Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 24.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тото 2нови [re: onchoo]  
Автор Stereosonic (разгонен )
Публикувано27.01.08 22:20



Разбирам те напълно.Аз не твърдя нищо,те фактите сами говорят.Мисля видя горната диаграма какво съм експериментирал не една семица не един месец, а половин година.Това са експерименти на базата на 62 тегления.Не ми трябва никаква теория на вероянтости или математики.Не и точно в този случай.Какво висшо от математика да иска един човек,когато построи една комбинация и БЕЗ ДА Я ПУСКА проследи развитието и в толкова пъти тиражи.Още съм без таблицата от резултатите на първите три месеца.Мога само да спомена,че от там се вижда,че само два пъти съм оставал без печалби(било то и тройки).От вторите три месеца се вижда,че шансът е по-малък и съм бил без късмет четири пъти.Значи какво излиза:

За 62 тегления съм оставал на нула общо 6 пъти !

Ако трябва и ще ги удвоя.Не ми пречи.Да сложим двойно по-малък късмет - 12 пъти.

Започвам да пускам тези числа от 1 януари НАИСТИНА!
Към днешния ден горната таблица се е "обогатила" с ето този резултат:

1 ---------------
2 ---------------
3 3
4 ---------------
5 ---------------
6 ---------------
7 ---------------
8 ---------------

Само на мен ли ми се струва,че за месец имам вече ..... 7(!) пропуска?
Пак питам: Каква теория точно на вероятностите и кой раздел от точната математика обеснява тоталната липса на късмет от 1 януари до сега?
Да чуя?

п-п:
Да не споменавам,че при експеримента най-големия интервал без познати четворки е 5 тиража.Там пък да не говорим въобще...

Редактирано от Stereosonic на 27.01.08 22:22.



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 00:42



И слепите видяха, че тотализатора е идеална перачница за пари. Как преди някакво събитие се "събира" джакпот, как хората се лъжат да играят и накрая, (понеже не може да го задържат вечно) "някой случаен" печели.
Да, ама ние доматите не ги ядем с колците. И не е нужна висша математика, а проста ЛОГИКА, за да се схванат евтините машинации...

А колко хора си продадоха апартаментите, полъгани и те не знаят по каква илюзия...

Редактирано от justuser на 01.02.08 00:48.



Тема Re: Тото 2нови [re: naci]  
Автор Walnut ()
Публикувано01.02.08 11:49



Добре де, защо трябва да обиждаш безпричинно! То от такива като теб, такива като НЕГО бягат от България и служат на други държави...а ние останалите търпим такива като теб! Не те е срам!
Човека има акъл, то е ясно....ама ти.....май си кух



Тема Re: Тото 2нови [re: Walnut]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано01.02.08 12:17



Глупак ако бях там,нямаше и да пиша дори.И си двойно по тъп от тотоманияка,за такива като тебе и него хората са извели формули,казват и математика .

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор kiiid (черен, тъп, зъл)
Публикувано04.02.08 02:28



Аз обаче за разлика от предните ще те подкрепя на 100%. Имам програма, която разработвам от 1993 година насам и която не работи по типичните методи за "изчисляване на числа", които са много популярни сред лаиците в областта. С тая програмка и системи, разработени отново от мен съм удрял няколко пъти средни по размер печалби. Почти не е имало тираж за мен без някаква печалба изобщо. Но... в един момент вкараха новата система с компютрите и тогава подобно на твоя случай изведнъж всичко умря - почти никаква печалба при същите методи, с които дотогава бях на около 90% успеваемост по тиражите. И оттогава е все така. Странно, нали?





