Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 25.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тото 2нови  
Автор Stereosonic (разгонен )
Публикувано25.01.08 00:20



Тия от спортния тотализатор съвсем ни взеха за балъци.Не знам сега чия собственост е и кой олигофрен....ааа олигарх цоца от него но наистина прекаляват и то не на шега.Отдавна имам съмнения,че мамят с числата и съм на път да го докажа.Съмненията ми се породиха още в момента,когато разбрах,че не можеш да пускаш фиш в деня,в който се тегли и тиража.Защо да трябва да попълвам последно в сряда,след като туража е в четвъртък?!За какво им е необходимо време?!Не знам и какво е това "жури",но определено твърдя,че този резонен ден с компютри се изчисляват възможно най-кухата комбинация от числа.
И защо смъкнаха толкова печалбите на 3 и 4?Коя е причината?Кое ги плаши?
Аз съм фен на комбинациите.Вече 8 години търся компромисния вариант от ниски,но редовни печалби,потдържащи един що годе нормален живот.Мисля,че съм на прага!...
Заровен съм в бумащина в търсене на "перпетуум мобиле в тотото".Навсякъде около мен е драсканици,цифри,стрелки,таблици,чертежи,сметки.
И лятото ми просветна след поредната безсънна нощ.
Искам да подчертая,че се целя в 5 от 35,тъй като там е най-близкия шанс за така заветния "вълчи капан".Стремежа ми е не да удрям петици всеки месец-това е невъзможно!Подчертавам-НЕВЪЗМОЖНО!Но да си уредя един малък доход чрез подобаващ брой четворки и тройки.
Измислих система от 14 числа,определих 6-те около които ще се въртя най-много и я умножих по 3.Всяка система има 14 различни числа без тия 6,които се застъпват.
НЯма да споменавам как е напаисана,защото това си е мой труд и никой няма това право да я знае.Само ще спомена,че е доста скъпо удоволствие...
И я "пуснах".Не реално,а следих какво се случва.Първо мера,после режа!!!Шест месеца стисках зъби и следих развитието й.Шест месеца записвах всеки неин резултат,за да се уверя,че съм на прав път,че 8 години дадоха реултат.
Нямам резултата от първите три месеца в мен,но от последните три ще го предоставя.Искам само да кажа,че от първите три месеца имам само един "празен" тираж в който губя всичките пари.
Като цяло "печеля" на месец от 70 лв до 240.Нищо по-малко и нищо повече не показаха резултатите.

Предоставям ви резултатите от последните три месеца,като далновидно съм махнал броя четворки и тройки които биха подсказали работата ми и в колко от трите тегления са се падали.С черти съм посочил когато не излиза нищо:

81 3
82 4 3
83 ----------------
84 3
85 4 3
86 --------------
87 4 3
88 3

89 3
90 4 3
91 ---------------
92 3
93 3
94 ---------------
95 4 3
96 3

97 4 3
98 3
99 3
100 4 3
101 4 3
102 3
103 4 3
104 3

Пак казвам това е за последните три месеца,като първите три бяха дори с още по-добри резултати!

И реших,че е добра идея да започна наистина.Изчаках да мине Нова година.Хванах се за първи тираж с подобаващата сума пари и започнах да играя.И какво се получи.Вие ми кажете.Ето какво стана след като започнах да пускам системата си НАИСТИНА:

Резултатите

1 ---------------
2 ---------------
3 3
4 ---------------
5 ---------------
6 ---------------
7 ---------------

Как изведнъж системата умря?!?!?!?!?!
Какво я превърна в тази катастрофа от отрицателни резултати и то толкова рязко?

Вие ми кажете,аз ще мълча!

Редактирано от Stereosonic на 25.01.08 00:21.



