Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор Stereosonic (разгонен )
Публикувано05.02.08 20:12



Последно пиша по темата,повече за да направя ъпдейт с резултата до тук отколкото да кажа нещо.Значи картинката е следната:

1 ---------------
2 ---------------
3 3
4 ---------------
5 ---------------
6 ---------------
7 ---------------
8 ---------------
9 3
10 -------------

Намерих реузлтати от по предни пуснакния.Вече имам почти от цялата година.Съотношението между верочтност да спечеля преди и вероятност да спечеля след като съм започнал да пускам наистина е меко казано ФРАПИРАЩА!!!Мисля да отнеса случея до Господари на ефира.Имам един познат там и ще го занимая със случая.Това за мен е измама от национален мащаб и само бог знае от кога продължава!



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор Neise ()
Публикувано19.02.08 21:29



Бившата шефка на тотото купи тоалетните хартии( това е името, което подхожда повече на вестник в България) на Блъсков за около 10 милиона. Направете си вие сметката как се изкарва толкова пари на тази длъжност, която не би трябвало да се заплаща с повече от 2к месечно, предполагам.
Е как шефката на тотализатора ги е изкарала тези 10 милиона за 3 години, можем само да гадаем





Тема Re: Тото 2нови [re: Neise]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано20.02.08 16:38



Спестявала е от закуските... на другите.



Тема Re: Kuha lejkaнови [re: naci]  
Автор mjuyhn (непознат )
Публикувано20.02.08 17:21



Хм... според мен той беше човекът с най-точната информация, друг е въпросът как я предостави. :)



Тема Re: Тото 2нови [re: onchoo]  
Автор mjuyhn (непознат )
Публикувано20.02.08 17:54



Единственият начин на този етап е монтаж на охранителни камери (не скрити, ами такива, които си се виждат много добре, и трябва да респектират, т.е. да са качествено и здраво монтирани и с отлично изображение), да се заснемат топките, какво се случва с тях... Заснетият материал -- в МВР, но в някое средно-високо звено (да не е в ръцете на нискостоящите, но не и в ръцете на босовете) в безплатен интернет-сайт. Да записват и отпечатват долу вдясно на екрана (камерите) час, дата, часът -- до секунда. При доказване фалшифицирането на този материал -- строги санкции, поне 6-7 години затвор.

Трябва твърда ръка, която да управлява честно.



Тема Re: Тото 2нови [re: mjuyhn]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано20.02.08 19:45



Нали знаеш, че вместо твърда ръка имаме мека китка в управлението. И твърде много дупедавци...



Тема Re: Тото 2нови [re: justuser]  
Автор Neise ()
Публикувано20.02.08 20:17




Явно доста закуски е натрупала, та се е



Тема Re: Тото 2нови [re: mjuyhn]  
Автор Neise ()
Публикувано20.02.08 20:25



Не мога да проумея защо държат да имат, всички играни комбинации за тиража, записани на диск, преди тегленето ?


Именно и поради тази причина в дните, които се теглят самите тиражи или не работят или са до обяд - не съм сигурен, но така имат възможност да получат всички играни комбинации накуп преди самото теглене, които евентуално след това минават някаква обработка с компютър за да се види, коя куца комбинация да излезе от сферата.
Ами мисля си че може да се направи така, че да се пускат фишове и минути преди тегленето - как се залага на футблони мачове, минути преди да са започнали ?



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор y=F(x) (непознат )
Публикувано04.03.08 17:06



Напразно се мъчите да измислите комбинации за тотото - ако можеше, то щеше да фалира досега. За Ваше успокоение искам да Ви кажа че комбинациите на 6 от 49 математически изчислени са около 28 000 000 - от комбинаториката - комбинация на шесг елемента от 49 възможни. Вие играете 5 от 35 Изчислеге си го сами - 35.34.33.32.31 разделено на 1.2.3.4.5. ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!





Тема Re: Тото 2 [re: y=F(x)]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано04.03.08 18:00



Както колегата посочи, общият брой на комбинациите в 5/35 е 324632. От тях петицата е 1, четворки: (5 над 4)*(30 над 1) = 150, тройки - (5 над 3)*(30 над 2)= 4350. Каква е вероятността, направете си сметката.

Другото обаче - за компютъра, който "генерирал комбинация" е смехотворна - не съм виждал в някой тираж да теглят КОМБИНАЦИЯ, теглят числа. И то - механично, не електронно.
Оттук - евентуално 2 начина за нарушения на феърплея. Нека приемем, че по-тежките топки с по-малка вероятност попадат в "прахосмукачката":

Вариант А. Въз основа на данните от постъпилите фишове на най-често срещаните топки се мацва спрей, за да станат по-тежки - звучи наивно, неефективно и малко възможно (никой няма лична облага от НЕПОЛУЧАВАНЕ на печалби - те са фиксиран процент от постъпленията). Ако аз съм гаден и корумпиран директор на тотото, каква ми е далаверата Вие да нямате четворки и тройки? Пък и това със срока на приемане на фишовете също е безсмислено - при съвременните комуникации, дали ще приемат фишове до предната вечер или до предния час - не е от особено значение.

Вариант Б. Свои хора знаят предварително, кои са най-тежките топки в тиража и си правят комбинации, невключващи тези топки - това обаче не е невъзможно, пък и личната облага е налице. Ето ме пак - гадният и корумпиран директор на тотото. Вие си играете с 35 числа, а моите братовчеди - с 20! Вие се борите с 324632 комбинации, моите братовчеди - с (20 над 5) = 15504 - яко, а?

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.