Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 29.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бойкот на фирма Белла!  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано14.12.07 17:21



Погледнете следващите линкове и решете дали ще купувате вече продуктите на фирма Белла с марките Перелик, Сачи, Леки, Белла, Фамилия, Томи, Соларис, Народен...







Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.12.07 08:15



така, и сега какъв е точно проблемът?



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: f(x)dx]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано15.12.07 09:17



Ами никакъв не е проблемът... Освен, че собственикът е Белла е явно един изключително прост селянин и парвеню, който е толкова тъп, че се хвали (и си организира кампания в медиите) с убийството на едно красиво и величествено животно, при това защитен и изчезващ вид. Мисли си, че с парите, които е изкарал от теб и от мен, може да со позволи всичко. Що не се изправи срещу бялата мечка с голи ръце, а не да му я докарат на 20 метра и да я гръмне със супермодерната карабина?



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.12.07 10:05



и аз пак продължавам да не разбирам, защо трябва да не си купувам Сачи, Перелик, Белла и каквото там произвежда въпросната фирма.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: f(x)dx]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано15.12.07 10:21



Бе мани бе, убил бяла мечка, голямата работа... Трябва да се тръшнем и да ревем, вместо да ревем за хилядите крави, прасета, кокошки и т.н. дето ги ядем всеки ден... аман от псевдо-природозащитници и смешните им действия...



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: f(x)dx]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано15.12.07 11:57



То кремвиршите Сачи така или иначе са мегалайна, така че ето ти една причина :)



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Blake]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.12.07 12:15



човекът до някъде си има основание. Аз лично не одобрявам избиването на животни без смисъл. Кравата и прасето го трепеш, щото требе да ядеш.
ама да се вдигнеш на майна си райна, за да гърмиш бяла мечка си е лиготия един вид.

Обаче, представи си, че това е една стара и болна мечка дето има 50 на 50 шанс да преживее зимата. и въпросните 60 хиляди долара канадското правителство ще ги похарчи за нещо полезно за останалите диви бели мечки. примерно

ама свят широк - шашкъни всякакви



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Cин Mapмoт]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.12.07 12:18



съгласен съм.
Белла имат много гадния навик - пускат нов продукт, богато реклама и промоции. Продуктът е хубав, цената добра, клиентите се зарибяват.
след половин година - стоп реклама, продуктът става пълен боклук, но клиентът си е зарибен.

затова аз на тях им купувам само най-новите и най-рекламираните продукти. Сега се кефя на баниците. Наистина са голям кеф - вадиш от фризера, мяташ в тавата и след половин час ядеш супер готина баница (е, не е като на баба де).



Тема На какво снование реши,нови [re: Blake]  
Автор Zelenikata ()
Публикувано15.12.07 13:14



че въпросният природозащитник яде говеждо, свинско, пилешко и т.н.?



Тема Re: На какво снование реши,нови [re: Zelenikata]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано17.12.07 11:01



А, значи унищожава зелените площи/респективно опустошава зелелнината на планетата, което води до появата на пустинни райони, озонови дупки, глобално затопляне и взе такива разни полезни природни явления.

Айде моля ти се стига глупости, аман от конспирации на тоя свят...



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано17.12.07 16:43



Отдавна съм взел решение относно купуването и консумацията на подобни продукти от подобни производители. С други думи съм ги изключил от хранителния си режим. Не защото собственикът на фирмата е идиот и садист, а защото са вредни за здравето. Напоследък си мисля, че голяма част от хранително-вкусовата промишленост по-правилно би било да се причислява към химическата.

Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Редактирано от Cлapтибapтфacт на 17.12.07 16:44.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано17.12.07 23:07



Ето още нещо по

.

Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано18.12.07 08:32



Нещо не те разбрах.Ти нормален ли си?



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано21.12.07 09:43







Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано22.12.07 13:08



Продуктите му са абсолютни боклуци и аз от години не ги купувам.





Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор joro ianakiev (непознат )
Публикувано26.12.07 17:05



какво по точно не разбирате ..... какво означава '' селяния до шия '' ли.
в такъв случай - жалко , много жалко



Тема От Убиец ли купувате храната си?нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор newage (идещ)
Публикувано31.12.07 05:27



"Венцислав Георгиев съобщи пред българските медии, че в момента бялата кожа се обработва и очаква скоро да му бъде изпратена от Канада.
Следващата пролет планира да участва в лов на анаконди в Южна Америка, вероятно Боливия. Цената на този екстремен спорт е далеч по-скромна
- само 25 хиляди долара."