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано25.01.08 11:33



Поредният смахнат.Добре си измисли,но прегледай шансовете си изобретател.Математиката е точна наука.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Тото 2нови [re: naci]  
Автор Stereosonic (разгонен )
Публикувано25.01.08 12:33



Балък продухай се нанякъде.Какво се вреш?Пречиш!Айде,пътя!

Чакам коментар от хора,които разиграват системи.Ще го докажа това със машинациите,ако трябва ще им представя лично на тях още материали по случая.Съжелявам само че си играх почти 5 години да се занимавам с 6 от 49.Там е безнадежден случай.Истината е в по-малко числа,но явно някой не играе честно.



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано25.01.08 13:36



Ходи се прегледей нещастник.

Знай си границата на тъпотата


Тема тъп комплекс злобеннови [re: naci]  
Автор Stereosonic (разгонен )
Публикувано25.01.08 14:23



При кой лекар,мишле?

Подскажи ми някой,дето не си е късал дипломата заради теб?

Пътя,казах.Ориентирай се по знаците,заемаш много пространство,квадрат.


Все още чакам фенове на системите-капани.



Тема Re: тъп комплекс злобеннови [re: Stereosonic]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано25.01.08 15:44



С тебе може и научен труд да се напише.Ха,ха.Маний некакви те гонят.Ама тъпото си е тъпо.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: тъп комплекс злобеннови [re: Stereosonic]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано25.01.08 15:45



Да не би да се изживяваш като Лодигин или Едисон,ИЗОБРЕТАТЕЛЮ НАШ?

Знай си границата на тъпотата


Тема напразо енови [re: Stereosonic]  
Автор Oleole (непознат )
Публикувано25.01.08 17:12



Прекалено много играчка е да търсиш компромис между допустима сума за комбинации и печелившата система.Верно,че на 6 от 49 си е чиста глупост да се търси тоя вълчи капан.Няма такова нещо.Верно също,че и при 5 от 35 е по-възможно.Но дали е оправдано.Ти сам каза,че ти е отнело години.А какво печелиш от там.Четворките са по 30-40 лева,а тройките левче.Прав си,че и там има вързанка и то голяма.Сумите на четворките ги смъкнаха доста и ще ти кажа защо.Бягат точно от фенове на комбинации.Дори и да уцелиш златната среда на едни минимални постъпления,те го измислиха така,че да те орежат и за това.Другото също е от значение - самите печалби и на петиците ги смъкнаха доста.Мафия,няма какво да се съмняваш.Зарибяват наивниците и им прибират парите.Навремето на един банкет няколко колеги си направихме разни системи и почти се бяхме навили да ги пуснем.После видях,че печелят.Жегна ме и дълго време следих резултатите,докато един ден се подлъгах.Искам да ти кажа,че:
В момента в който си пуснеш системата и...числата се сменят!Аз съм го следил това повече от година дори и когато дръпнах калема,останах доста изненадан.Но когато започнеш да пускаш,"късметът рязко те напуска".
Сещай се какво правят.Мафия!



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано27.01.08 09:40



Припомни си висшата математика - теория на вероятностите.



Тема Re: Тото 2 [re: Stereosonic]  
Автор onchoo ()
Публикувано27.01.08 20:16



До голяма степен е истина че има нещо гнилоо в Тото но това май се доказва много трудно , почти невъзможно е !
Просто няма да позволят на знаещите да говорят!

Аз съм се занимавал съвсем малко с комбинации съвсем любителски единствено и само за спорта :)
Сега вече съм далеч от тази еуфория!
Спомянм си че преди доста 5 -10 години някъде пак имаше голям джакпот и тествах една моя комбинация но не съм я пускал! Беше за около 500 лв. бяха много пари и тогава даже повече а аз и да ги имах на дали щях да ги заложа!
НО за моя радост или не още първия тираж комбинацията удари шестица :)
може да е било случайност незнам!

Но ако я бях играл силно се съмнявам че щеше да има същия успех!

поздрави на ентусиастите ! :)

Народе!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.