Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови  
Авторrexxxxx (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 18:26



Имах нещастието да закупя 4 бр. билети за самолет за пътуване до САЩ от фирма Филип Тур.

Всичко беше наред докато не се оказа, че билетите са с невярни дати за връщане които (тъй като аз съм ги поръчвал и знам какво съм казвал като дати) най-вероятно служителката във фирмата е объркала "юни" с "юли" (JUN и JUL).
Грешката я забелязахме във вторник 26.04.06 а билети ги взех от офиса на фирмата в петък 21.04.06 в края на работния ден (17:00 часа).
Тъй като не съм много вещ в самолетните билети след като ги прегледах предимно за правилно изписване на имената ги взех.
В сряда след доста разговори с фирмата се оказва че ако искаме да бъде коригирана датата на билетите и да се приберем в България когато трябва ще трябва да платим по още 50 Евро на билет глоба.

Според мен тъй като грешката не е в нас тази такса трябва да бъде платена от фирмата (Филип Тур) - от там с невероятно упорство ме правят на луд и ми казват че аз съм поръчал билетите с дата един месец след като ми свършва отпуската (много силен довод им е, че така пишело в компютъра им все едно аз съм го писал там).

Та въпорса ми е докога в България ще има фирми които държат повече на 200 Евро от колкото на доброто си име на и без това препълнения пазар от туристически агенции.

Знам, че 200 Евро не са малко по нашите стандарти (при положение че сега аз ще трябва да ги дам) но все ми се струва, че виновния трябва да ги плати.

НЕ препоръчвам на никой да купува билети или да има каквито и да е други взаимоотношения с гореспоменатата фирма - шансовете да плащате за техните грешки са доста големи.



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови [re: rexxxxx]  
АвторHector Macho Camacho (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 18:46



Отивай в комисия за защита на потребителите - вършат чудесна работа - особено за такива новоизлюпени корпоративни дейци - и напиши една хубава жалба, но още утре - не губи време - сега има и нови неща в закона за защита на потребителите, като им отидат намясто - онези ще дадат 200 евро и после като им ходиш в офиса ще те черпят с бонбони и ще ти отдават чест !

Успех !!!



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови [re: Hector Macho Camacho]  
Авторyпpaвитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 19:03



Абе тъпак ти и тук ли ще ръсиш мозък Като отиде във комисията ще го изслушат ще пусне жалба ще викнат представител ще напишат един протокол с една дума ще им счупят к..а Комисията е толкова жалка и беззъба и се чудя защо всики парадирате с нея И тъпунгер новите неща за защита на потребителя влизат в сила от 10 юни дотогава си остават старите правила не че новите са нещо по различно но ще дадат малко надежда на такива нещасници като треб и подобните ти идиоти Айде бегай на село да си храниш кокошките



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови [re: yпpaвитeл]  
АвторHector Macho Camacho (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 19:40



Ех че си невинно яростен - интересно ми е дали си Петър Филипов или просто някоя подопечна мишка, всъщност май мога да проверя - и ми е интересно дали ще можеш да ми го кажеш това за кокошките в лицето - офис само в Стара Загора ли имате ?

10 юни не е далеч - но и без това новите промени няма да бъдат нужни в този случай - вие досега срещали ли сте се комисията че си толкова сигурен че няма да вършат работа, радвай се на голямото щастие че не си излъгал мен с 200 евро
тогава щеше да мечтаеш за комисията за защита на потребителите.



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови [re: yпpaвитeл]  
АвторHector Macho Camacho (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 19:46



А ти да не си оная мишка от другия форум

ееее много си досаден човек - хайде отиваи някъде другаде да те плющят - на нас ни омръзна вече - аман от тебе

виждам че ти харесва да те плющя човек, ама ми писна - поне си плащай !!!

и така не каза твоята фирма как се казва!

обещавам ти че няма да се ебавам !!!



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови [re: yпpaвитeл]  
АвторHector Macho Camacho (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 19:55



Абе човек тебе нали не те интересуваше какво пишем и какво мислим - защо отново си влязъл да четеш, че и да пишеш - нещо съвсем си се разболял - като видиш че съм написал нещо и подскачаш, недей така живота не е само форуми има и по-важни неща!

Жена ти как е между другото !



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърност [re: Hector Macho Camacho]  
Авторyпpaвитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 20:26



Абе онанист нещастен пиши по едно мнение или трупащ актив за наи много написани тъпи отговори жена ми е добре след малко ще отнесе един здрав к.. от мен наистина здрав а не мек и паднал като твоя червй межу краката ти Ти какво ще правиш тази вечер ще лъскаш бастуна или ще ходиш на сбирка на гей-дружинката в която си постоянно преебан и си активен участник Аре бегай да се подмиеш анала че работа го чака довечера



Тема Re: Филип Тур - непрофесионализъм или некадърностнови [re: yпpaвитeл]  
АвторHector Macho Camacho (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 12:07



Вече ти казах :

"А ти да не си оная мишка от другия форум

ееее много си досаден човек - хайде отиваи някъде другаде да те плющят - на нас ни омръзна вече - аман от тебе

виждам че ти харесва да те плющя човек, ама ми писна - поне си плащай !!! "

и още нещо - тези дни ще ти проследя IP - адреса или адресите от които пишеш от името на "дан", "управител", "Daniel", "хубаво мнение" и най-вероятно ще се видим, всички ще разберем коя е фирмата която представляваш (ако има такава), името и ще бъде къде що има форум из България и някои вестници, заедно с твоето име и цитати от цветущите ти псувни - в които открито наричаш клиентите на твоята фирма олигофрени - ще бъде супер реклама за теб !!! и по пътя на логиката ако фирмата не е на баща ти или на леля ти - май няма да си вече управител

е сега вече се вижда кой ще го духа най много !!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.