Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 15.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН"нови  
Автор 1912 (непознат )
Публикувано28.07.07 00:00



РАБОТЯ ДО "ЦЕХ"ЗА ПРИГОТВЯНЕ НА ДЮНЕРИ И ПИЦИ"АЛАДИН"ПРОСТО НЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ ЗА КАКВА МИЗЕРИЯ,МРЪСОТИЯ И МИРИЗМИ СТАВА ВЪПРОС.РАБОТНИЦИТЕ СА ИЗПОТЕНИ,ВМИРИСАНИ ЦИГАНИ С МРЪСНИ И КАЛНИ ГУМЕНИ БОТУШИ.ОСТАВЯМ НАСТРАНА ТОВА,ЧЕ ХРАНИТЕЛНИТЕ ПРОДУКТИ СА НАХВЪРЛЕНИ ВЪРХУ МАЗНИЯ ПОД.ЗА ПЛЪХОВЕТЕ ЩЕ ВИ ГОВОРЯ ПО-ПОДРОБНО ДРУГ ПЪТ,СЪЩО ТАКА И ЗА БЕЛИТЕ ЧЕРВЕИ,ИЗЛИЗАЩИ ОТ ОКОЛНИТЕ КАНАЛИЗАЦИОННИ ШАХТИ.ШЕФОВЕТЕ СА АРАБИ,ТЪРГУВАЩИ И С ТЕХНИКА-ВНОСИТЕЛИ ОТ КИТАЙ НА "БЪЛГАРСКАТА " МАРКА ELITE.ПЛАЩАТ СИ НА ВИСОКО НИВО ДА НЕ ГИ ЗАКАЧАТ ПОЛИЦИЯ,ХЕИ И ДАНЪЧНИ.....Е,ПРИЯТЕН АПЕТИТ С ДЮНЕРИ"АЛАДИН"



Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН"нови [re: 1912]  
Автор onchoo ()
Публикувано28.07.07 00:10



Разкажи по подробно .
За кой град става дума - изобщо трябва да наблегнеш на детайли за да преценят хората дли е достоверно това и доколко :)



Народе!!!!

Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: onchoo]  
Автор 1912 (непознат )
Публикувано28.07.07 00:12



КОНКРЕТНО ЗА ПЛОВДИВ



Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: 1912]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.07.07 23:32



Абе хора, аз от Аладин не ям, ама по друга причина. Преди 2 години с една приятелка си купуваме по едно дюнерче и отиваме в градинката в пловдив да си го хапнем. Аз гладен, изядох си го, отивам си най-културно до коша за боклук да го хвърля, а тя ме повика - вземи и това. Дава ми половин дюнер, а аз гледам и не вярвам - храна да хвърля... Оказа се, че в дюнерчето имаше крак от паяк. Как го познах ли? Ами лесно, те си личат от какво са краката. Тоя 100% беше паешки (да не объркате с пуешки). Не ми се и мисли къде е била останалата част от паяка. След това ядох и от друга една фирма - Андре. Там наистина са по-мазни продавачите, ама не е болка за умиране. Обаче като сдъвках едно несдъвкваемо парче пиле - жилаво, имаше по него кожа с къси косъмчета... Стана ми едно такова противно яденето на дюнери. А на тия, дето ще ядат - успех!



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: Изyмeн]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано30.07.07 13:47



Дюнера по принцип е нещо вкусно, но вече никъде не правят добри такива. Навсякъде почти не слагат месо. Въобще много е зле. За хигиената да не говорим, то се вижда от далече.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: 1912]  
Автор shushka76 (непознат )
Публикувано30.07.07 22:00



Ех, ако поне малко се досещахме и от какви пилета-мутанти си хапваме месце в тези дюнери....
Мислия че накрая трябва да пием по една 'студена' диетична кола и да забравим - нали сме част от ЕС...а се храним като прасетата отвъд океана





Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: 1912]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано06.08.07 12:21



и в Стара Загора хигиената в АЛАДИН е под всякаква критика, но интересно, че там винаги има опашки...



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: neverojatna]  
Автор stripes28 (непознат )
Публикувано13.08.07 15:07



В София, до агенция Митници (Сточна гара) си поръчвам дюнер от Аладин че бях умрял от глад. Дяволът ме накара да погледна вътре и какво - обелка от слънчогледова семка. По този повод дюнер не ям вече от никъде. Отврат, а ?



Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: 1912]  
Автор jamlo (непознат )
Публикувано16.08.07 14:58



абе вие сте много интересни! все едно не сте виждали какви ли не гадини в какви ли не храни, които ни се предлагат навсякъде. Оставете ги тези дюнери защото малко смешни ставате. Видял крак от паяк! Момче, ти явно никога не си ял дюнер, защото аз не мога да си обясня как точно ще го видиш.Аз лично съм фен на дюнерите Аладин, защото са едни от малкото, които са наистина вкусни и имат МЕСО! Като не те кефят отиди си хапни в един ресторант, остави 20 лв. и си тръгни гладен. никой на сила не те кара да ядеш дюнери.
а пък този, който описва с подробности условията на работа явно е бачкал там и са го изгонили

какво друго му остава сега на човека освен да плюе по този, който го е хранел защо си работел там като си видял такава мизерия?!



Тема Re: НЕ ЯЖТЕ ДЮНЕРИ И ПИЦИ ОТ"АЛАДИН" [re: 1912]  
Автор jamlo (непознат )
Публикувано16.08.07 15:04



опаа, грешка! той не работел там, а в близост. сори!
до колкото знам няма 'цехове' за дюнери и пици. хората ги правят направо пред теб и с очите си виждаш в какви условия ти ги приготвят. ако не се кефиш на този тип храна просто не я яж!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.