Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОК супертранс такситанови  
Авторpepsii (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 16:04



само мен ли ме дразнят със :

- табелките "затваряй по леко вратите"
- репликите "Я ела да ми помогнеш с куфара че оня ден една как ми издра бронята!"
- липсата на багажник , което прави пътуването на 3-ма човека + багаж невъзможно
- "Аааааа , до центъра не работиме!"

и т.н.



Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: pepsii]  
АвторKлиeнт нa тakcи (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 20:54



Всеки ден отивам и се връщам на работа с такси. Вече две години. ОК супертранс са по-добре от средното ниво, поне не лъжат с километрите. С малки изключения, де. Поне са с повечко коли и идват сравнително бързо. Но ако мислиш, че на другите им се ходи до центъра, че багажника им е постоянно празен и имат желание да ти направят някоя допълнителна услуга - бъркаш. За вратите са отчасти прави, отчасти не - все пак не е зле да имаш усет колко силно трябва да се затвори вратата. Аз когато не съм сигурен я затварям леко. Ако не се е затворила добре шофьорът ще си я оправи. Лично аз ако съм таксиджия ще си сложа надпис не "затваряй по леко вратите", а "Моля, затваряйте внимателно вратата. Благодаря ви."



Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: pepsii]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано02.06.05 22:41



А това? "Моля, изчакайте връзка с оператор"

10 минути по-късно връзката е осъществена, но "Моля, останете на линията, за да ви бъде съобщен номерът на колата и приблизителното време на пристигане. Насрещно обаждане от наша страна няма да бъде направено, освен в случаите на забава и т.н. и т.н"
И ако се обаждаш от ГСМ?

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: !чepeшka]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано03.06.05 08:02



За GSM-и има други номера (1212 от Мтел и 089 11121 от Глобул).



Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: минaвaщ]  
АвторTъпa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 08:05



и кво тея номера да не би да са безплатни!?
А знаеш ли че в цяла българия такси се вика на принципа Зънни и Затвори!
И от фирмите сами ти званят на Мобилния телефон!?
не знаеш явно. Само в София освен от такса пътуване печелят и като импулсни телефони!



Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: Kлиeнт нa тakcи]  
АвторTъпa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 08:05



аз ако бях на твое място, щях да инсвестирам тези пари в лек автомобил и щях да си наема шофьор- по евтино щеше да ми излиза!



Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: Tъпa]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано03.06.05 08:11



Точно така е и при тези номера, или поне беше (Не съм звънял от няколко месеца). Няма "Изчакайте оператора", а си дава свободно, и след като се свържеш и поръчаш, те ти звънят.

Редактирано от минaвaщ на 03.06.05 08:12.



Тема ОК супертранс - супер транссекс гъзовенови [re: минaвaщ]  
АвторCoca (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 08:20



Pepsi е напълно прав.

Става дума не за ежедневна разходка, а за прибиране от чужбина- тогава ти трябва багажник. Шокът на летището е огромен защото откъдето и да се завръщаш няма по -гадно преживяване от срещата с български бакшиш. когато с приятелката ми се прибрахме от тайланд- голямо царство на гиздави цигани, с всички последствия от това- се оказа че в българия си още по- циганско.

такисто на летището вместо багажник имаше 100 литрова бутилка газ.. бакшиша каза че аз и приятелката ми трябва да си вземем различни таксита за да си возим багажа поотделно. в крайна сметка единия куфар сложихме на задната седалка. тогава разбрах за пореден път- на колкото и мизерно място да бъдеш, ако се връщаш от цивилизованите страни е още по- зле, по- голяма измет от мързелив бъкгарски бакшиш няма. спомените ми от дворците и красотите на тайланд този мизерник уби за 5-те минути които бях с него- обясни ми как работи за да храни семйство, колко струва всичко по колата. но нито за секунда не се реши да ни помогне с багажа.

за тайланд- там се пазариш за всичко, от минералната вода в супера до ментак ролекса, но най- много се пазариш за тук-тук-а. след като свалиш цента 5 пъти бакшиша ти помага с багажа и усмихнато те отперва по улилите и нито за миг не си и помисля да мрънка за това че има да плаща винетки, минетки и обучението на катаджийската щерка. напротив- като разбере че си българин- оооо хаджи, стоицков и прочие неща да ти се отпусне душата и джоба.



Тема Re: ОК супертранс такситанови [re: Tъпa]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 08:47



По принцип ако звънеш на ОК от мобилен телефон ти записват адреса и ти пращат смс след колко време колата ще е при теб не те държат на телефона
целия разговор продължава има няма 10 секунди
верно е това за страната но там търсенето е доста по малко а в софия понякога шанса да си викнеш такси е нулев особено в пиковите часове
лошото е че ок са монопол почти и си правят какквото искат но това е друг въпрос
мен ме дразнят операторките защото понякога са доста груби
а шофьорите...толкова си свикнал на простотията им че не им обръщаш внимание вече, чесно казано не могат да ме впечатлят с нищо ново



Тема Re: ОК супертранс - супер транссекс гъзовенови [re: Coca]  
Авторpepsii (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 13:17



Мерси Соса !

За това ми беше думата - за отиването и прибирането от летището (че и автогарата) и жп гарата и т.н. И ако на отиване имаш право на избор то на връщане - уви не .

Тъй или иначе - съгласен съм че относително , "като за България" и след 10-ина подобни уговорки ОК са приемливо добра фирма.

Факта че все още ги ползвам - показва че почти няма друга алтернатива.

Жалкото е че почвам да се примирявам ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.