Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 08.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Автобус N 72нови  
АвторДoнeв (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 16:06



Това е най-мизерната и пропаднала фирма !!!дори се чудя откъде да почна,.....мръсни автобуси,тесни,стари , пълни с цигани ,които не са се къпали сума ти време , и като си влезеш в офиса миришеш ужасно ,понякога го чакаш 30-45 мин ,ужас ,нямам думи !!!!!! Знам ,че е частна пловдивска фирма ,и хич не им пука за пътниците .



Тема Re: Автобус N 72нови [re: Дoнeв]  
Автор SoulMate (агне)
Публикувано10.03.06 16:37



Краус има пръст в тази фирма...



Тема Re: Автобус N 72нови [re: SoulMate]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 17:00



Хей, вие не знаете ли, че му казват "междугалактическия"?! Аз въобще не си правя труда да го чакам и винаги си правя експерименти, къде по пътя ми ще ме настигне. Е, познайте! Много рядко успява!



Тема аз не се возя на гр. транспорт от както имаше 504нови [re: Дoнeв]  
АвторKykлa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:15



като го маханах си викам бе чай и аз да се махна... ама сега за 72, забелязвала съм го че обиклаля през много престижни квартали: Слатина, Редута ул. Оборище, Център, НДК, МА... Там живеят само баровци, не като нас селяни в Люлин2, Дружба2 5та част... Как така ще има в него цигани??? От къде се взеха? нали не говорим за 27 който може би минава през Филиповци????



Тема Re: аз не се возя на гр. транспорт от както имашенови [re: Kykлa]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано10.03.06 20:09



ходи до красна поляна, а всички знаем след красна поляна кой престижен квартал следва.
той 72 си беше гаден и гнусен и докато СКГТ го "обслужваше" - идваше като халеевата комета и подминаваше спирките (това и сега го прави) и пак си смърдеше, а ако имаше мач на Герена пускаха от ония старите раираните тумбести чавдарки.
Преди 2 години бях свидетел как след 5тото 72 подминало първата си спирка народа направи блокада на улицата и един дядка с бастуна тряскаше по предното стъкло, а шофьора крещеше че ако качи пътниците ще го глобят.

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re:72нови [re: gamina]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:01



...мамицата им. детето ми се вози всеки божи ден на него. това е най-гнусния рейс в софия.



Тема до красна поляна ли ходи чак?нови [re: gamina]  
АвторKykлa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:04



Олей продължили са го. Не ходеше ли до една болница само на 2-3 крачки от Баня Мадара?



Тема Re: аз не се возя на гр. транспорт от както имаше 504нови [re: Kykлa]  
АвторДжипcи (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 22:49



Този "автобус "тръгва от факултета ,едно жреме имаше ресторант кубан там ,и познай какви хора се казчват там, въобще голям екшън е ))



Тема кой 72 или 504нови [re: Джипcи]  
АвторKykлa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 19:25



504 вървеше до съседната улица дето вървеше и 72. не знам не знам... Аз на рейс не се возя.. Не знам кой се вози... ама кола е много по евтино...



Тема Re: не знам не знам...нови [re: Kykлa]  
АвторMotoriziran (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 19:41



I az ne se vozia na reisove ,taka,che ne moga di ti pomogna.Pala kolata i ne me intriguvat razni reisove.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.