Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано30.09.08 10:15



На стоката която исках да купия от тях имаше етикет с определена цена. На касата обаче ми маркират по- висока цена от тази на етикета. На логичният въпрос, защо има разминаване между обявената и действителната цена отговор не получих. Казах, че се отказвам да купя стоката, на което представете си касиерката ми заяви, че не съм можел да се откажа, защото вече била въвела данните в апарата си!!!



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: kилиkaндзep]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано30.09.08 10:22



Я пак - на самата стока ли имаше етикет, или на рафта, откъдето я взе? Щото често се случва някой да постави нещо на друго място, и съответно някой да се обърка. А колкотъо до касиерката - ако си затвори сметката (приключи я), наистина няма как да я редактира.



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: Blake]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано30.09.08 10:53



Имаше лепнка на самата стока. Действителната цена се оказа малко по- висока, но въпроса беше принципен. Не ми харесват опитите да ме правят на идиот, пък било то и за 1 стотинка отгоре, примерно.



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: kилиkaндзep]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано30.09.08 13:53



Е, така може, но въпреки всичко винаги има възможност за грешка...

Аз питах, щото пред мен един път мъж и жена търсеха под вола теле при подобна случка... Трябва да си много тъп за да спориш сляпо, при положение, че нещо което нормално струва 10 лева, си го взел с идеята че е 2, просто щото е било на погрешното място...



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: kилиkaндзep]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано30.09.08 21:35



На тоя етикет имаше ли бар-код, освен цената??
Ако тя е маркирала с четеца и има разлика в сумите, то тогава тия са за убиване.

В крайна сметка какво стана?

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.


Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: Blake]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано30.09.08 21:37



А колкотъо до касиерката - ако си затвори сметката (приключи я), наистина няма как да я редактира.

Е, при добро желание винаги може да се сторнира. Пък и вероятно помниш едновремешните указания "Рекламации - само на касата." А разлика в обявената и продажната цена си е достоен повод за рекламация.



Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.

Редактирано от Buhl на 30.09.08 23:30.



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: Buhl]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано01.10.08 11:18



За сторнирането - става ако НЕ СИ приключил сметката. Ако си я приключил - касиерката каза какво се прави - отива се на "Информация" с бележката и претенциите, и ти възстановяват парите. Достатъчно честно и почтено. Ама хората държаха да не си платят изобщо...



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: Buhl]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано01.10.08 12:36



Не помня дали имаше бар-код или само лепенка. В крайна сметка я купих. Не съм дребнав човек, а и разликата не беше голяма, но ме подразниха със тези си изпълнения. Познай дали повече, ще им стъпя в магизина.



Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: kилиkaндзep]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано01.10.08 14:31



"Легендата" гласи, че в някои бели страни са длъжни да ти го продадт на каквато цена е отблязано на етикета на рафта или върху него, ако на касат по баркод пише друго това ням занчение, считало се за склюване на договор това че вече си го харесал, приел си цената и отиваш на касата... и да не евярно звучи честно и хубаво :)

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Не купувайте от Практикер. Те са мошеници.нови [re: Blake]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано02.10.08 22:49



Ама хората държаха да не си платят изобщо...

Нямах предвид "твоя" случай, а на Киликандзер.

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.