: Teya75]  
Автор 4ereshka (член)
Публикувано08.10.08 10:02



Благодаря, сега ми се изясни. Не всички линкове ми се отварят, не знам защо.
Ама този наистина бил много тъп......Поне като ще лъже да беше се запознал с елементарни неща.....
А знаеш ли дали е върнал парите и дали ще го съдят?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.