Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови  
Автор Биcмapk (Железен Канцлер)
Публикувано17.03.06 11:48



-просто не се лъжете да си купите КАКВОТО и да е оттам.
Ще спестя емоционални оценки- само фактите- купувате си перална машина, която показва някакъв дефект, след като е работила една седмица, не повече!
Идва техник от сервиза, който взема програматора, а вие оставате без чисто новата машина, тъй като тя е неизползваема- и така, вече трети месец.

Просто за сведение- не пазарувайте оттам.



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: Биcмapk]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано07.03.06 16:19



Не спомена каква марка е пералнята



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: VANDAL]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано07.03.06 23:13



Моето предположение е NEO !
Хем са китайски, хем са боклуци!!!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: nenepyga]  
Автор antizurla (непознат )
Публикувано08.03.06 01:14



Е то ако аз не се намеся не може!
Да речем, че всички перални и въобще всички уреди в Техномаркет Европа са скапани. Мисля, че не е вярно, знам че е тенденция подобно нещо във фирмата, но не е вярно. Примерно от Технополис, ако си вземете пералня, ще се развали ли?
Никой не може да каже. Дори да се спомене за марката пак най-много може да се предположи колко време ще изкара. Магазинът не произвежда уредите. Шефовете имат много по-малка власт върху сервизите, отколкото върху персонала на магазините.
Всичко зависи от късмета, а той е индивидуален.
Ще ви дам пример. Не знам дали сте чували за марката LOEWE. Немска марка, която работи с поръчково разработени и произведени части, например на Филипс, които се сглабят ръчно и всичко се изпипва детайл по детайл, елемент по елемент. Сега сигурно ще си помислите, че не дефектират....но не е така.
Още стои, предполагам, онази DVD система в Техномаркет ЦУМ, която се състои от DVD плеър и малък, но качествен ресивър. Двете без колони струват 4000 и нещо лева. След като системата беше разопакована се сложи диск, който тръгна - така около 10 минути и после сложихме друг - най-обикновено DVD. И... не тръгна, дава на дисплея съобщение "Wrong Disk Inserted" и тва е. Пробвали сме десетки дискове, но факта, че изписва това съобщение дори, когато в DVD-то няма диск е достатъчно показателен.
Друг случай. На 1,5 метра вдясно от споменатото по-горе DVD има 42" плазмен телевизор с всички екстри. Цената му е 11000 и нещо без масата, която струва 2000 и нещо. Този телевизор си дойде от завода с много влошен контраст и като цяло цветовете му са изместени в топлия спектър.
И така като обобщение мога да кажа само, че първо трябва да изберете марката и модела да не са от най-евтините, защото излиза по-скъпо, и второ - да стискате палци...



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: antizurla]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано08.03.06 10:14



Съгласна съм с всичко, което казваш, особено за тази марка (имам горчив опит). Все пак мисля, че има значение от къде си купува човек техниката - поне по отношение на гаранцията и сервиза (въпреки, че в Техномаркет на NEO на дават голяма гаранция, защото са вносители) и дори да е дефектна стоката (което се случва при всички марки) е важно как ще се приеме рекламацията. В Техномаркет не са много отзивчиви, но ако си по нахален - става!!!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: Биcмapk]  
АвторБeз Maйтaп (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:29



само малко уточнение за всезнаещия Ото.
има само 2 марки които се обслужват гаранционно от фирма "свързана" с Техномаркет и това са NEO и SAMSUNG,всички останали марки се облужват от самостоятелни сервизи или др. като България сервиз или Пан сервиз.
сега аз ще спестя коментарите си по адрес на оня шваба дето ..................!



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: Биcмapk]  
Авторcиня лaвинa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 19:13



Редактирано от Kиpo на 25.03.06 19:40.



Тема Това мен НЕ МЕ интересува.нови [re: Бeз Maйтaп]  
Автор Биcмapk (Железен Канцлер)
Публикувано17.03.06 11:48



ФАктите са следните:
Нова пералня, на една седмица, остава без програматор- взета е от техник на ОТОРИЗИРАНИЯ ОТ МАГАЗИНА сервиз.

Аз вече ТРЕТИ месец имам чисто нова неработеща перална машина, за която съм дал немалко пари.
Тази машина ми е продадена от ТЕХНОМАРКЕТ-ЕВРОПА.

Това са фактите- всякакви коментари относно моята покупателна способност, умствени качества и слабости нямат никакво отношение към тях.
Тъй като все още нямам време да тръгна по институции, федерации на потребителите и прочее( винаги съм смятал последната организация за банда неизбрани от никого хрантутници на държавна издръжка- какво пък, може да си променя мнението за тях!)

Дотогава мога да се ОПИТАМ да откажа максимално количество потенциални клиенти на скапания магазин от покупка там -което и смятам да сторя.



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ Европа, или Азиянови [re: antizurla]  
Авторmiro_vampiro (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 22:18



Здравейте,
antizurla споко махнахме Loewe тата, пратихме ги на някъде!
За съжаление на човека оплакващ се от фирмата ни, ами прав си е, все пак не винаги ние сме виновни за некомпетентния сервиз но какво да се прави!
Имах случай преди нова година, клиент закупил си LCD телевизор за 1500 лв се оплака че чака вече месец за ремонта му, за съжаление нямам власт да му помогна, посъветвах го да им се поскара мааалко, все пак не е купил телевизора за сервиза !
А за хората купуващи НЕО, ами качеството им зависи от цената им, нормално е да дефектират по често, но въпреки това имат доста сполучливи модели !
Това е, аа да не си помислите че защитавам веригата , просто казвам кое как седи там !
Приятен ден !



Тема ква е тая глупост с качеството зависи от цената?нови [re: miro_vampiro]  
АвторKиkи (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 12:54



Там не се ли казва гаранция а не гаранционна подръжка? Май в тоя магазин а и на другите места се бъркат двете неща. гаранция означава че щом е казано 2 години например, при правилна експлоатация уреда ще работи и няма да се развали през този срок. А гаранционна подръжка значи, че ако се развали може а се поправи. От тая гледна точка, НЕО има ли гаранция или гаранционна подръжка?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.