Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 27.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За просяците от bg-mamma.comнови  
Автор Dark_ (end-user)
Публикувано05.01.06 16:53



Здравейте,

ровейки си в нета и понеже знам от съпругата си че сайта bg-mamma.com е много посещаван и е място за обмяна на информация между много хора попаднах на следнния линк http://www.bg-mamma.com/site/content/view/945/
след като го прочетох и с еразрових още и в форумите им: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=48346.0

И хубаво наистина похвална идея - някой поддържа нещо безкористно обаче "Да ама Не".
Разглейдайки цените за реклама на гювеч и попадам на следния линк:
http://adv.netinfo.bg/prices.php?pos_l=price_list&page=1
след като го разгледах и се оказва че така плачещия сайт е със едни от най високите цени за реклама.
Ми дайте да им съберем пари и да им направим рекламна кампания, защото изглежда те не се справят добре и са им малко парите от реклама и са започнали да си просят още.
Не искам никой да ни прави на глупаци и още повече да печели от добротата на хората. Не коментирам цените им за реклама - този сайт е голяма инвестиция, която е наистина похвална като идея, но не мисля че трябва да се проси от лакомия.
Искам само да вметна че нямам конкурентен сайт и не го считайте като удар от конкуренция.
Поздрави на всички!



Тема Re: За просяците от bg-mamma.comнови [re: Dark_]  
Автор Moonchild (Pitiless)
Публикувано05.01.06 16:58



Грозно - поредната зле прикрита просия. Аман !



Тема Re: За просяците от bg-mamma.comнови [re: Dark_]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано05.01.06 17:02



Искат черни парички да докопат май.
Лакомия :)



Тема Re: За просяците от bg-mamma.com [re: Dark_]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.01.06 17:57



Понеже всички сте много отворени, що не вземете да създадете и поддържате един такъв сайт за без пари... Ама денонощно едва ли не, не става да го оставите на самотек... да намирате, събирате и превеждате информация и прочее неща? Освен това очевидно си нямате и идея и колко струва услугата "хостинг" в България (ама сериозен, и наистина в България, а не оферта от сорта на "3 лева на месец", като сървъра всъщност се намира в САЩ), както и много други неща...

Just a genius



Тема Що трябва непременно да е в Българиянови [re: Blake]  
Автор Areнт ()
Публикувано05.01.06 18:01



За да е по-скъпо ли?



Тема Ти изперкал ли си?нови [re: Dark_]  
АвторKykличka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 18:41



след като са много посещаем сайт имат право да си сложат много високи цени на реклама!



Тема Re: Ти изперкал ли си?нови [re: Kykличka]  
Автор Dark_ (end-user)
Публикувано05.01.06 19:14



Аз не коментирам цените им за реклама!
Коментирам просенето на пари или не можеш да схванеш за какво става дума. Щом има посещаемост -> скъпа реклама -> висока печалба.
Само ми се губи къде да сложа искането за дарения и помощ.
Ако си сметнеш за кви пари печалба става дума на месец, може би ще си промениш мнението. Поддръжката на тоя сървър е доста по малка от сумата получаваща се от печалбата. дори и да си плащат интернета.

Поздрави:



Тема Re: За просяците от bg-mamma.comнови [re: Dark_]  
Авторeдин чoвek (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 20:49



Не се хабете, няма смисъл там е секта! Само гледайте!



Тема Re: За просяците от bg-mamma.comнови [re: eдин чoвek]  
Автор Dark_ (end-user)
Публикувано05.01.06 21:11



Разбрах го вече. Пуснах темата във форума им и веднага я затриха. Поствам последния ми пост който не успях да публикувам там.
Само съм добавил едно изречение в началото сега.

Считам че не е етично да се трие тема по този начин както бе направено това в клюкарника.

Нека ме оборят собствениците на бг-мама.
Идеята на този пост беше да не субсидирате създаването на един бранд, в какъвто се превръща bg-mamma.
Считам, че е по-добре да дарите тези пари на българската коледа или социален дом отколкото да се влеят в чужд джоб.
Съжелявам че Ви разбуних толкова вечерта, но си мислех че хората искат да знаят къде отивап парите им и не обичат някой д апечели на техен гръб.
За съжаление много съм грешал!
Мисля че дотирането на нечий джоб ще има толкова поддръжници но уви грешах.
ПС Дайте да съберем пари за кувьози за децата отколкото да правим дарение на хора, които печелят от вашата добрина

Поздрави и лека вечер.



Тема Re: За просяците от bg-mamma.comнови [re: Dark_]  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано05.01.06 21:20



А защо не добавиш, че с тази си тема "окъка" няколко подфорума?
Наистина, какво целиш? Не вярвам вече в добронамереността на никого току-така.
А за това, което се прави като благотворителност в Бг-Мамма - си нямаш и идея.
Или може би има нужда да се поотупа прахта на клавиатурата???

c'est toujours moi:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.