Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Спидинови  
Автор neliya_bg (непознат )
Публикувано27.12.07 20:26



На 20.12.07 изпратена пратка. Днес сме 27. ОЩЕ НЕ Е ПОЛУЧЕНА, повярвайте! Не ползвайте Спиди!!!



Тема Re: Спидинови [re: neliya_bg]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано27.12.07 21:49



Всякакви подобни фирми чакат да се наберат известно количество пратки за определена дестинация и чак тогава ги изпращат.Използвала съм всичките ми известни досега и всичките работят на един и същ принцип.За подобни забавяния съм чувала купища глупости и оправдания,а истината ми я каза човек работещ за една от тях.



Тема Re: Спидинови [re: morska valna]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.12.07 09:55



Чувал съм добри и лоши отзиви за всички фирми, но доколкото знам много хора ползват Еконт, явно са доволни. (И за тях съм чувал лоши отзиви, но на практика потребителите на data.bg ползват само тях.)

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Спидинови [re: Изyмeн]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано30.12.07 00:27



И Еконт съм ползвала.И те са на моменти.Миналата година и аз на 21-ви декември пращах спешно документи за чужбина и пристигнаха чак след седмица,а ми обещаха за два дни да са там.Иначе си платих като поп 45 лв.за услуга,която ми излезе през носа.Сина ми ми е пращал пратки от чужбина по тяхни куриерски служби.Еми думи нямам.До вратата ми се носят и си ги получавам срещу подпис.Сина ми е уведомен пък,че съм получила пратката.Ей на това му викам аз обслужване.Българските фирми могат само да гледат и да се учат





Тема Добра дума за Спидинови [re: morska valna]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.12.07 19:17



Изпращам между три и десет пратки годишно вече няколко години. Все през Спиди и все в границите на България. До тук не се е загубила нито една пратка. Когато получателя не си е в къщи ходят на адреса по няколко пъти. Е, правят опити да го намерят по един път на ден.

Обратно известяване за получаване на пратката нямат, но имат сайт от където може да се разбере дали е доставена и изобщо къде се намира пратката в момента.

Накратко - на мен Спиди ми върши работа.



Тема Re: Добра дума за Спидинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано30.12.07 21:05



На мен също нито една от фирмите досега не ми губила пратки.Тук говорим за срокове на получаване и тяхното изпълнение.Прави грозно впечатление на фона на работата на чуждите фирми,че нашите не доставят в обещания срок пратките,а вместо това валят купища оправдания.



Тема Re: Добра дума за Спидинови [re: morska valna]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.12.07 22:59



Ами сроковете са били такива, за каквито съм си плащал. Имам мнение само за Спиди и го споделих.

Искам да те питам: чуждите фирми не ползват ли български посредници на Българска територия?



Тема Re: Добра дума за Спидинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано31.12.07 11:29



Ползват тази,която заявиш.Сина ми си праща пратките чрез чуждата фирма,но аз си ги получавам чрез БТК-то.Доволна съм.



Тема Re: Добра дума за Спидинови [re: morska valna]  
Автор miavita (новак)
Публикувано31.12.07 12:47



Аз живея в София и съм изключително доволна от Спиди. Много са точни, любезни, усмихнати и т.н.т. Препоръчвам ги.



Тема Re: Добра дума за Спидинови [re: morska valna]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано31.12.07 13:18



Благодаря за уточнението.

Само малка корекция - вероятно имаш предвид

.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.