Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Комп. фирма СТЕМО!!!???нови  
АвторMr. Been (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 14:32



Някой да има впечатления от тази фирма - доставка и поддръжка на хардуер и софтуер??? Имаме компютри, доставени от тях, в гаранция са, дават дефекти и от фирмата се скатават по тъч линията... Май ще трябва с полиция да ги търсим!!!



Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!???нови [re: Mr. Been]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано06.10.05 19:57



Пишеш първо едно Искане за рекламация с 10 дневен срок на този адрес, :

5300 Габрово
ул. Николаевска 41
г-н- Стефан Моров

А после, ако няма ефект подаваш Жалба до Комисията по търговия и защита на потребителите като прилагаш и копие от Искането.

Небо над озером кружит и служит лучам заходящего солнца

Редактирано от eзepo на 06.10.05 20:06.



Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!???нови [re: Mr. Been]  
АвторCтeфaнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 16:54



Имам компютър закупен от тях. Колкото пъти съм се обаждал (два пъти) са ме инстуктирали по телефона какво да правя. Аз съм доволен от тях.



Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!???нови [re: Mr. Been]  
АвторПeтъp Жekoв (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 23:04



Драсни на peter_jekov@bs.stemo.bg за какво става въпрос. От кой филиал са закупените компютри, с кои хора сте се свързали във връзка с проблемите.



Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!???нови [re: Mr. Been]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано15.10.05 21:03



Аз колкото пъти съм имал бизнес отношения с тях, толкова пъти са били перфектни и обслужването им е било на невероятно високо европейско ниво. Въобще не съм съгласен да плюеш по професионализма на хората.

По-скоро кажи какъв точно ти е проблемът. Хардуерен или софтуерен? Нали не смяташ, че е редно да дойде някой от тях да прави преинсталация на windows-a ти, ако последният се е натъпкал с вируси?



Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!???нови [re: Пeтъp Жekoв]  
Автор goshoapo (непознат )
Публикувано21.10.05 16:19



Предната фирма където работих имаха договор със Стемо и мога да кажа че за 2 години съвместна работа съм нямал никакви проблеми със рекламации, доставки и т.н. а ставаше въпрос за доста голямо количество десктопи и лаптопи.Ако си контактувал със офиса във софия търси марто от търговския отдел той ще свърши работа 100%



Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!???нови [re: Mr. Been]  
АвторTheAviator (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 10:36



Имаме над 80 HP-та от Стемо.Чакахме да сменят една развалена клавиатура(в гаранция) 1 месец - пътувала от не знам къде и се бавела по митниците.За един от компютрите, с развалено захранване и един с неясна повреда - 2 месеца,като втория не го оправиха!
Иначе са супер!



Тема Отговор от сервиза на "Стемо"нови [re: Mr. Been]  
Автор Йopдaн Узyнoв (непознат )
Публикувано03.11.05 11:53



Уважаеми Господа,

Казвам се Йордан Узунов и съм Директор "Сервизна дейност" в "Стемо".
Ежедневните ни услия са насочени към това, да предлагаме висококачествени услуги на вас - потребителите.
Когато имате проблеми с ремонт на техника в сервизите на "Стемо", моля да ме информирате!

mail: jordan_uzunov@sf.stemo.bg
phone: 02 9461041

Всяко ваше мнение е изключително полезно за нас и ще му обърнем сериозно внимание!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Йopдaн Узyнoв на 03.11.05 16:40.</EM></FONT></P>

Редактирано от Йopдaн Узyнoв на 03.11.05 16:47.



Тема Re: Отговор от сервиза на "Стемо" [re: Йopдaн Узyнoв]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано03.11.05 18:50



Име: Йopдaн Узyнoв
Вид потребител: непознат
Всичко мнения: 1
Регистриран на: 03.11.05 11:31

?????????????????

Иначе съм доволен от Стемо. Момчетата ми оправиха лаптопа за рекордно време, и засега работи идеално. Е, като за такива пари - следва да съм получил нещо хубаво, нали.


Щирлиц

Тема Re: Комп. фирма СТЕМО!!!??? [re: Mr. Been]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:21



S tiah se raboti samo sas skandali!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.