Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема GET.bg измамницинови  
Автор ezb (непознат )
Публикувано11.04.08 11:37



поръчах си скъп телефон чрез интернет магазина на get.bg , доставиха го със Спиди , оказа се повреден ,обадих им се и им го изпратих на следващия ден обратно след няколко дни ми го връщат със съобщение че го тествали и работел ! Да ама не ! Жалки измамници ! Отказах да взема неработещия телефон за които им платих 800лв. Пак разговори по телефона ,при които спокойно и арогантно ми обясниха да си гледам работата . От тогава 2месеца ни пари ни телефон. Бях позабравил ама те ми припомниха ,че живея в Абсурдистан .А пари се печелят ще го преживея , но някой ден такива гадове си го получават с лихвите !!!



Тема Re: GET.bg измамницинови [re: ezb]  
Автор feliko (непознат )
Публикувано19.05.08 12:06



много добра схема , браво ! значи правиш саит ,слагаш хубави цени , ако някой се върже пращаш му нещо повредено ,когато го върне забравя за парите и даже не е незаконно





Тема Re: GET.bg измамници [re: ezb]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано19.05.08 12:24



Имаше телефон за защита на потребителя. Защо не си потърсиш правата?

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: GET.bg измамницинови [re: ezb]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано19.05.08 19:38



А все пак не мислиш ли, че трябва да си потърсиш правата, за да не живееш в Абсурдистан?

пари се печелят ще го преживея

Много лесно позволяваш да те лъжат!





Тема Re: GET.bg измамницинови [re: ezb]  
Автор stanetzz (President Evil)
Публикувано21.05.08 00:03



От тях купих НОКИА Е62 през декември.Беше на половината цена в сравнение с твоя. Преди 2 месеца телефона първо започна да прави проблеми с менюто,после не можеше да се влезе в съобщенията,а накрая угасна съвсем.Занесох го на място при тях, пратиха го уж в "собствен" сервиз.Там престоя 20 дни за смяна на софтуер. След като го взех, се оказа, че ПАК не могат да се пращат и получават съобщения. Пак в сервиза- този път бяха много бързи- само 1 седмица. Сега са ми сложили по-стара версия на софтуера, която е със странен езиков пакет.Тъй като телефона е с QWERTY клавиатура, са разменени местата на A и Q , W и Z. На мястото на повечето препинателни знаци сега има странни гласни с ударения отгоре.
И вече до толкова ми е писнало да се разправям, че го използвам като най-обикновена слушалка от 50 лв (а който е запознат с модела може да предположи, че такъв тулуп с размерите на настолен калкулатор се взима за работа,не за гъзария).

Така че и от мен съвет- не купувайте от тях мобилни телефони!И изобщо- от виртуални магазини! За няколко лева по-малко не си струва разправията.А гаранцията от 2 години, която дават е без никакво покритие!

О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!



Тема Re: GET.bg измамницинови [re: stanetzz]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано21.05.08 14:32



Аз затова некупувам от он-лайн магазини. В много случай и цените им не са по ниски. Телефоните са обикновено по-евтини, но не е ясен проиходът им. То май повечето телефони продавани по магазините не са внесени от официалия вносител.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: GET.bg измамницинови [re: Julian]  
Автор chevkata (непознат)
Публикувано21.05.08 15:16



Има комитет за защита на потребителите съветвам те да се обърнеш към тях. djam.dir.bg



всичко е хубаво когато свършва добре

Тема Re: GET.bg измамницинови [re: chevkata]  
Автор ezb (непознат )
Публикувано21.05.08 19:56



http://www.potrebitel.bg/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=561



Тема Re: GET.bg измамницинови [re: ezb]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано22.05.08 12:45



И?Какво се случи до сега?

Welcome to the real world


Тема Re: GET.bg измамници [re: cлънчorлeд]  
Автор stanetzz (President Evil)
Публикувано23.05.08 23:00



Какво да се случи? Кучетата си лаят по форумите, керванът си върви- с кайени и бентлита ,придобити на нашия балъшки гръб.
Не вярвам в честността на търговците, не вярвам в "Комисия за защита на потребителите", вече не вярвам в двугодишни гаранции. И точно за това мисля да се оправям сам- ще си го флашна собственоръчно.Така или иначе съм го отписал, поне да си поиграя...

О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.