Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: Rabotnik v Kenar]  
Автор jazzmancho (антихейтър)
Публикувано07.11.11 13:51



в събота (5.11.2011), за пръв път, от немай къде, купих готова скара (пилешки бутчета) от щанда на Кенар в Кауфланд в кв. Овча купел (София). Резултатът от експерирмента е - хранително отравяне за мен и съпругата. Слава Богу , детето не яде от тая отрова и му се размина. Ех, дано всичките печалбари от този вид (Кенар на първо място) фалирате колкото се може по-скоро.



Тема Re: Не купувайте от КЕНАР, рискувате да се увредите !нови [re: jazzmancho]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано07.11.11 21:45



Така става, като си купувате готови храни. Това е към всички. В скарите има по-малко месо, отколкото в кренвирша. Кюфтетата и кепабчетата са соя и някоя жила, останала кой знае от кое нещастно животно, колкото да придаде месен вкус. Салатите пък са правени от изсъхнали зелении и развалена майонеза. Руска салата с повече от 5% салам може да видиш само ако си я направиш сам вкъщи, а колко други салатки се навъдиха - примерно тая " европейска" (кавърверсия на руската, ама карай).
Вие продължавайте да си купувате готово ядене само за претопляне. Нищо де, разбирам ви. Аз вкъщи не мога да откажа баща ми да яде тия пишман-кюфтета, та знам за какво става дума.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.