Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 23.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: Martu]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано17.06.05 08:33



И аз така съм го планирал пенсионерският живот. Може да цъкаме табла и шах ако искаш



Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: Toffee]  
Автор nelin (любопитен)
Публикувано17.06.05 14:45



Като прегледах мненията до момента в мен възникнаха няколко въпроса:
1.Факт е ,че продуктите на Данон са чисти, много хора обаче твърдят,че предпочитат разреденото и със добавки от свинска мас от събирателните пунктове мляко защото било чисто българско - ами пийте, защо тровите мозъците на другите с махленските си твърдения.
2. Никой от "маститите" специалисти във форума не даде някакви доказателства за вредността на продуктите на Данон ,всичко се върти в сферата "аа,знам ги тия един приятел или една съседка има племенница и тя ми каза , че......."
3.На българския пазар има десетки производители на всякакви млечни продукти и всеки може да купува това което му е по вкуса и джоба.
Като цяло тази тема появявайки се от време на време започва да мирише доста странно на платена публикация /черен PR/, а не на тема във клуб където се посочват фирми и услуги който работят във вреда на потребителите.



Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: nelin]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано17.06.05 16:16



Еха ако можеха и да ми плащат за такива публикации както ги нарече щях да съм щастлив човек
хем си плюя любимото ми Данонче, хем и ми плащат за това - баси и кефа .



Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: nelin]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.06.05 16:22



1.Факт е ,че продуктите на Данон са чисти

не, факт е, че не се развалят дълго време (личния ми рекорд е отворена кофичка Данон Фамилия, 8 дена през лятото на масата в западна кухня - по цял следобед пече) - та на 8-мия ден си беше с нормален вкус... Говори ми за "кисело мляко"

Никой от "маститите" специалисти във форума не даде някакви доказателства за вредността на продуктите на Данон

никой не казва че е вредно, просто (за кой път да го напиша) не е това, за което го представят!!!

всичко се върти в сферата "аа,знам ги тия един приятел или една съседка има племенница и тя ми каза , че......."

точно по същия начин са изложени и фактите в полза на Данон така че да не спорим по този въпрос...

Ми - надявам се да бях изчерпателен

Just a genius



Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: Blake]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано17.06.05 17:28



Мдаа ако си заквасиш сам кисело мляко - което си е ИСТИНСКОТО кисело мляко на терасата ти под слънчево влияние би се вкиснало точно за 1 ден. Няма кво да коментираме повече - 8 дена познай с какви лайна е бъкано и колко от въпросната бактерия има.
И оше нещо някой тук говореше за сладкият вкус на Данон - е името на млякото е
КИСЕЛО мляко а не СЛАДКО мляко



Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: Blake]  
Автор littlecherry (master)
Публикувано17.06.05 17:44



"точно по същия начин са изложени и фактите в полза на Данон така че да не спорим по този въпрос... "



Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Остави наш Блейк!нови [re: littlecherry]  
АвторДжeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 22:08



ще го телепортираме, и ще си оправи данона!



Тема Тъм Тън! Тъм Тън!нови [re: Blake]  
Автор3eн (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 22:12



Блейк, Джена! Ейвън се обажда!
Повтарям: Блейк, Джена! Ейвън се обажда!
Блейк! Телепортирай Ейвън!
Блейк?!
Ейвън!? Констатирам липса на разъм на кораба!
Свързвам те с Орак!



Тема Re: Отдавна не съм чел нищо за ...нови [re: nelin]  
Автор Maтa Kocмaтa (избръсната)
Публикувано18.06.05 01:36



Предлагам ти един експеримент - правиш си айрян, с примерно половин кофичка Данон, и токлова вода, оставяш да се утаи, и да познаем колко отделни сегмента ще се получат. И не позна - този най-отгоре не е от масло

Машина за отделяне на кожа и сланина от парени свине


Тема Re: Няма и да прочетешнови [re: бълrapин]  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 11:45



Би ли пояснил що за добавки се използват за постигане на висока масленост? Защо според теб е необходимо използването им?
Откъде имаш такава информация?
Доколкото ми е известно, изнасянето на невярна информация на публично място може да се окачестви като клевета. Това ли е твоят начин да защитиш българското?

Аз работя в Данон и се занимавам с производство на мляко от доста време.
Не мога да се въздържа да ви кажа, че е много смешно и от друга страна тъжно като чета колко авторитетно се изказват абсолютно некомпетентни мнения, обясняват се подробности от производствените процеси от хора които очевидно никога не са виждали производство.
Но щом всичкото това сплетничене ви забавлява - дерзайте, нема лошо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.