Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема мебели АЙКОнови  
Авторjstefanov (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 16:56



От там карфица повече няма да си купя. Адвокат съм, правя пълно обзавеждане на новата си кантора и купувам мебели за четири бона, плюс пари за транспорт, за пренасяне и за монтаж, която сума също не е малка. След голяма кандърма на некомпететнтият им служител, се оказа че няма да чакам 40 дни да ми доставят мебелите от Полша - щтото мострите не се продават разбирате ли, а те нямат в наличност това което предлагат, а ще чакам "само" 20 !? На втората седмица след монтажа половината им мебели се разлепиха по ръбовете, а от АЙКО никого не са в час! Нито занаят заблудените им служители кога ще се появят монтажистите за да си отстранят дефектите, нико кога ще пристигнат резервните модули, нито защо не са пристигнали още, и въобще все е дно не съществувам и това не са техните мебели. Скъсаха ми нервите докато ги кандърдисам да си подменят дефектните части и пак не са записали правилно какво се е разлепило, та сега ще ги чакам отново.


Който не знае - да знае: има Закон за защита на потребителя и комисия, която налага зверски глоби и от АЙКО са тръгнали право на там, отделно законът допуска търсене на обезщетение за претърпени имуществени и неимуществени вреди по съдебен ред, независимо от наложената глоба от комисията за защита на потребителя - чашата преля !!



Тема Сладур...нови [re: jstefanov]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 08:41



само ти ли не си разбрал още, че НЕ ТРЯБВА да купуваш български и полски мебели? Още повече - за адвокатска кантора, където се залага на престиж. Дано поне се навиеш да си търсиш правата...



Тема Re: мебели АЙКОнови [re: jstefanov]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 09:20



На Аико собственика и половината му фамилия ги знам /по работа/ още от преди 5 години, когато Аико1 беше ливада с дупка на околовръстното шосе. отбелязвам само 4е манталитета му не е никога бил в духа 'корпоративна култура, качествено обслужване и т.н.' Човека си е просто търговец на мебели, хабер си няма да налага стил на обслужване във фирмата си. И за информация Аико и Еником са братчета, в смисъл на двама братя.



Тема Re: мебели АЙКОнови [re: jstefanov]  
Автор Ellington (Duke)
Публикувано09.02.07 11:18



Е, Господин Стефанов, Вие като адвокат би трябвало най-умело да боравите със словото и да не ви коства толкова усилия да направите нужните уговорки.

Многократно са обсъждани кусурите на Айкото, и аз съм последният клиент, който ще тръгне да ги защитава, цените на разнасянето и монтажите са престъпно високи, а бригадите извършващи тези услуги са с по четири леви крака!

НО:
Не може да се отрече, че под хитър натиск Айко са достатъчно гъвкави като обслужване. Доколкото зависи от тях. И продължавам да пазарувам оттам.

Друг е въпросът, че част от производителите и доставчиците, с които работят Айко, са куци. Недопустимо е един от най-големите бг производители на мебели - русенския Интериор - да не предлага резервни части за модулите си.
За полските, сръбските и румънските производители не мога да коментирам, защото никога не съм имала смелост да си поръчам такива мебели





Тема Re: мебели АЙКОнови [re: jstefanov]  
Авторпpeпaтил (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 19:18



Ами щом си гнусен адвокат си го заслужаваш - кой знае колко хора си измуфтил за разни тъпи такси - хич не ви жаля адвокатите и нотариусите - търтеи гнусни -свикнали само да смучат,да смучат пари за гнусните си бумаги - нека да ти се връща !Всичко се връща на тоя свят !А иди работи малко да видиш как се изкарват тия пари дето ги лапаш !Скоро имах работа с нотариуси и ми е ясно какви лисици сте !Ама на тоя свят всичко се връща като бумеранг - не го забравяй като се опитваш да измуфтиш клиентите си !



Тема Re: мебели АЙКОнови [re: пpeпaтил]  
АвторEllington (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:57



Прав си, да...

Миналата седмица адвокатче жалко ми изготви един документ от 2 страници с правописни грешки и ми взе 60 кинта....

Но ако питам в тук в клуб Право как сами да си напишем документа - веднага почват да реват как това е "ноу хау" коет се плаща - КВО НОУ ХАУ БЕ АЛОООУ
НАЙ ОБИКНОВЕН ТЕМПЛЕЙТ така де, бланка по образец, ще я набера и ще я пусна в интернет!!!...айшиимсанизнай!





Тема Re: мебели АЙКОнови [re: Ellington]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 17:34



Адвокатското племе е мръсна пасмина - един стар лисугер ми искаше преди седмица 30 лева за пълномощно като държавната такса е 13 лева мамицата му !И понеже навсичкото отгоре не го написа така ,както исках - трябваше да добави едно изречение се опита да ме мине с номера ,че знам ли аз колко е труздно това да се направи на копмютъра - лелеееееееееее обаче не му мина номера - казах му ,че става за секунди със копи- пейст и после написва изречението и за една секунда излиза принтирано - и че съм запозната с държавните такси ....бади наглите мошеници !А после като някой им го тури на тях почват да реват ,че липсвало лоялност !Много са нагли и си заслужават да им се връща тъпкано !Както те лъжат хората така и тях ще ги лъжат !Пари спечелени с измама - отиват пак при друг измамник ~





Тема Мани ги изродите.нови [re: дa]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано13.02.07 18:50



Ама и лекарите. За 3 часова трансплантация на костен мозък, знаеш ли, колко искат. Нещастници.
И онези, които ми носят интернета вкъщи. Цъкне два пъти с мишката, мушне един кабел отзад на машината и иска по 50 кинта месечно.. Изрод.
Бе всички са мани, мани..

Ама не ми е ясно.. Ти, защо не си написа сам пълномощното и не си го занесе на нотариуса? Нали е лесно - копи и пейст и готово.



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Мани ги изродите.нови [re: Maймyнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 19:39



защото нали трябва да го регистира бе тъпак !Маймуна тъпа - сигурно и ти си някое гнусно книжно плъхче - всичката тая гнусна администрация нищо не прави - само лапа пари и то маса пари - ти прехвърлял ли си имот скоро ,делил ли си имот ,да видиш за каква бумащина става дума и за кви глупости ти искат пари - за туй 10 за онуй 20 за другото 300- те парите за нищо ги нямат тия гнусари - ама колко народ се храни от тая абсурдна система не е истина !~А балъците да ходят да работят нали ?Да създават мебели ,да ги сглобяват - той ще дложи едно печатче тука ,ще разпише някаква хартия и ще лапне парата ---------- всичко е една гадна номенклатура дето по цял ден си клати кура !!!!!Като се замисля колко хора се хранят от разни безсмислени такси ......лошо ми става .........цялта тая система ако рухне какво ще ядат господа адвокатите като нищо не омгат да правят освен да лъжат и да пърдят по столовете !





Тема Бла, бла, бла..нови [re: aз]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано13.02.07 20:04



..нищо не каза. Не те питам, защо си ходил при нотариус а защо си ходил при адвокат. Чети. Или за разлика от адвокати, нотариуси, лекари и други подобни "търтеи" си си спестил някоя и друга годинка образование?



Впрочем, за да ти олекне, или напротив, ще ти вметна, че съм много по-близо до бизнеса с мебели от теб. Гаранция.

Хайде да си изпиеш ракийката и да си лягаш, а..

Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.