Със 60 хиляди долара много бедни, но надарени български деца можеха да се изучат и развият талантите си.

Помислете следващият път, при кого отиват парите ви, преди да посегнете към тези марки на Белла:


Редактирано от newage на 31.12.07 05:39.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор thorn (член)
Публикувано06.01.08 01:36



Писна ми от екофундаменталисти. Що не ревете срещу нещастните ескимоси, които трепят бели мечки и нарвали с официално разрешение? Същата идиотия, като защитата на бездомните помияри.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: thorn]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано06.01.08 16:31



Много неуместно сравнение. Едните убиват,за да се изхранват и обличат,докато тоя убива за удоволствие,че го известява и с камбанен звън,сякаш кой знае какъв велик "подвиг" е направил.Ако убие помияр,както ти се изразяваш няма да е направил нищо.Ама бяла мечка-голяма работа,голямо нещо.А що се отнася до продуките му,аз не ги купувам не от сега.Нека си яде боклуците сам.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор 1912 (непознат )
Публикувано07.01.08 00:00



не разбирам докога ще има балъци,дето купуват уж кренвиршите от месо сачи и леки-може ли от 4лв да са от месо.вътре има всякакви жили,хрущяли,косми,копита и много химия.ако ги видите от какво ги правят,ще си повърнете и червата.същото се отнася и за дюнерите аладин.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: morska valna]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано07.01.08 10:18



а, значи имали добро убийство и лошо убийство... не знаех...
А ескимосите що не ядат нормална и/или консервирана храна вместо да трепят бедните животни???



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Blake]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.01.08 11:52



Твоята логика пък никога не съм я разбирала.Винаги реагираш нападателно,високомерно и с тон на всезнаещ.





Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: morska valna]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано07.01.08 17:03



Да, така реагирам, когато се опитват да ми пробутват откровени глупости, скрити в лъскава опаковка. За всезнаещия - такъв съм си

, поне се интересувам от много работи и никога не говоря наизуст за разлика от някои среди хора, в които си включена и ти...



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Blake]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.01.08 22:01



Аха,значи убиването за кеф за теб е откровенна глупост,скрита в лъскава опаковка.Е,по-голяма глупост от тая пък на мен не ми бяха пробутвали. Утрешния ден внуците ни ще могат да видят само някой и друг препариран екземпляр наистина в лъскава опаковка.Ама къде ти отбира на тебе мозъка за утрешния ден.Нали си много знаещ.Опитваш се витаеш в някакви среди,ама и ти не знаеш в кои.Или сме на принципа-лаем със силните на деня



И за да не бъда голословна чети :

.Точка 5 и последните изречения са голата истина.

Редактирано от morska valna на 07.01.08 22:40.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: morska valna]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано08.01.08 09:57



Скъпа, вземи си успокоителното, сложи си очилата и чети внимателно. И не ми слагай собствените си мисли в моята уста... Откровената глупост в лъскава опаковка са нелепите действия на псевдо-природозащитниците като тебе, които са готови да пренебрегнат собствените си убеждения за уж благородни каузи. Не съм привърженик на убиването на животни без смисъл (като това на бялата мечка), но не съм и противник - все пак мечката е била определена за отстрел, човека си е платил и толкова. Сега, че е селянин и държи цял свят да научи как си харчи многото пари - това не е мой, нито пък твой проблем, ощше по-малко пък би могло да ме накара да ползвам или не ползвам определена категория продукти, нямаща нищо общо с въпросните мечки. Ето това е откровената глупост, скрита в лъскавата опаковака на природозащитата.

Иначе - ако ме познаваше, щеше да разбереш в какви среди се движа (нищо общо с предположенията ти), както и че не ме интересуват силните на деня, камо ли пък да си губя времето да лая по някого - най-малкото това няма никакъв ефект...

А научната фантастика ми е интересна, но само като художествена литература. Колкото до промяната на равновесието и бров на видовете в природата - това за съжаление е неизбежно, и никакви усилия не могат да доведат до предотвратяването му.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cynthia (Luminous Angel)
Публикувано08.01.08 11:20



Това че някой си е убил бяла мечка няма отношение към продуктите на пазара. Явно лова на мечки е позволен. Ако не я е убил въпросния господин - щеше да го направи някой друг. Проблемът е - защо убиването на тези животни е разрешено и се предлага на съответната цена!!!

