Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 29.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"!!!!!  
Авторabush (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 14:18



Не си поръчвайте мебели при него.Дори и за най-елементарния предмет ще ви мотае безкрайно, ще ви лъже и накрая ще ви изработи нещо некачествено и съвсем различно от поръчаното. Магазинът му е на Пиротска 60. Мъчението при него продължава с месеци, няма да ви върне парите и всеки път когато му поискате сметка ще ви изтъква възможно най-абсурдните оправдания.При него принципа е: "Виновен е клиента, а не търговеца!" Когато го притиснете наистина за всички лъжи той започва дори да заплашва с побой и мутри. Кошмарен лъжец и многознайко, който мотае клиентите си по половин година!!
Предупреждавам ви, за да няма други излъгани.Предупредете всеки ваш познат решил да си търси кухни, спални, гардероби...



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"!!!!! [re: abush]  
Автор4oweka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 19:30



ne e samo toq ne6tastnik az sym pory4wal na dwe firmi pyrwata me zapaliha a wtorata mi gi dostawi s2meseca zakusnenie sega we4e si prawq wsi4ko sam kupuwam s i ot sklada mareriala vzeh si instrumenti i pone znam 4e ne nqma sam da se motaq. ne 4e razbirah ne6to ot dyrwodelstwo ama se nau4ih ima i sajtowe koito dawat dobri syweti.



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"!!!!! [re: abush]  
Авторgabik (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 19:33



ама голям абуш си



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"!!!!! [re: abush]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 12:17



С Ъ О Б Щ Е Н И Е
№ 0627/2002/000020/09.05.2007
по чл. 32, във връзка с чл. 33 от ДОПК


До КРАСИМИР ДАЛЕКОВ ЕТ ОРЕШАК, БУЛСТАТ 110011619,
Адрес за кореспонденция: с. Орешак, общ.Троян

Уведомяваме Ви, че в 14-дневен срок от поставяне на настоящото съобщение, следва да се явите при публичния изпълнител при Регионална дирекция – гр. Русе на Агенцията за държавни вземания, на адрес: гр. гр. Ловеч, ул. Търговска 43, ет. 8, за връчване на Съобщение за доброволно изпълнение № 0627/2002/000003/05.07.
2006г. и Постановление №0627/2002/000015/21.04.2007г.за наложен ЗАПОР по изпълнително дело №627/2002г. по описа на същата дирекция.

В случай, че не се явите преди изтичане на посочения срок, съобщението ще се приложи към изпълнителното дело и актът ще се счита за редовно връчен.



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"!!!!! [re: abush]  
Авторizmamena (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 23:27



A pone kato zaplashva s mutri prashta li gi naistina ili samo si zaplashva. Nie predi 3 meseca si poruchame mebeli ot nego i kato stana qsno che samo ni luje s tupite si opravdaniq muja mi mnogo seriozno se skara s nego i krasimir dalekov zapochna da mu zvuni i da go zaplashva, che shte mu prati mutri i che ni znae adresa i t.n. i sega malko me e strah...dali nqma da ni prati naistina nqkoi.
nqkoi znae li neshto poveche za tozi chovek?



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"!!!!! [re: izmamena]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано23.10.07 09:05



Я бе я ходете го извадете от обувките.Егати тъпият селянин.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"! [re: izmamena]  
Автор taniatot (на пост!)
Публикувано23.10.07 14:26



Аз писах преди в тази тема. Значи този все още продължава.... Да и при мен ги имаше тези, че ще прати тия и ония хора, че ще подпали апартамента и т.н..... Аз лично заведох дело срещу него. Сега на 02.11 ми е изслушването, пък да видим. Аз съм сама и за това няма как да му се изправя насреща физически, но ако се стигне до там, вярвам ще намеря начин...

Сега се поръчах мебели от друга троянска фирма и служителката там ми каза, че той всъщност не е добре психически. Жена му го изоставила и той превъртял. Та така...



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"! [re: taniatot]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 12:14



аз съм поредния излъган от него. според мене трябва да обеденим усилята си
за да няма поредни излъгани.

да стане обществено достояние чрез : господари на ефира

икономическа полиция - за иэмама



Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"! [re: лили]  
Автор taniatot (на пост!)
Публикувано25.10.07 17:22



Аз вече си говорих с други пострадали. Някои от тях са си търсили интереса чрез Комисия за защита на потребителите, някой, около 18 - жалби в Полиция.... Ами до сега не съм чула нещо да се е задвижило наистина. От Комисията го викали няколко пъти, разписвал се на протоколи, че ще изпълни договорите си.... От полицията е получил няколко "предупреждения ", каквото и да значи това. Сега, доколкото знам по няколко от жалбите и ма образувано, май се казва следствие, но отдавна не съм се чувала с останалите от "клуба" и не мога да ти кажа до къде е стигнало.. Още повече,че и данъчната администрация, която го търси то 09.05 не си е сърбала вземанията от него, а на всичкото отгоре, когато проверих лицето чрез данъчните, излезе, че е "съвсем" редовен, според тях. Аз, както казах по - горе, предпочетох делото - може да е бавно, но поне все някога ще свърши... Дано доживея





Тема Re: Не поръчвайте мебели при ЕТ"Красимир Далеков"! [re: taniatot]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 19:56



блаодаря много за тази информация.
аз искам да има шум около него за да няма пове4е излъгани или да се изведат до минимална бройка. за това ми трябва подкрепа от други .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.