Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !  
АвторRabotnik v Kenar (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 17:47



Работя в КЕНАР - за щастие отскоро и за щастие не за дълго...
Сега ще ви светна на това как се приготвят "вкусотиите" им...
Информацията ми е, така да се каже, от кухнята, защото работя в цеха за приготвяне на салати.
Вие, бедните и заблудени потребители, виждате само крайния продукт. Купувате си от МЕТРО или друг голям магазин салатки или някаква кулинария - КАКВАТО и да е и си мислите: АХ, колко е ВКУСНО!. Може и така да е. Но този незабравим и неподправен вкус се получава по така наречената от нас, дребните служители, "земна технология". Т.е. каквото падне на земята, се взима от там/където преди това са стъпвали марковите маратонки на началник цеха или не дотам марковите галоши на някоя от чистачките-роми/ и се връща обратно в големия Кюп. Сега ще ви обясня поради какво се прави това. Дават ни примерно петдесет килограма картофи и двадесет майонеза, петнадесет-грах. Общо осемдесет и пет. От тях искат да направим, ако е възможно, СТО килограма руска салата. Възможно е, разбира се. Все пак имаме чешми наблизо, и нишесте. Но това е една друга тема. Та, ако не излезат определените килограми, ни се удържат парички от заплатите. И при обещана заплата четиристотин лева, като вземеш в продължение на три месеца не повече от осемдесет, почваш да се замисляш. Всичко ти идва от удръжки. И като изпуснеш някоя от големите баки и руската салата, респективно-снежанка, кьополу, бобена, панирани чушки и т.н. паднат на земята, би трябвало да се броят за брак. Но... Пред очите ми са се разсипвали готови салати и то, забележете, на земята пред цеха- там където бездомните кучета си правят чат в очакване на развалена продукция. Всичко се връща обратно барабар с пясък, камъчета, клонки и прочие. Споглеждаме се и си намигаме - майната им на потребителите. В цеха хигиената е под всякаква критика, но вие няма как да го установите, защото там "простосмъртни" не се допускат. Това дето го дават по телевизията - бели престилчици и шапчици за косата... ами, това си е само за по телевизията. Бас държа, че не един и двама от вас са намирали косъм. И живота си залагам, че са много повече тези, които са го изяждали без да го намират. Е, косъмът не е вреден освен ако човекът не е болен. и тук идва изненадата - повече от половината служители в цеховете нямат здравни книжки. Когато идват на проверка от ХЕИ въпросните нередовни служители напускат работните си места за половин-един час/колкото трае проверката/и се разцъкват из околните кафенета. Специален емисар от "редовните" после ги събира, като благ пастир - овчиците си. Нашият голям шеф и собственик Заре Шахбазян/арменец/ солидно цака подкупи на ХЕИ-то ежемесечно, за да може да му се врътне един телефон поне ден преди проверката и да бъде предупреден. Нарушенията в КЕНАР са много. ПИша толкова дълго, но и три пъти по толкова да пиша, пак няма да ми стигне
Не мислете, че съм някой бивш недоволен служител. ПОвярвайте, моите близки и роднини са предупредени отдавна за това да не купуват от КЕНАР. И спазват предупреждението ми. Питайте колко хора са намирали конци в СНЕЖНАКАТА си, защото млякото за нея се прецежда ръчно, с тензух, по технологии от ранния осемнайсти век...
Но... замълчи сърце...

Бившият работник



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: Rabotnik v Kenar]  
Авторлeля (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 11:52



Ходи се гръмни с тия постове. Истината е, че само салатите на кенар стават за ядене. Вие си оправете салатите - само тогава можете за изместите конкуренцията.



Тема Re: На леля от бабанови [re: лeля]  
Автор dodo_pv ()
Публикувано26.09.06 12:12



Лельо, ти последно кога си си похапвала вкусни купешки салатки? Щото тези на "Кенар" бяха такава допреди няколко години, баба! От много отдавна са си като цяло буламачи. Има две фирми в момента на "салатния" пазар, които са на ниво. Направи си справка...





Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредитнови [re: Rabotnik v Kenar]  
Авторя kaжи (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 18:29



по какво се различаваш ти от помиярите, дето чакат за развалена продукция? лаеш срещу хората, които са ти давали хляб доскоро, а и вероятно ти самият си участвал в оисания производствен процес. защо тогава не направи нещо? или направи - предупреди роднините си да не купуват кенар.



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредитнови [re: я kaжи]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 19:31



Аз ям само и единствено салати с марка Кенар. Препоръчвам ги на роднини и на приятели, когато ми искат мнението. Според мен Кенар е гаранция за качество. Ами само вижте другите фирми, които произвеждат салати - Денито - ок, ама всички останали са пълна скръб, колкото и да се мъчат и да искат да направят нещо все ще са си същите. А пък Сарчес колко са смешни напоследък чак да ги ожали човек - познавам един човек, който е работил при тях и да не ви казвам колко са смотани. Ама те и салатите им са такива. Искат да Денито да фалира. Нещо от рода на - Аз не искам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле.
Спрете да го дъвчете тоя Кенар и се захванете с някой друг, който го заслужава.



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: Rabotnik v Kenar]  
АвторHa лeлятa нa бaбa ти rъзa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 19:49



Абе човек щях да повърна, преди малко ядох Кенар. Пу да му се невиди. Абе как така подкупват ХЕИ и ден по рано ги предупреждават? То за един ден ли го оправят!

Кво спират работа и юрош чистене.



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: Ha лeлятa нa бaбa ти]  
АвторKиckaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 22:27



Ми недей да ядеш вече ма! И верн о оди да повърнеш!!!!!!Кво се правиш на мъж!????



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: Rabotnik v Kenar]  
АвторAseas_Roa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 22:51



Преди малко намерих в една салата "Европа" на фирмата "Денито" едно парче найлон с размери 75 на 8 mm. Не е от опаковката или затварящата част, тя дори е цветна, а найлона нато найлон - бял полупрозрачен. Това ми е втората "Европа" която съм си купил. преди това една или две други салатки. Очаквах да има нередни неща, защото точно тази тема тук съм я чел много отдавна и съм наясно с положението, но си затварям очите, и все пак - доста бързо дойде моята изненада. Пуснах недоволен мейл на info@denito.bg, но не очаквам отговор.



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: Aseas_Roa]  
Автор rvhaz (непознат )
Публикувано13.01.07 00:20



Отдавна съм се отказала да ям готови салати на всякакви фирми, защото са пълна безвкусица и много често са вкиснали, защото предполагам доста хора вече се отказват да ги купуват........





Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: rvhaz]  
Автор rvhaz (непознат )
Публикувано13.01.07 00:24



А първият постинг на работника в Кенар сме го чели и на други места в нета.

Copy - Paste ; Copy - Paste ; Copy - Paste на 100%

Конкуренция.

Навсякъде я има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.