Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема от хост.бг спират сайт с обяснение че....нови  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано25.03.06 17:58



претоварвал сървъра им.
Съобщение:
zashto ne raboti www.opelclub-bg.com?
kakuv e problema?


lyubo: Zdraveite,
sistemata e avtomatichna i vie e izklyuhila na bazata na tova, che imahte izprateno predoprejdenie, che pretovarvate servera. Za tova site-a v momenta e izklyuchen.
S uvajenie,
host.bg

пълен смях е сървъра на хост.беге както и цялата хост.беге щом сървърчето им кляка от един автомобилен фен клуб





Тема Re: от хост.бг спират сайт с обяснение че.... [re: The Secret Lover]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано25.03.06 18:54



ооо,
кляка веднага от много неща...
имат няколко проблемни сървъра, от където сайтовете изчезват когато и както си искат стига да се вдигне с малко посещаемостта.
ако си с връзки може да ти преместят сайта на по-читав сървър, но и това не е сигурно...

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: от хост.бг спират сайт с обяснение че....нови [re: The Secret Lover]  
Автор psy__ ()
Публикувано26.03.06 12:39



Абе не знам как точно е, ама според инфото което даваш не може да се каже дали все пак не си си виновен ти. В краина сметка ако наистина твоя сайт натоварва, никои няма да те трае. В крайна сметка тоя сървър не работи само заради твоя сайт.



Тема да бе. Като при глобул. Въртяха реклама,нови [re: psy__]  
АвторЛиa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 16:51



в която на някой си поръчва пица, носят му е а той говори, и говори и говори, и дикторски глас казваговори безплатно нонстоп. И после какво същата случка: Хората подведени да говорят нонстоп, бяха набързо секвестирани, а глобул глобен само 2000 лв. И при Глобул, както казваш никой не траеше говорещите нон стоп. Тяхната система не е само за нон стоп говорене. Тази истори ми прилича на същата.
Ето ти описание на пакет от хост.бг. някъде да се споменава за подобни неща?
http://www.host.bg/hosting/Plan.do?ID=9&position=3&ukey=43741605ea67bb424ab482e97d59a854
Тяхната история ми прилича на същата...
Поне ако се обади и подаде жалба изпозлвайки прецедента с Глобул, ще глобят хост.бг с 2000 лв.
МИ като някоя фирма няма необходимите ресурси за даден продукт да не го пуска... Проблема не е само с този сайт! Проблема е и с
http://www.aquariumbg.com/forum/ например,
Като влезат вечер всички рибари да се карат и сайтът гърми...
И тогава по твойта логика излиза че вината е в клиента aquariumbg.com който във форума си има толкова мого потребители, че задръства хостсървъра... да не е само aquariumbg.com я... Има и други...



Тема да добавя!нови [re: Лиa]  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 16:54



Същото се случва и с http://fplanet.org/forum/index.php



Тема Re: да бе. Като при глобул. Въртяха реклама,нови [re: Лиa]  
Автор psy__ ()
Публикувано27.03.06 15:00



Виж сега дете мое. В общите им условия пише, че могат да ти го спрат заради високо натоварване и това е. Като не ти харесват си намери някои провайдер който няма да ти го спре. Щом си си поръчал хостинг от тях, ще им играеш по свирката, не заради друго ами защото доброволно се съгласяваш на това, щом се съгласяваш при поръчката, че могат да ги го спрат за високо натоварване, значи могат и ти не можеш нищо да направиш и прецедента с глобул няма нищо общо, защото тука си предупредена, че ако се олееш никой няма да ти цепи басма. Много сте ми интересни разни тарикатчета дето искат за без пари да ползват ресурс който струва повече от колкото плащат.
Ето ти линк за условията. Те нямат място при описание на плана
http://www.host.bg/etc/Conditions.do

Що се отнася до форума за рибарите дето го даваш като пример. Ами той може и да не е виновен ама хората са преценили че за 5 лева на месец му се полага еди какъв си ресурс. Като не го кефи, те ще го поканат да направи еди какво си, както си пише в общите условия. Не можеш да ги пипнеш по никои параграф, освен да пищиш из форумите като разни други келешчета дето подписали договор с Мтел и след това го прочели и се чустват прецакани. Ами ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ да подписвате бе, кво само приказвате.

Редактирано от psy__ на 27.03.06 15:09.



Тема Re: което не решаванови [re: psy__]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано27.03.06 21:32



въпроса със скапаните им сървъри и как може да си на най-восикия им хостинг план, а сайта ти да изчезва преиодично и после от хост.бг да ти се извиняват че сървъра бил проблемен и ей сега щели да направят backup, ама те като направят бекъп-а и те връщат с няколко часа до ден назад - т.е. слагай наново цялата информация.
емиии
който не е чел сам си е виновен, но за другите неща ...

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: да бе. Като при глобул. Въртяха реклама,нови [re: psy__]  
Автор:ия. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 23:01



Май точно като при глобул. подвеждаща реклама:
http://www.host.bg/hosting/Plan.do?ID=9&position=3&ukey=2150b1a0be56f084ebee77d3d8115d7c
3GB месечен трансфер
Достатъчно за да могат няколко хиляди души да посетят сайта ви.

Достатъчно????



Тема Re: да бе. Като при глобул. Въртяха реклама,нови [re: :ия.]  
Автор psy__ ()
Публикувано28.03.06 10:20



Въпрос на гледна точка бе човек. Абсоютно е достатъчно за типът сайт, който би трябвало да бъде на този план. В крайна сметка зависи какво ще сложиш на тоя сайт. Сигурен съм че могат да ти го докажат със лабораторен опит даже, както и ти можеш да докажеш, че не стига. Просто всеки се гледа от неговата си камбанария, както се казва ;)



Тема Re: което не решаванови [re: gamina]  
Автор psy__ ()
Публикувано28.03.06 10:22



Това е друга тема ;).
Спорът по-горе е конкретно за използване на ресурси. Това дали изчезва или не, не го оспорвам и не го и потвърждавам, просто защото не ми се е случвало ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.