Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема И отново за EuroLine?!нови  
Автортoпcи (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 17:43



Неискам да започвам нито с добро, нито с лошо!
Просто Ви моля да си кажете мнението.

Благодаря



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: тoпcи]  
Авторвяpвящ (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 21:52



Евролайн е възможно най-лошата кредитна система с най-тежките условия. Освен това служителите са им абсолютно некомпетентни и когато им зададеш конкретен въпрос най-често се оправдават колко много работа имат и затова не могат да ти отговорят. Когато поискаш среща с кредитен инспектор ти се отговаря че въобще не можеш да стигнеш до това ниво. Моето мнение е че каквато и да е друга кредитна система е по-добра, особено когато зад нея стои банка, въпреки че и евролаин казва че зад тях стои пощенска банка, но в това няма нищо вярно



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: тoпcи]  
АвторЧoko (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 14:41



Супер е. Особено ако изкаш да изтеглиш нещо и после да не връщаш. Идват ти едни такива тънковрати ама като ги погръмнеш веднъж дваж и престават.
Лебедари като цяло.



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: тoпcи]  
Автор new* (непозната)
Публикувано24.12.04 16:49



Много са им високи лихвите. Един ден да закъснееш с вноската - 13 лв. глоба. 1000 лв. ги плащахме, плащахме... една година. В момента не мога да си направя сметка, колко върнахме, но бяха доста над 1000.
Само ако ти трябват много спешно пари, може да опреш до тях. Иначе е голямо набутване. Доброволно, разбира се...



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: тoпcи]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано25.12.04 16:47



Не знам какви са им условията.
Обаче съм вижадал следното. Имат офис на Плиска, който е до този на М-тел. Всеки месец когато ходя да си плащам сметката на телефона пред офиса на EuroLine има доста хора чакащи на опашка. И не мислия че е за вземане на кредит. Много ми напомня на ранните години на М-тел когато за да си платиш сметката чакаш навън на студа по половин час. Аз лично много се дразня когато трябава да давам пари ми ме карат да чакам на опашка.
Така че си направи сметката.



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: RepeatableRead]  
Авторвяpвaш (Нерегистриран)
Публикувано25.12.04 22:36



Не е точно така. Опашките са за да изтеглиш пари и особено по празниците това отнема около час, докато при всяка друга кредитна система, дори и тази на транскард, това става за около 5 минути. Плащането става много бързо защото ако закъснееш и с ден те глобяват 15 лева.



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: вяpвaш]  
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 01:33



Зад Euro Line-наистина стои пощенска банка!
Картата е добра за пазаруване-а не за теглене на пари
Като не искаш да те глобяват-не закъснявай
Наистина повечето служители са некомпетентни-защото са избирани по красота
Ай със здраве!!!!



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: AAA]  
Автор nuki (непознат )
Публикувано15.06.05 17:46



Според мен Евролайн са си много добра карта! Сега видях че правят готина промоция за лятна почивка.Можеш да избереш България или някоя различна дестинация и да платиш на 6 месечни вноски и то без оскъпяване!Това на мен лично като запален пътешественик ми звучи страхотно



Тема Re: И отново за EuroLine?!нови [re: nuki]  
Авторgang (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 21:44



все пак мисля, че основната функция на кредитната карта не са покупките на вноски. лично аз ползвам Евролайн вече повече от година. Спрях се на нея именно чрез подобна оферта, но тогава си направихсметката и реших, че ще ми е по-изгодно да си пазарувам и сам да избирам колко да внасям на месец. не съм имал проблеми до сега и общо взето мога да кажа, че съм доволен:)



Тема И отново за EuroLine?!нови [re: gang]  
АвторПИБ (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 17:54



ХОРА, ако имате дори минимално доказуема заплата никога не пристъпвайте евролайн.

предпочетете:

- овърдрафт по картова сметка, по която си получавате заплатата. Това е най- изгодно, ако искаш малко пари но в брой (до 1,000 лв)- лихвата е 15-итина процента годишно. за лятото ще стигнат :) разходите са такса за овърдрафт- около 10 лв + 16-18 % лихва върху сумата по овердрафта + 20 ст на теглене от банкомат, но това е с пъти по- малко от юролайн

- кредитна карта на ПИБ - тя е с най- добри условия, без депозит, ако ти трябва за няколко хиляди лева. в брой естествено не става (може но не е изгодно защото комисионите са големи, не чак като юролай естествено). но да си плащаш с нея е супер. лихвата е 0 % ако си погасяваш месечните плащания до 15 дни след харчене в предходния период. т.е. ако имаш кредит лимит 3,000 лв и си купиш разни неща за 3000- 400 лв като внесеш тази сума накрая на месеца- лихва няма, а ако плащаш - минималната вноска за погасяване е 5% (или 400 *5%= 20 лв) и си ги плаща с лихва докато свят светува (забравих лихват колко е, но не е 100% както евролайн)

всички останали начини за пари на заем е леш- мирише:

не бих се докоснал и с двуметров прът до юролайн, и от този форум научих за тях:
- при положение че нямаш доход, а купуваш нещо не чак толкова скъпо се набутвате ДВОЙНО;
- юролайн са най- миризливите и вонящи- таргета им е наистина най- нископлатената и с недоказани доходи прослойка, за съжаление и най-беззащитна- които по незнам каква логика искат да си купят излишно скъпа и излишна вещ!
- GSM за 500 лева чрез юролай струва поне 1,000 лв-- 100% лихва годишно-(включва освен лихви и всевъзможни такси- откриване, закриване, закъснения от 1 ден= 15 лева ) ами 15 лева върху 500 са 3 процента- колкото са ГОДИШНИТЕ (а не ЕДНОДНЕВНИТЕ) лихви по ипотечни кредити в америка!

А ако закъснеете 4 пъти за 12 месеца, което не е изключено защото за това време ще получите точно НУЛА писма- напомняне за плащане това прави още 15%. и няма на кого да се оплачеш- те нямат сайт, нямат хора на които просто да се обадиш за справка- имат само два договора с които те поробват като топ идиот. и имаш право само да плащаш или да ти пратят мутрите.

имам няколко познати които казват- "парите ми трябвах, знаех че е лошо при тях, но не подозирах че е ТОЛКОВА зле, веднага ще си скъсам картата като изплатя"

юролайн са само за хора които искат да бъдат прекарвани!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.