Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема матраците "ТЕД"нови  
Автор питaщ (вечно неразбрал)
Публикувано26.09.07 05:50



То големи реклами, голямо чудо. Действието се развива във Варна. Отивам аз твърдо решен да си купя един сиромашки дунапренен матрак съблазнен от гаранцията която дават. Не хранех илюзии че ги изпълняват ама викам си щом толкоз се изхвърлят все ще има нещо. Първо ме направиха на маймуна да си търся транспорт щото ми казаха че го имат в наличност и мога да го взема веднага. Намерих транспорт, оказа се че го нямат. Принудих се да платя нещо което го нямат дори и на снимка. Платих на моя транспорт дето не можах да го ползвам, платих и на техния дето щял да ми го докара. Донесоха го, монтирах го на пристата на детето. На четвъртия ден се случи да седна на него и ми се стори нещо съмнителна работата. Вдигам го и с напипване разбирам че половината дъски са натрошени. Не се и съмнявам че 13 годишната ми дъщеря /35 килограма/ се е разхождала отгоре му за да си бърника климатика, но след сато разпрах декорацията и видях за какво става въпрос ми стана ясно че е било просто въпрос на време да се начупят тия така наречени дъски независимо колко внимателно се сяда или спи. Всяка от тях би послужила успешно за разпалка на барбекю, но не и да поеме тежеста на средностатистически българин. Да хоя за рекламация не си и помислих щото ще започнат едни дебати- „Не е монтиран от квалифициран дърводелец”, „ Защо си скаъсал плата” и т.н. и т.н. Има разбира се „Комитет за защита на потребителя” но процедурата по жалбата ми може да трае месеци, аз къде да го държа тоз боклук в 60 квадратната панелка?






Спрете Земята.Искам да сляза!

Тема Re: матраците "ТЕД"нови [re: питaщ]  
Автор kriskoto (непознат)
Публикувано01.10.07 20:17



Разбирам те напълно
Това са дъски един вид четвърта категория - тях или ги изхвърлят или ги правят на талаш /трески/. Прекалено са тънки, но явно някой е решил че стават за в работа. УЖАС





Тема Re: матраците "ТЕД" [re: kriskoto]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано02.10.07 09:50



Освен че са тънки, са и много "чепати", което допълнително ги отслабва. Моят матрак е също ТЕД, еднолицев, отдолу също имам счупени 2-3 дъски, ама още се държи. Въобще не знам защо точно тези матраци струват толкова много.



Тема Re: матраците "ТЕД"нови [re: Blake]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано04.10.07 15:34



Това са обикновени чамови дъски които са лек и евтин материал.Ползват се за кофражи и т.н. където после няма да се използват защото не са здрави.Учудва ме че Тед ползва именно такива.Според мен е трябвало да си купиш рамка от парен бук и след това да сложиш дунапренен матрак.Лично аз на спалнята съм така,матрака ми е латексов,двустранен.Марката май беше Paradfise,български е и беше по-евтин от Тед тогава.Струваше към 330 лева за размер 160/200.От Лабиринт го купих та ми късаха нервите тогава с транспорта защото предложих при поръчката да им дам цялата или половината сума и заедно с това да им платя транспорта,като дойде да ми звъннат един телефон да се уговорим за ден и час.Оказа се че това много ги затруднява и немога да платя доставката веднага,а след като стоката пристигне в магазина.Така ходих още един път.Отделно ми бяха объркали една секция и предложиха да чакам още 30 дни

.Та както и да е,доволен съм от матрака,за година време не е станал на топчета и не се е деформирал,дамаската изглежда като нова.Периодично го обръщам.Та много жалко за Тед с тия евтини дъски.Ако съм на мястото на автора на тая тема ще постна в няколко големи форума и ще насоча всички индексиращи машини към линковете за да видят хората чамовия материал.Аман от айдуци,истината е че човек неможе да има доверие вече и на нещо познато.



Тема Re: матраците "ТЕД"нови [re: dragozow]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано04.10.07 16:15



Повече няма да повторя грешката да си купя такъв матрак.
Обаче си малко в грешка за цената - матрака ми го взех за около 130 лева (164х190), най-евтините ДВУлицеви матраци (като този, който споменаваш) с подобен размер струват поне двойно, + поне още 100+ лева за подматрачната рамка, и цената на твоя вариант излиза тройна. Но както вече казах, повече няма да направя грешката да си купя еднолицев матрак





Тема Re: матраците "ТЕД"нови [re: Blake]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано04.10.07 19:39



Имах предвид само матрака за тая цена,рамката при мен си беше на самата спалня.Просто такъв бе модела.



Тема препоръчайте матракнови [re: dragozow]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано10.10.07 10:35



Добре де че ТЕД явно не са стока явно не са. Препоръчайте какво да си купя





Тема Re: препоръчвам ти Нанинови [re: Ognen_Demon]  
Автор sensitive ()
Публикувано10.10.07 15:43



С тях няма да имаш такива проблеми. http://nanny-bg.com/



Тема Re: препоръчвам ти Нанинови [re: sensitive]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано11.10.07 01:54



Сега погледнах моя - stella. Матракът си е перфектен, много удобно се спи на него, двулицев, едната страна за лятото, другата за зимата. Вече няколко години спя на него, нямам никакви оплаквания. Наложи ми се за известно време да спя на друго легло и едва тогава оцених какво е да имаш хубав матрак.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: препоръчайте матракнови [re: Ognen_Demon]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано11.10.07 13:14



С две ръце за матраците на Екон-Русе, пенолатекс. Препоръчвам и възглавниците им.

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.