Тема Re: Тото 2нови [re: kiiid]  
Автор kiiid (черен, тъп, зъл)
Публикувано04.02.08 02:31



Всъщност забравих нещо.
Интересна "зависимост" е, че ако не пуснеш числата, вероятността да удариш нещо е в пъти по-висока, отколкото ако ги пуснеш. Нека всеки да опита това и ще се увери сам



Тема Kuha lejkaнови [re: naci]  
Автор Cидиyc (запознат)
Публикувано04.02.08 18:30



Muhlio,syvelqwam che nqmam kirilica da ti kaja MUHLIO na kakto naj-obicham. Sluchajno se zachetoh i da ti kava tochno takowa gowedo kato teb naj-malko trqbwa da se obavda. CHudq se onq rogatiq kato te e izsral, da ne bi da e zabrawil da te pregyrne,predi da te natiri po pytq ti? Izchezwaj s taq twoq matematika, che stawash smeshen. Koga shte shwanesh, utre li? I az znam matematika,no pone se useshtam malko ot malko,che tuk ne goworim za nikakwi teoremi.Lewak!Tuk se gowori za korupciq w toto tiravite,po nqkoe wreme da spresh da se wresh kato lumpen s neoblizanite si izwodi.

Kakwa matematika shte izwadish za sluchaq kojto e opisan?A?...Oshte li shte drynkash na kuho,egati nategacha kompleksiran deto si!!!

Po temata:

Tototo e oporocheno i to mnogo.Nikyde po sweta nqma taq pochiwka ot edin den.Nawsqkyde movesh da si pusnesh za denia.Da ne goworim che syotnoshenieto mevdu postypleniqta i pechalbite e otwratitelno nakloneno w polza na postypleniqtaKompiutrite im pomagat da izchislqt naj-typata kombinaciq.Dori tazi koqto se padne,ako e w golqm razmer se izplashta na lice-miraj.Wsichko se puska na zapis.Dojivqh da vidq v 101 tiraj ot minalata godina kak se protegna ryka i izbuta obratno topkata,koqto se beshe wsmukala w uleq - qwno ne trqbwashe da vliza tochno taq !!!!Az samiq s oshte dwama sme izchislqwali veroqtnost za pechalbi ot naj-razlichni kombinacii.Istina e - kogato zapochnesh da gi puskash i "KYSMETA TE NAPUSKA" !!!!!!!!!!!!



Тема Re: Тото 2нови [re: kiiid]  
Автор Cидиyc (запознат)
Публикувано04.02.08 18:44



На който трябва кирилицата проработи.

Та значи....преди три години бяхме трима,които оставихме "за спорта" няколко пъти по 185 лв за комбинации в 5 от 35.Направихме го за тръпката!
Шанса да спечелим беше точно 70 % с начина по който го бяхме измислили.Аз също не съм спал да кълва компютърни програми за разработка.Още повече,че партньора е математик-висшист и е ужасно кадърен с числата.Намислихме го - направихме го!Измислихме концентрация с кобинации от 1 до 10,от 10 до 20 и 20 до 30,като елиминирахме 31,32,33,34 и 35. Кръстосахме ги тия числа по няколко начина,като "почтои не остана празно".Излезе,че ни трябват по 185 лева на човек(555 лева) на всеки тираж,или ....4440 за месец.През това време "средна статистика" показа,че схте имаме поне 1 петица на месец,за четворки и тройки няма да говоря.Следили сме цяла година какво излиза!!!

11 пъти пуснахме по 185 лева! Само 20 четворки и към 220-230 тройки! Кошмар,човече....Изведнъж СПРЯХМЕ ДА ПЕЧЕЛИМ!Това е то коруцията ти се плези от екрана два пъти седмично и то само от тото.Смятай иначе как ни лъжат!

Редактирано от Cидиyc на 04.02.08 18:45.



Тема Re: Тото 2нови [re: Stereosonic]  
Автор arrabbiata (непознат)
Публикувано05.02.08 10:03



Аз забелязах една друга странна тенденция. Големите джак поти винаги се печелят с едно фишче, случайно пуснато.



Тема Re: Kuha lejka [re: Cидиyc]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано05.02.08 10:26



Абе олигофрен селски.Що не ходиш да се удавиш някъде.Ти си писихясъл бе,навсякъде му се привиждат заговори.Не печели ,значи има заговор.Много нущя ти куцат селскийййй.

Знай си границата на тъпотата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.