Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 26.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема Врати Васи - да ви пази Господ от тях  
Автор egyapg (непознат )
Публикувано06.12.07 15:51



Фирма Васи със собственик Арсени Байздренков са мошеници. Господинът е много сладкодумен и ще ви обещае всичко, което си пожелаете. Обаче да обещаеш не е като да изпълниш.
Та така си поръчах от него врати на изложението Стройко през ноември 2006. Всички други фирми ми казваха срокове от над 45 дни, само той обеща 30 работни дни, т.е. до Коледа да имам врати. Взе парите и се изгуби. Звънил съм стотици пъти(без преувеличение), ту се крие, ту се оправдава че някой друг го бави. Накрая след 300 мъки в средата на лятото вратите дойдоха. Доста различни от поръчното, но все пак по-добре някакви врати отколкото жилище без врати. Какъвто съм доверчив му платих веднага оставащата сума дори без да искам неустойка. Уж щяха веднага да ги монтират. Дядото, който трябваше да ги монтира се направи на болен и си замина. Не можеш да го спреш. Повярвах, не мога да държа насила човека. Реших че като се оправи ще дойде. Къде ти, вече 5 месеца въртя телефони, а вратите си седят недовършени. Пак е Коледа и аз пак съм без врати...
ХОРА, ПАЗЕТЕ СЕ ФИРМА ВАСИ И АРСЕНИ БАЙЗДРЕНКОВ




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.