Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема GEOXнови  
Автор galileja ()
Публикувано15.02.07 10:34



Така наречените дишащи обувки. Да, ама не! Преди 4 месеца купих на сина ми - 9 год. маратонки GEOX, тъй като реших, че щом е по цял ден на училище, обувката трябва да е добра, т.е. да не се потят краката му.
Казах си - майната му, ще давам през 4-5 мес. по 100 лв., само и само краката на детето да са добре и то да се чувства удобно.
Точно на втория месец ги носих на обущар, защото се разпльокаха, а сега вече смърдят ужасно. Някой може да ме пита - переш ли ги? Отговорът е - редовно. Незнам и не ме интирисува къде и кой ги произвежда, но за такава цена очаквам подобаващо качество.
Или да повишат качеството си, или да намалят цените си.
Съветвам всички - Не купувайте тези маратонки. Качеството не отговаря на цената.





Тема Re: GEOXнови [re: galileja]  
АвторГъceницaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 15:14



Абсолютно вярно! Купих на благоверната ботуши от там, които държа да подчертая изобщо не бяха евтини и се скапаха след 3 месеца. Ходих да се разправям в магазина и ми казаха, че не трябвало да се мокрят! Баси! Аз единствените обувки, за които съм чувал, че не трябва да се мокрят са тези от пресован картон дето ги слагат на умрелите!





Тема Не мога да повярвам,нови [re: galileja]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.02.07 18:49



че вече има ментета и на Джеокс! Обувките са изключително качествени и италиански, дори тук са считани за скъпи! Geox.it
Каква стъпка предприе ти, по въпроса? Все пак, вероятно те интЕрЕсува.
Успех.

* * * * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw


Тема Re:Какво ти качество!!!нови [re: Bambi*]  
Автор galileja ()
Публикувано17.02.07 16:31



Абсурд повече да купя нещо с тази марка. Смятам да напиша едно писмо до главния офис в Италия, но силно се съмнявам, че ще има ефект


И пак апелирам- НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО С ТАЗИ МАРКА



Тема Re: GEOXнови [re: galileja]  
Автор Shankly (Човекозащитник)
Публикувано17.02.07 21:53



Много зависи откъде си купувала. Мястото лицензирано ли е от централата? Питам, защото аз притежавам обувки на "Джиокс" от 9 месеца, и нямам никакви проблеми - нито изпускат някаква специфично дразнеща миризма, нито са променили формата си.

"Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят." (Хитлер)


Тема Re: Не мога да повярвам,нови [re: Bambi*]  
АвторГъceницaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:13



Какви ментета? Аз като купувах ги взех от официалния им магазин в Пловдив (даже на geox.com е листнат) и си бяха в кутия, с книжка, с гаранция.... ала-бала! За сравнение, ще кажа че за себе си купувам обувки единствено от Salamander (и от Пловдив и от София - магазините на Витошка и Славейков) и до сега нямам абсолютно никакви забележки. Ама то явно трябва да се опари човек, за да се научи.



Тема Re: GEOXнови [re: Shankly]  
Авторgalileja (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 21:47



Маратонките на сина ми ги взихме от магазина на Витошка. Е, ако и там не е сигурно - къде да е?





Тема Re: GEOXнови [re: galileja]  
Автор HerNamelessMajesty (she's back)
Публикувано20.02.07 14:33



Ей затва ви лъжат - щото си мислите, че като е скъпо и е на 'Витошката', значи е екстра. Принципно така и трябва да бъде, но драгия бг търговец е открил слабото място на селяка с пари.

С теб се разделихме, а защо смъртта закъснява.....


Тема Re: Що за грубостнови [re: HerNamelessMajesty]  
Авторgalileja (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 17:04



Хем така трябва да е, хам селяка с парите. Ти май завиждаш,че неможеш да си го позволиш? Не си обяснявам по друг начин тази агресия



Тема Re: Що за грубостнови [re: galileja]  
Автор Blake (член)
Публикувано20.02.07 18:02



Не става въпрос за възможности. Просто някои хора нямаме навика да си даваме парите за глупости и скъпи боклуци






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.