Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ТЕХНОМАРКЕТ-хаха,нито техно,още по-малко маркетнови  
Авторdon Vito (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 16:35



Сигурно няма да съм първия нито последния да пише за този "велик" магазин на магазините за техника...Преди няколко години, когато бяха едва прохождащото магазинче в кв. Дружбеница, като че ли нещата си бяха мн добре!Сега...в последните 2 години сме купили заедно с моето семейство доста голямо количество техника от тях (просто защото както е известно и за съжаление са монополисти почти),и всеки Божи път си казваме че ще е за последно...ПОследния път обаче зверски m кипна сичко коеот можеше да кипи по мене и направихме доста сериозен скандал.Ясно е че това магазинче е една яка бичкийница за пари, но не разбирам толкова ли им се свиди да си обучат малко мърлявия персонал, за да може поне да получават хората нормални съвети.Консултантите са по-зле и от баба ми, която определено не е родена във времето на съвременните технологии;).Но касиерките са връх отвсякъде...Не възнамерявам да разказвам тука цялата дълга история,заради която толкова се възмутих,защото просто е дълго и безмислено...НО ВИ СЪВЕТВАМ-ЗА ДА СИ СПЕСТИТЕ ИЗЛИШНОТО ХАБЕНЕ НА НЕРВИ, ДАЙТЕ 10-15 ЛЕВА ПОВЕЧЕ ЗА ТЕЛЕВИЗОР, НО СИ ГО КУПЕТЕ ОТ ДРУГАДЕ...НЕ СИ СТРУВА.ТЕХНОМАРКЕТ Е МНОГО МНОГО ЗЛЕ:(((



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ-хаха,нито техно,още по-малко маркетнови [re: don Vito]  
Авторkrass (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 15:16



Абсолютно подкрепям!
Пълни мърльовци!
1. В техномаркет варна искам да си купя слушалки на цена от около 50 лева и не мога да ги чуя предварително защото били запечатани
2. Пак там отивам да гледам монитори, всички кинескопни монитори са изключени - просто нямам думи
като поисках да видя един, чаках 10 минути да ми разпечатат монитор от кашон



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ-хаха,нито техно,още по-малко маркенови [re: krass]  
Авторbaduser (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 11:23



Абсолютно подкрепям !
Голямо текучество на персонала. Ниски заплати ---> Лошо отношение към клиентите, некомпетентостта по отношение на параметрите на стоките огромно. Целият персонал или не ти обръща внимание или те гледа с презрение.
На няколко пъти се пробвах да си купя нещо от там, ами то минава по половин час докато успея да хвана някой да ми обясни нещо, след което се оказва че той бърза за някъде, и трябва да почакам още, накрая идва някой който нищо не може да обясни.
Еми повече няма да направя опити да пазарувам от тях и да помагам на Китов да си пере паричките.



Тема какво точно ни казваш? че си Истерик!?нови [re: don Vito]  
АвторBeнчeтo oт БИГ1 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 11:52



виж, по-добре посети специализираните лекарски кабинети, които може и да ти помогнат да не изпадаш в истерии при покупка. От твоя разказ се наблюдава само едно: че сте направили скандал.
Да много дълга история, обаче все пак се подлежи на лечение...
А какво всъшност е ставало друго в магазина не знаем!



Тема Re: какво точно ни казваш? че си Истерик!?нови [re: Beнчeтo oт БИГ1]  
Авторsimulator (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 01:05



Ами точно такова си е в Техномаркета както си е описано по горе.Консултантите хабер си нямат от нищо.Няколко пъти сме пазарували от там , последно беше преди 2 години . От тогава вече не .



Тема Re: ТЕХНОМАРКЕТ-хаха,нито техно,още по-малко маркетнови [re: don Vito]  
Автор npocTak (непознат)
Публикувано22.01.06 03:40



Mnogo mi e interesno ti kak znae6 4e personala ne e obu4en.Ako pita6 za ne6to zna4i ne znae6.Ako puk znae6 za6to pita6.Aman ot razbira4i.Kaji togava ti kakvo raboti6 i kolko si profesionalist v rabotata si.



Тема zurlizurliнови [re: npocTak]  
Авторzurlakiller (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 00:33



Abe zurlio.
Ti siguren li si v koi magazin si bil ili kakto pove4eto se vurtish i se 4udish "tva technomarket li e ili beshe techno mix ili technopolis...abe se taq".
4etoh mnogo mneniq za verigata "Technomarket Evropa" i da vi kaja ne sum u4uden.
Glavniqt problem na zurlite e 4e ne znaqt kakvo iskat.Kak kato ne znaesh kakvo iskash shte trugnesh da kupuvash i da tormozish konsultantite (koito vurshat toq 4eren trud za julti stotinki(pone v tm e taka)) i da o4akvash TE da znaqt kakvo TI iskash.Kogato zurlite sa kraino nekompetentni te ne mogat i da budat obedeni v kakvoto i da e.Kak da obqsnish na zurlio 4e razlikata m/u dvata televizora e 4e ediniq ima dva tunera kato toi ne znae kakvo e tuner????
Drug ogromen problem e otnoshenieto:
Ne moje da vlezesh nqkude nerven i qdosan po nqkakva pri4ina, da si ileesh cqlata qrost v/u personala na dadenoto mqsto i da o4akvash nasreshta nesto po-dobro.Prosto nqma logika.
KRAINA NETAKTICHNOST e zalqla bulgarskiqt narod:::
MOJE LI???? dokato konsultant obqsnqva neshto na nqkoi klient druga zurla da se namesva prekusvaiki go po nai selskiq na4in "Izviniti Shti moji ui idin Tilivizar."
Ne znam da ne bi klientite da sa nevidimi edin za drug?????
KAK KATO NE MOJESH DA SE DURJISH NORMALNO KATO CIVILIZOVAN CHOVEK OCHAKVASH DA SE DURJAT TAKA S TEBE....KUCHETO SI E KUCHE I SE DURJAT S NEGO KATO S KUCHE A ZURLATA SI E ZURLA I VINAGI STE SI BUDE GADNA MRUSNA SHIBANA LAINQNA ZZZZUUUURRRRLLLLAAAA
Da go duhate vsichki, koito se mislite za nai vajni v sveta, evropa, bulgaria, sofia, technomarket.



Тема Re: zurlizurliнови [re: zurlakiller]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 14:34



Пич, не знам кой си и дали се опитваш да наричаш клиентите "зурли", нито пък защо, но трябва да ти кажа, че опита ти да защитиш персонала на Техномаркет е най-малкото жалък.

По-добре първо осъзнай, че консултантите трябва да са културни, любезни и компетентни когато си говорят с когото и да било, независимо от неговото настроение, и после пак пиши.

Срамота от такива като теб, които всъщност май определят отношението към клиента в бедната ни изпаднала държава.



Тема Re: zurlizurliнови [re: Гeoprи]  
Авторzurlakiller (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 15:38



Гошко, ти пък откъде се взе педал с педалите?
Не познавам консултант, който да не посреща културно клиентите. Проблемът обаче е че независимо как ги посрещнеш някои от тях пак са си селяни. Търпиш, търпиш ама в крайна сметка и ние сме хора нали. То един добре, втори, трети и накрая това е извън човешките възможности. В една друга тема можеш да прочетеш общо взето къде е проблема. Сега не ми се пише, пък и не заслужаваш.



Тема Re: zurlizurliнови [re: zurlakiller]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 12:37



Като нямаш акъл да работиш друго - ще търпиш и хоро ще играеш ако ще и на майка да те псуват.
Бастун нещастен!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.