Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 30.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ок Супертранс са изроди!нови  
АвторJames (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 22:10



Здравейте,
Искам да споделя с вас в каква ситуация попаднах днес. Прибира се жена ми от командировка в Париж. И не летището след като я посрещнах искахме да си вземем такси. Съответно отиваме на стоянката на ОК Супертранс или както им казвам аз 21-21... И този нешастник БАКШИША след като му казах че искам да ме закара до Младост 4 ми казва: Аз 3 часа съм стоял тук и съм чакал, не за да те закарам до младост. По-добре си вземи автобуса. Откачих!!! Отивам при втория на редицата, а той ми казва, че не можел да ме качи защото имало ред и не можел да прережда колегата си! Върнах се и записах както номера на колата така и номера на шофьора. И да видите той стана много любезен и ми казва че ще ме закара вече до младост. Както се досещате му теглих една ....... и му казах че в понеделник ще му е...ът мамата шефовете му.
После тези Бакшиши ще искат да калкулират цената в/у 50% от литър бензин!
Аз мисля че трябва да колнат още 10-20 селяндури и да се свърши.
Между другото номера на това такси е 1326. Това е номер не на колата а на таксито!
Сигурно и други хора са попадали в такава ситуация, но в случая курса който трябваше да направи не беше кой знае колко къс. От младост 4 до аерогарата си е 5-6 лева. Нека колкото се може повече хора да си търсят правата а не да си мълчат. Взел съм телефоните на диспечерите и шефовете на компанията и в понеделник ще им звъна. А между другото мисля да звъня и на Господари на Ефира!



Тема Re: Ок Супертранс са изроди!нови [re: James]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:40



същото ми се случи и на мен с мъжа ми преди време. качихме се в таксито, натоварихме куфара, потеглихме, казах - за Младост и изведнъж идиота спря и каза - развали ми се колата! на 5 метра от стоянката. свали ни с куфара, че бях и бременна в 7-ми месец, не се трогна от нищо.

и втория се опъваше, докато не се разкрещях. 5 лева им е малко на тия изроди.



Тема Re: Ок Супертранс са изроди!нови [re: James]  
Автор KAGAN ()
Публикувано28.02.07 23:51



мен пък ми се случи друго, питам за еди къде си (3-4 лв сметка) и казват ОК, качваме се 3 човека и го помолихме да мине през някъде където трябваше даоставим едно момиче т.е. да му направим още един лев на бакшиша, той ни се развика и ни изгони???? Тъпанар , това беше сравнително отдавна ама сега бих се обадил да се оплаквам, тогава не мислех за такива неща...

На крива ракета космосът й пречи



Тема Re: Ок Супертранс са изроди!нови [re: James]  
АвторПoдkpeпям (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 11:11



Никаква милост за тъпите селяндури. Само така. Трябва да си научат мястото в живота.



Тема Re: Ок Супертранс са изроди!нови [re: James]  
Авторmaraton (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:00



Абсолютно съм съгласна с Вас, че ...21-21 са изроди! Трябва да знаете, че и диспечерите са комбина с шофьорите. Шефовете ще се опитат да Ви пратят за "зелен хайвер", но ако кажете, че ще извикате пресата или "Господари на ефира", ще свършите работа. От опит знам. Моят случай беше, че извикахме такси на въпросната фирма от Банкя, /квартал на София/. Колата дойде със сметка 4,70 лв., защото идвал от Околовръстното. Добре, че не беше от Перник... Видяхме сметката, когато се качихме и веднага поискахме да платим каквото трябва и да слезем, той ни закара чак до "Хр. Ботев", неискаше да спре. После викна колегите си и цялата улица "пожълтя". Искаха да ни бият, а ние бяхме със сина ни. Като казах, че ще се обадя на "Нощен труд" - ни се размина. На другия ден ходих в централата им, и както вече казах, и диспечерите и шефовете са една стока. Резултата беше, че са уволнили въпросното лице, а на диспечерката имаше парично наказание. Какво е станало от тогава, незная, но никога повече не сме се качвали на такси от тази фирма. Желая Ви успех и Честита Баба Марта!



Тема Re: Ок Супертранс са изроди!нови [re: maraton]  
Авторeвaлa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:04



браво, постъпил/а си точно както трябва!

само защото всички си траят има още изроди по такситата



Тема Re: Ок Супертранс са изроди!нови [re: eвaлa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 13:35



Хотел "Плиска".Неделя вечер.Слизам от автобуса идващ от Бургас.На пиацата-10-12 таксита.Искам кола за Студентски град.10-12 коли автоматически ми отказват.Без коментар.



Тема Re: Ок Супертранс са изроди! [re: James]  
Авторmda (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 11:11



От известно време тази фирма събира най-голямата измет в София за шофьори. Формално симулират, че се грижат за клиента и приемат оплаквания, но реално всичко е симулация: http://blog.marudina.net/?p=184..



Тема Re: Ок Супертранс са изроди! [re: James]  
АвторMинepвa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 20:07



И аз съм имала проблеми с тях. Най-големият: заради тях щях да си изтърва самолета. Три пъти звънях, побърках се от чакане и накрая ми казаха, че нямало поръчка от този адрес. Направо издивях. Наложи се да търся един познат, който ме закара, защото беше рано и наколо нямаше никакви други таксита. И когато за 2 минути стигнах на чек-ина в прединфарктно състояние, едно друго момиче също пристигна в галоп. Заприказвахме се и се оказа, че и на нея са й извъртяли същия номер - същата сутрин!





Тема Това е защото се ядосвате :-) [re: James]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:31



Мене си ме карат системно до Дружба - 2 колегата до Младост - 1....Няма проблеми...От Аерогарата имам предвид! Е да на 2 пъти се обаждах на диспечера на летището...но това беше преди 2 години....от тогава си се качвам и казвам Дружба - 2...и си ме карат :-)
Най важното е да сте абсолютно спокойни когато им искате номера или като има казвате че ще запишете номера на колата и на таксито....полудяват....толкова са смешни тия създания с джапанки и анцузи :-) стадо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.