Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема има ли найстина здрави обувки в БГ?нови  
Авторизмaмeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:38



има ли найстина здрави обувки в БГ?Амам от мошенници.То няма сезон да некупя обувки и да не се прецакат



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: измaмeнa]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 12:00



купувал съм какво ли не, включително смятаните за най-здрави Ню Рок, които се оказаха пълен боклук - имам три модела от тях
досега най-здрави се оказаха Джиокс - нося ги три години, не е мръднала вътрешната облицовка
но на втората година подметката им леко протече, защото имат некви вентилационни отвори



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: emo]  
АвторИзмaмeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 12:37



Купувала съм много различни обувки но все тая - последен случай - ботуши от естествена кожа - подметката пропускаше - лепих я , после токовете останаха без капачета, след тожа едната подметка се проби и се наложи да се сменят и двете подметки- 1 не може, след тожа и новата подметка почна да се отлепя и наи - странното е че от вода кожата става странно твърдааман



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: измaмeнa]  
Авторлилa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 21:09



ми няма! всичко е турско и китайско. Полвай фирмените магазини на производителите. Понякога е по евтино да отскочиш до Пещера например от колкото да дадеш 120 лв за някакви си турски ботушки за покойници!



Тема и аз това се чудянови [re: измaмeнa]  
Автордpyra измaмeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 09:37



есента си викам,аман от боклуци-ще дам тоя път повече пари за ботуши.Взех едни италиански за 300лв и когато вече имаше сняг се установи,че пускат вода,а гаранцията от 1 мес беше минала............



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: измaмeнa]  
АвторБyвkи (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 17:42



Купих си от женския пазар едни кубинки дето преди им викаха Dachshtein (Или както там се пише), а сега се наричат Вихрен. Ако се грижите добре за тях няма да имате проблеми. Друг въпрос е защо такива обувки няма по "нормалните" магазини. Друг вариант е военни обувки. Продават някакви от 83-та, добра изработка, но са малко дървени, грозни и освен това не намерих моя номер (което си е в характера на военните обувки).



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: Бyвkи]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано25.02.06 05:07



До автора на темата :
Какви обувки си взе-марка,цена ?

МНОГО ОПАСЕН,МОЖЕ БИ ЛУД


Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: TheDrill]  
Авторизмaмeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 11:33



конкретно писах за последните ми ботуши - естествена кожа, уж български от завода в Пещера ако не се лъжа ама не са само те с които сам имала проблеми



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: измaмeнa]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано25.02.06 14:49



Няма такова нещо завода в пещера, освен едновремещниа зовод в пещера има още 52 фабрички за обувки, и това пещера нищо не означава, защото не се знае от кой гараж са се пръкнали



Тема Re: има ли найстина здрави обувки в БГ?нови [re: измaмeнa]  
Автор SoulMate (агне)
Публикувано25.02.06 18:32



На моите обувки пише Karyoka и нищо им няма вече една година. Ботушите ми са български, незнам кой им е производител, но са на Н-години и едва сега започват да показват признаци на разпад.
Имах едни обувки на "Добрич" (ако така се казва завода за обувки в Добрич) - това бяха най-железните обувки, които могат да съществуват. Купих ги точно преди голямата инфлация, може би с ден-два я изпреварих. Изхвърлих ги миналата година.
Естествено поставям условието - адекватна грижа за обувките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.