Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови  
Автор ШAHKOHl-Fl (MUSIK)
Публикувано20.07.07 12:13



На нищо не прилича изискването на КОКА-КОЛА.БГ -минималната поръчка да бъде 10 артикула!!!Какво да правят съдържателите на малки заведения в София???





Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: ШAHKOHl-Fl]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано21.07.07 21:17



Ами бойкотирайте ги. Те и без това вече някой пие ли им бозите.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: ШAHKOHl-Fl]  
Автор onchoo ()
Публикувано22.07.07 00:49



Аз примерно им бойкотирам натуралните сокове!!

Ами те вече предлагат целия спектър от безалкохолни и на много заведения неможе да видиш нищо друго освен продукти на Кока -кола!!

Та в заведенията най често предлагат техните Капита :)

Затова пък когато хората си купуват натурални сокове от магазинана литър техните продукти с екупуват доста по малко от другите почти съм сигурен!

Аз приемрно винаги вземам БББ или Куинс - скоро съвсем случайно се съгалсих на едно маркетингово приувне за сокове и за опаковките кое хваща повече окото и кое ми харесва.

Поне при мен КАпи беше доста назад в класацията измежду 20 ина вида сокове!!!
Малко по късно азбрах че проучването е именно заради нов дизайн ан опаковките Капи :))

Нищо лично - просто искам да имам право на избор а не да ни се предлага монопол само на една компания била тя и КОка кола :)

Народе!!!!


Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: onchoo]  
Автор ШAHKOHl-Fl (MUSIK)
Публикувано23.07.07 11:16



Taka e,Mного колеги са му намерили колая.Поръчват 9 стекчета мин.вода и 1 каса кола

Или тези като мен с няколко заведения на 1 фирма- поръчвам по 1 атикул на 11 обекта и те...няма как-носятРазбира се нямам нищо против колата,но ...

София
кв.Лозенец,ул.М.Томпсън 24
тел:0898642114
http://shankoaudio.com/

Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: onchoo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано23.07.07 13:52



малко нещо ти е сбъркана логиката. Това, че по заведенията има само на Кока-кола нещата не е тяхна вина. Точно напротив - хората са се погрижили техните продукти да са в заведенията.
Какво са криви Кока кола, че БББ, Флорина и другите производители не са добре с дистрибуцията?



Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: ШAHKOHl-Fl]  
Автор saava (непознат)
Публикувано24.07.07 16:42



Аз Цоца-Цола ги бойкотирам от няколко години, ако ми се пие кола-търся Пепси. Единственият продукт, от който душа не ми дава да се откажа е Швепс Тоник, за съжаление Цоца ги погълна и разсипа хубавия Битер лимон и Грейпфрут, защото им засенчваше тъпата Фанта!
Взъщност много обичам да бойкотирам, в списъкът са още Данон, Делта, Калиакра, Майонезка Краси, Кенар и .....



Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: saava]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано26.07.07 13:13



Аз, като си поръчвам натурален сок в заведение, винаги казвам да не е Капи. Не заради друго, а защото не са хубави, а са скъпи.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: saava]  
Автор onchoo ()
Публикувано28.07.07 00:03



Швепс тоник наистина е нещо хубаво - и аз се разочаровах като разбрах че "Гепардчетата" са ги погълнали Кока кола къмпани :)

Колата си е Кола - но всчико друго е заменимо и не заслужава а бъде консумирано на всяка цена :)

Народе!!!!


Тема Re: ДА БОЙКОТИРАМЕ *КОКА-КОЛА*БГнови [re: onchoo]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.07.07 23:37



Да ви препоръчам тогава Флорина кола. Ако се вярва само на опаковките - тя е по-добра. Според мен определено може да се сравняват, откакто попаднах на нея - купувам си само такава. Жалко, че е в бутилки по 2 литра само... И оранжадата никак не е зле - изобщо напитките им със захар са добри. Да се надяваме само да не вдигат много цените.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Подсладител!нови [re: Изyмeн]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано31.07.07 21:13



Ако напитките съдържат захар - горе-долу стават, но ако съдържат аспартам или *източник на фенилаланин*, както евфеместично се изразяват производителите - не припарвай до тях. Причинява над 90 вида симптоми, дори *най-приятните* от които не са за споменаване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.