Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво да правя с клаксониращите ?нови  
Авторr-н Дyнaпpeнoв (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 10:30



Работя на сравнително оживена улица и по цял ден слушам клаксони на граждани (и селяни) с коли. В правилника ясно е казано, че в града употребата на клаксон е забранена. Това е така, защото сигнализацията се чува от максимален брой хора, които живеят и работят наоколо, на този за когото е предназначена обаче прави най-малко впечатление. Освен това виждам и шофьори, които с едната ръка говорят по мобифин, с другата клаксонират. А МВР-то се оплаква, че нямали пари за заплати.

Други коли, както си седят паркирани, издават звуци, когато ги наближиш - денем и нощем. Това също си е чиста "употреба на звуков сигнал в населено място". Досега не знам да има някой глобен.

Добра идея ли е да ги замервам с нещо, или на тези, които са паркирали, да им издуя една гума?



Тема ето така !нови [re: r-н Дyнaпpeнoв]  
Авторr-н Дyнaпpeнoв (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 11:01







Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: r-н Дyнaпpeнoв]  
Автор Eдинтип™ (непознат)
Публикувано07.12.06 11:13



А това как ти се струва: пресичаш на пешеходна пътека и не само не ти правят път и едвам не те сгазват, а и надуват клаксона??? Пълни простаци и селяни!





Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: r-н Дyнaпpeнoв]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано07.12.06 11:16



Да вметна само малка поправка. Може да се използва(клаксона),за да се избегне ПТП! Явно около вас има голяма предпоставка,за ПТП-та



А със замерянето и гумите най-много да има бой!

Няма оправия,и това е ! Не знам,може би,ако тръгне по тв някаква агитация"Използвайте непрекъснато клаксоните си в града!" Може би ще се събуди,някой инстинкт. Или,ще почнат: те ще ми казват на мен !





Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: Eдинтип™]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано07.12.06 11:21



Веднъж,в морската ни столица,имах подобно преживяване! Майка с детска количка,след нея сме ние със съпругата ми,някакъв не съм гледал регистрацията минава,на сантиметри между нас,вместо да ни изчака! В присъп на гняв,получи такъв удар по багажника ,че помисли че се е блъснал и спря и ме гледа. Викам му: Карай щото,ако **************! След тази случка не вярвам повече да минавал така!




Май това е начина!



Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: r-н Дyнaпpeнoв]  
АвторДжee Ceмa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 10:01



Не изпускай гуми (понякога) не е кавалерско !
ето защо:
[image]storage5552.hit.bg/277.jpg[/image]

а също и тук (моля, не сваляйте снимките, те са със запазено авторско право):
[image]storage5552.hit.bg/црасх110.jpg[/image]



Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: Джee Ceмa]  
АвторДжee Ceмa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 10:29



(как успяват понякога да сложат снимки



Не изпускай гуми (понякога) не е кавалерско !
ето защо:
[image]www.storage5552.hit.bg/277.jpg[/image]

а също и тук (моля, не сваляйте снимките, те са със запазено авторско право):
[image]www.storage5552.hit.bg/crash110.jpg[/image]



Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: Джee Ceмa]  
АвторПpeминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 12:35



Радвай се ,че поне не плащаш най-високите данъци за страната и да поемаш ударите от всякакви представители на байганьовщината. Не желая да ме тормозят , когато не знаят за какво служат улиците и тротоарите , а ние плащаме малцината, дето имаме имоти в центъра и сме имали недоразумението да останем да живеем в родните си домове и не ни давайте акъл да си ходим на село или в чужбина ,а вие драги евентуални съветници се научете да възприемате ,че столицата е на всички ни ,а не кошче за изхвърляне на комплекси



Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: r-н Дyнaпpeнoв]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 16:24



Ще трябва да се примирите. Профанизираното общество се управлява лесно, затова всички усилия са насочени, за постигането на тази цел. За профаните няма съд, няма глоби, няма закони, те са героите на деня, те печелят по 200 000 лева, за това че имат IQ 50. Така че, дерзайте, работете за това децата ви да са профани, така че нито клаксони, нито каквото и да било друго да ги притеснява.



Тема Re: Какво да правя с клаксониращите ?нови [re: Eдинтип™]  
Автор kapi_ (непознат)
Публикувано14.12.06 16:51



A какво ще кажете за баба с бастун, която върви по средата на улица (не само че не е на тротоара, а е и по средата на улицата!!!!!!), идва кола срещу нея и тя продължава да си върви. Колата спира за да благоволи "старицата" да се качи на тротоара, защото е тясно и няма място за човек и кола, колата минава и бабата (с бастуна) бързо и смело (като в"Бързи, смели, сръчни") на момента слиза и заема обичайната позиция посредата на улицата. Просто явно шофьора (жена!!!) имаше много здрави нерви, защото ако аз бях на нейно място (също съм жена), така щях да я "клаксонирам", че сигурно щеше да забрави за бастуна и да побегне....
Сигурно си мислите, че нещо не съм в ред да пиша такива неща! Може и да сте прави, а може и да не сте. Не е важно!Но ми писна от пешеходци с мотото нали ме виждат"




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.