Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 20.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема фантастиконови  
АвторTEMP (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 15:22



Вече във верига магазини "Фантастико" може да си сложите продуктите в торбичка от друга верига магазини ... хо хо хо. И да си спестите 10 ст.





Тема Re: фантастиконови [re: TEMP]  
Автор1Ocт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 10:40



Тъкмо търсех тема, за да не я пускам 2ри път, Фантастико се изгавриха тотално с това - най-наглото е че си продават реклмните торбички :) да мрат във фалит за 10 стотинки ...
Да не гоеорим че е адски неприятно поне в това което аз ходя - следят те по петите и те гледат в ръцете като пазаруваш (може би само вечер не знам) - ами да сложат камери акто са толкова притесени....



Тема Re: фантастиконови [re: TEMP]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 13:50



Ти просто уби всичко детско в мен! За кое Фантастико говориш? В нашето плащаш и след това момичето ти дава торбички, колкото искаш и колкото ти трябват. В касовата бележка няма включени торбички. Чак недоумявам. Аз точно се възмущавах, че Билла си продава торбичките, а Фантастико - не. И възмутителното на Билла, е че ако нямаш някакви определени стотинки, нито може да си оставиш багажа, нито да ползваш количка-много е тъпо. Случвало се е и да не пазарувам по този повод-прося, прося отвън някой да ми обмени и като няма- си тръгвам !



Тема Re: фантастиконови [re: Baля]  
АвторKaмeн (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 14:49



В БИЛА - ако нямаш стотинки влизаш на касите от изхода и ти развалят. Много често ми се случва да нямам стотинки. Не е проблем :-))



Тема Re: фантастиконови [re: Baля]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано04.01.07 17:59



кога за последно пазарува във Фантастико? От нова година е така, поне в това дето е в Скай Сити. Но вече се усетиха и раздават нормални прозрачни найлонови торбички... Абе срамота.



Тема Re: фантастиконови [re: 1Ocт]  
Автор LORD VAN (минаващ)
Публикувано04.01.07 19:59



не слагат камери за да могат да удържат липсите от персонала.ако хванат някой-хванат ,ако не -персонала плаща.така всички ,кражби ,фири,бракове са за сметка персонала на дадения магазин.



Тема Re: фантастиконови [re: TEMP]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано05.01.07 06:19



Пазарувам от Фантастико в Люлин и никога не са искали пари за торбички, никога! Иначе в другите вериги където пазарувам малките прозрачни торбички са без пари, само ако искаш голяма тогава даваш 0,10 ст.



Тема Re: фантастиконови [re: Blake]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 13:59



Да,да,да, взимам си думите назад. Днес пазарувах в нашето и в него искат по 10 ст. Кръгли глупаци! На какво отгоре ще ми продават мизерните си торбички по 10 ст., те не са някакви качествени и здрави

. Със сигурност ще забогатеят от тези торбички...!



Тема Re: фантастиконови [re: Baля]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано05.01.07 17:56



аз си изградих стройна теория по въпроса - днес сутринта видях поредния Мерцедес А-класа паркиран на наклончето пред магазина. А то горкото - пари струва... откъде да ги вземем? как откъде - от торбичките... За 3 месеца ще се посъберат според мен

за да може после поредната мутреса да си го кара, без стопанина й да е дал 1 лефф за целта...



Тема Re: фантастиконови [re: Alphecca]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 11:12



Никога е било до преди дни. Сега искат. Продават реклама, все едно да си купувам плакат на кока-кола, или да плащам като слушам реклама по радиото. Тия се самозабравиха, а магазините едни тъпи, мръсни...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.