А сравняването на белите мечки с овцете и кравите, които консумираме е най-смешното нещо, което съм чела. Ехо?! Ние затова ги отглеждаме! Може и гадно да звучи - но си е факт. Развъждаме ги, за да ги ядем. Така ли е с белите мечки?

И накрая - така или иначе повечето продукти на Белла не струват. Само от корите за баница съм доволна. Другото не става.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Blake]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано08.01.08 12:04



Нещо се опитваш да се правиш на оригинален?





Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: morska valna]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано09.01.08 10:03



Няма смисъл да се правя на оригинален, просто съм си ОРИГИНАЛЕН ™ по рождение. Освен това имам поне малко мозък в главата си, за да не се подлъгвам сляпо по разни утопични идеи, а мога да преценя кое колко струва и доколко е възможно/невъзможно...

Айде със здраве, поздрави на морето!

Редактирано от Blake на 09.01.08 10:04.



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Blake]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано09.01.08 12:28



просто съм си ОРИГИНАЛЕН

Оригинален си там където можеш да минеш за такъв



Благодаря за поздравите.Да ти се връщат!



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: dragozow]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано15.01.08 19:00



Въпросът е - ти нормален ли си? Толкова ли не те интересува кое е морално и човешко, че си готов да го подкрепяш сляпо и да си даваш парите на хората, които съсипват планетата и всичко хубаво и честно, което все още съществува на тоя свят? Много ми е жал за тебе и хората като тебе, които смятат, че единственото важно е да си натъпчат стомасите и да фраснат някоя далавера



Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Cynthia]  
Автор goshko147 (любопитен)
Публикувано25.01.08 13:58



haha.. ama kakuf fal6 e vsi4koo0o0 :D:D ina4e produktite sa dobri!!

Трима души пазят тайна когато двамата са умрели!


Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Cynthia]  
Автор Tъй, тъй... (Шашав)
Публикувано27.01.08 15:57



Ако не я е убил въпросния господин - щеше да го направи някой друг. Проблемът е - защо убиването на тези животни е разрешено и се предлага на съответната цена!!!
Защото парите от резрешения лов на бели мечки се влагат от правителството за каузата на живите такива.
И, според мен, проблемът в темата е, че таксата е платена с част от парите, които аз и ти и другите като нас сме оставили в магазините.

От утре няма да пуша повече! Нито по-малко!


Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор svetlana_hss (непознат)
Публикувано06.02.08 11:10



Какъв е проблемът ли?
Ами например такъв, че скоро и бели мечки няма да останат по света! Заради глобалното затопляне и такива като господина.
И други неща няма да останат скоро. И хората също.
Що за глупак трябва да си и комплексар, че да платиш тия пари за да си направиш кефа?!
Такива като него за собствен кеф и от алчност опустошават и природата на България.
Абе нямам думи за това безумие, което се шири навсякъде. Просто нормални хора почти не останахме...





Тема Re: Бойкот на фирма Белла!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор svetlana_hss (непознат)
Публикувано06.02.08 11:14



Така. Ескимосите нямат друг избор, те просто нямат ресурси. Ние май имаме. Едно е да убиеш, за да живееш, друго е за удоволствие.
Доста диви животни на много места в европа (И България) са вече само легенда, заради безцелното избиване на "разрешените бройки".

Ревю - Директор на водопад

На крака сме родени със краката твориме,
по познати пътеки всички дружно вървиме,
общо взето щастливи, общо взето нещастни,
домовете ни пълни, но главите ни празни.

От сън уморени по бюрата лежиме,
носим пълни кореми и затова ще тежиме,
с бързината на мравки, но с идеи големи,
всеки се бърка в чужди проблеми.

Припев: Вишист до вишиста,
комин до комин,
пушеци разни,
бял, червен и син.

Животът е труден,
но понякога плах,
наляво да тръгнем,
но със десния крак.

От яйцето със песен валяк път си пробива,
всичко що е природа със асфалт ще залива
магистрали и централи, завод до завод,
Всички дружно вървиме към научен възход.

Искам да бъда директор на водопад!

Припев: ...



Тема От Убиец ли купувате храната си?нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано21.06.08 19:41








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.