Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 21.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема магазин CBA  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано18.11.05 18:03



намира се на бул. Цар Борис ІІІ - срещу спирка Петър Берон на трамай 5 (спирката преди Красно Село)...
мляко в срок на годност - съсипано
пилешки пържоли - с изтекъл срок на годност
замразени зеленчуци - отворен пакета
питам служителка, която се мота покрай стелажите "защо е така" тя ми отговаря "ми касиерката не ги е видяла" . е касиерката хубаво, ами тя какво прави там?



Тема Re: магазин CBAнови [re: gamina]  
Автор Haчko (страхкор)
Публикувано18.11.05 20:59



Ми мота се



...Крайно време беше да намажа нещо...

Тема Re: магазин CBAнови [re: gamina]  
Автормkнлж (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 15:05



CBA-Обединение на верижки магазинчета и самотни магазинчета. Към тях са магазините Европа. Повече няма какво да говорим. Най-некомпетентния персонал който може да се намери.



Тема Re: магазин CBAнови [re: gamina]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 21:08



Магазините им са пълни с ментета/твърде характерно за стоките в БГ/и е ужасно скъпо.Такъв тип магазини предполагат по-ниски цени,но уви-в кварталната бакалия е по-евтино.А за скъпотията нямам обяснение,но нищо вече не ме изненадва.



Тема Re: магазин CBAнови [re: lili]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано21.11.05 11:36



скъпотията мога да я прежаля, защото на прибиране от работа ми е удобен магазина, ама смрадта и това че половината им стоки са развалени (пропуснах - във "фризера" дълбоко замразените неща са размразени и мухлясали) не мога да подмина и да продължа да пазарувам там.
по-добре да мръзна още 20 минути и да ида на друго място.
мизерници.



Тема Re: магазин CBAнови [re: gamina]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 00:34



Все пак този магазин има управител, човек който би трябвало да е отговорен както за стоките,така и за персонала.Вие опитали ли сте се да го откриете и да му обясните проблемите( а той би трябвало да е запознат най-добре с тях).
То е ясно този магазин губи клиентите си, но може и да не се стига до там.



Тема Re: магазин CBAнови [re: мkнлж]  
Автор135 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 16:34



А и лъжат касиерките. На мене два пъти ми се е случвало. Маркират ми стоки, които не съм купувала. Първият път беше вестник. Вторият нещо друго, не помня. Касиерката даже не се извини. Така, че гледайте, какво ви маркират.



Тема Re: магазин CBAнови [re: 135]  
Автор мини kyпъp (непознат )
Публикувано30.11.05 11:06




Винаги си проверявам бележката , защото и на мен веднъж ми бяха маркирали един зехтин. Имам чувството , че измамата при тях е фирмена политика . Цените на етикетите не отговарят на маркираните на касата. Купувам си носни кърпички на промоция -цена 1.66 , маркират 2.24 ; пилешки дробчета - цена 2.99 , маркирано 3.99 ; бирени фъстъци / тяхна разфасовка / промоционална цена 0.60 , маркирано 0.99 . Вътре бъка от персонал - чудя се какво правят всички и даже има един , който се изживява като охрана и точно като частен дедектив- притичва между рафтовете и дебне .
Става въпрос за магазина в Красна поляна.




Тема Re: магазин CBAнови [re: 123]  
АвторИHT (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 17:32



Проблема е че са окупирали моя квартал, и когато искам нещо по-така съм принуден да пазарувам от тях, а откровено казано, ги мразя, и служителите, и цялата скапана фирма. Изпитал съм на собствен гръб целия им репертоар.



Тема Re: магазин CBAнови [re: ИHT]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано05.12.05 14:44



какво нещо "по-така"? то в магазините им няма кой знае какво по-различно от другите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.