Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема bus media-рекламата в автобуситенови  
Автор ДЖAЯ (минаващ)
Публикувано16.08.06 11:40



Като един средностатистически гражданин на България, незакупил си все още личен автомобил, и аз използвам градския транспорт. Какво беше учудването ми, когато качвайки се на автобус 11, установих, че от някъде се носи повтарящ се рефрен, гласово представяне на някакъв филм... и така през цялото време. За съжаление пътувам до последната спирка, така че имах предостатъчно време да се "насладя" на тези звуци. Тъй като беше ужасна тъпканица, така и не разбрах дали някой си е усилил МП3 плеъра, така че притеснява останалите пътници или шпфьора е надул на макс радиото си. Още на следващото си качване в 11 обаче разбрах жестоката истина монитори и реклама, реклама, реклама.
Да е по телевизията - да сменя канала, да е във вестник - да го смачкам, да е билборд или афиш-да гледам в страни; да по радиото-да сменя станцията; да е в метрото-да изчакам от горе............... Обаче това е същността на градския транспорт: превозното средство идва, отваря врати, качваш се, затваря врати и те закарва до там, където искаш. И при тези затворени врати, без да мога да изключа канала, да спра тока или каквото и да било, аз съм задължена да слушам всеки ден по 45 мин на отиване и толкова на връщане рекламите на банки, тъпи игри и други глупости. От къде на къде!!!! Чувствам се с ограничена свобода. Предполагам, че все има някакъв закон или нещо подобно, който може да даде малко яснота по този казус.
Пускам темата тук, но не САМО тук. И мисля, че имам основанието и хъса да стигна до по-далеч.



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: ДЖAЯ]  
АвторПътничe (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 07:29



Не ми пречи този вид реклама в ГТ.
В някои автобуси шофьорите спират рекламата за малко, но явно други се престарават. Закони бол, уж в Б-я, но кой ги спазва. Едва някъде ще обърнат внимание, че някой го дразнят тези реклами.
Крясъците на някой пътник също дразнят като се дере по мобилката си. Друг е въпроса, че просто сме си с опънати нерви и всичко ни дразни.



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: Пътничe]  
Автор ДЖAЯ (минаващ)
Публикувано18.08.06 10:36



И собственото ти дете да повтаря 45 минути едно и също-ще се изнервиш-а си е твоя плът и кръв. Какво ли остава за тъпи реклами.
А и не става дума толкова за нервите, колкото за правото на избор. Каквото в случая липсва.



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: ДЖAЯ]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 07:43



Има алтернатива и тя се нарича такси



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: :)]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 16:26



Не разбирам какъв ви е проблема - за мен това е доста по-приятен начин да се придвижа от т. А до т. Б, отколкото да запям тъпо през прозореца, или както не веднъж съм забелязвала втренчени в мен погледи(при това не от любопитство, а просто се фокусираш върху нещо и то се оказва живо същество). Като имате проблеми - не гледайте, а относно шума - ами надайте уше какво си говорят на седалката зад вас. Предполагам, че така сте си свикнали и сега медията ви отвлича вниманието и слуха. Хубава работа, ама българска



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: мими]  
Автор ДЖAЯ (минаващ)
Публикувано22.08.06 10:08



не , не съм свикнала да "надавам уше", но щом го споменавате, значи е във вашата компетенция. Не давайте определения за хора, които не познавате. По пътя поне ситуацията всеки ден е различна. Но явно предпоччитате да се втренчвате тъпо в едни и същи реклами.



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: ДЖAЯ]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 18:04



Не е нужно да те познава който и да било, за да прецени каква си от нещата, за които пишеш. Ако си заслужаваше да те познавам, мнението ти нямаше да бъде в подобна форма. За такива като теб определението е - дребни души - дребни проблеми. Хайде да стачкуваме пред Президентството заради bus media - навита ли си - ти си гражданското общество на държавата!!!



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: мими]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 18:42



ми то и тгебе не те познваме оама от нещата които пишеш разбираме че си разгонена застаряваща кака която и се иска да я натискат в рейс ама никой не и обръщша внимание! Що не позлваш липосукцжия, и малко пластика. А за по голяма удоволствие си купи топче мс дистанционно оправление от секс шоп и когато понякога не ти обръшат внимание, си го пускай... Много е готино аз така зпатувам по рейусвове за провинцията... пускам си вибриращото топче което предварително съм си положила във вагината и се кефя!



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: мими]  
Авторtea (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 12:53



И после простотията не ходела по хората... Мименце, от къде тази злоба бе... да не би да ти закъснява нещо... Човекът споделя проблем, който и мен ме дразни между другото. Какво му е на формата на писане-грамотно и добре изразено. Аз пък бих се радвал да познавам повече такива хора и току-виж чули ни, и спрели тъпотията bus-media



Тема Re: bus media-рекламата в автобуситенови [re: мими]  
Автор ДЖAЯ (минаващ)
Публикувано23.08.06 12:56



Я се скрий..х.а, ама ти всъщност го правиш-зад анонимността на нерегистриран потребител......Така че не ми ги обяснявай за дребните душици и дребните проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.