Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 10.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: бТк ще се издънинови [re: Martu]  
Автор. . . (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 00:17



Някой така го беше написал в една листовка на БТК, ако не вярваш ще ти я пратя, в нея има и още печатни грешки.
Проблемът обаче е че 0 ст. не са печатна грешка
Междувременно един приятел ми разказа как видял побой над две касиерки на БТК. Бедните ще го отнасят яко още дълго освен ако БТК не смени касиерките с борчета



Тема Аз ша карам нареднови [re: q]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано04.06.05 00:53



В отговор на:

простотия/глупост.... игра на думи , в случая значението е едно , но явно не и за теб.Ако ще си щастлив , замени ги по горе във въпроса ми.




Аз говоря доста сносно български. След като аз ти казвам, че между простотия и глупост няма нищо общо, значи е така. Простотия е дума подобна на простащина, но с друг нюанс. Ако не ми вярваш попитай някого. Може и в клуб 'Лингвистика' даже. Ама после ми кажи какво са казали, че нямам навика да влизам там. Приемам поправката ти и ще смятам, че си писала простотия (дори ако искаш може простащина, за да няма недоразумения).

В отговор на:

Откъде реши че крехката ми душа е наранена ?




Защото ми зададе прост въпрос.

В отговор на:

Зададох прост въпрос , който май не е по силите ти....?




Отговорих ти малко сложно, съжалявам. Ще извлека и анализирам отговора за теб:
"Простотията понякога е много полезен начин да привлечеш вниманието и често я практикувам." В случая авторът намеква, че е искал да привлече вниманието на обекта.

В отговор на:

Откъде реши че съм тя , а не той или то ?




Че си тя е очевидно за всеки който не е глупав, а просто прост. Не ми се описва сега признак по признак. Наречи го нюх. Ако все пак се окаже че греша, или просто така предпочиташ да се представяш, можеш да ползваш мъжки ник. За 'то' няма да коментирам, не съм чел романа.

В отговор на:

мястото на моя пост е точно




Нека не спорим за очевидни неща. Така или иначе разпознах, къде е трябвало да бъде.

В отговор на:

или си мислиш че тези постове са страшно умни ?




Ааааа, да си имаме уважението. Първо на първо се споразумяхме вече, че говорим за простотия. Не е като да няма. Що се отнася за умни ... едва ли. В края на краищата аз не съм правил кой знае какви умозаключения. Просто обясних на човека някои технически детайли. Не мисля, че е проява на голям ум от бояджията, че може да боядисва. Просто това работи.

В отговор на:

Защо мислиш че простотията ти не ми харесва ?
Ще ти дам жокер.... харесва ми.




Жени ...

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема и аз няма да платянови [re: oжилeн]  
Авторali (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 09:51



И аз няма да платя. Получих тройна сметка и съм сигурен че БТК ме лъже. Не ме интересува точно как важното е че лъжат. Отказвам се от тях.



Тема Re: Аз ша карам нареднови [re: Colombino]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 10:37



Попитах тълковния речник и той ми каза че продължаваш да ръсиш простотии....ооо господин "След като аз ти казвам, че между простотия и глупост няма нищо общо, значи е така". Вземи си купи един тълковен речник на българския език , а ако имаш , вземи и го попрочети и тогава си играй на експерт , в моя речник за простотия пише значение 1:
"Качество или проява на прост(6 и 7 знач.) човек. а 6 и 7 значения на прост са:
6: "необразован , неграмотен"
7: "невъзпитан , недодялан , глупав , слабоумен"

можеш ли да направиш връзката или ти трябва жокер ?

Въпросът го зададаох за да получа отговор по принцип.
Отговорът ти съдържаше и отрицание на въпроса....не че е особено сложен или умен.

За нюха ти ... много си далече от истината , не че има особено значение по темата.

Споразумяхме ли се....за какво....?
Още една дума която трява да погледнеш в речника - споразумение ,
мистър "Аз говоря доста сносно български".

От отговорите ти , които са доста забавни , се появява и един друг въпрос....не специално към теб , а по принцип....Защо поствам в този клуб ?



Тема Re: Това не го разбрах!нови [re: Martu]  
Авторя (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 11:24



благодаря колега......макар че линка е за тези които са на абонаментен план "у дома" , предполагам същото е и за стандартен.....
http://www.btc.bg/bg/residential_article.php?cat=13&id=165
В голяма заблуда съм бил сега като чета на : http://www.orbitel.bg/bg/services/orbinet/ си го пише както трябва.....не знам защо преди като гледах съм останал с впечатлението че това си е като обикновен селищен разговор в мрежата на бтк....друга възможност е от орбител да са си променили страницата , но се съмнявам.


Благодаря ти и наздраве!



Тема Re: Аз ша карам нареднови [re: q]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано04.06.05 13:28



Абе мисли повече с главата си и по-малко с речника. От това, че съществува контекст в който думата прост значи глупав, значи ли че:

'мразя глупостта' е равносилно на 'мразя простотията'

а също така

'ни даряваш с простотия' значи 'ни даряваш с глупост'

?

В отговор на:

За нюха ти ... много си далече от истината




Едва ли чак много. Максимум с един пол да бъркам. Освен ако не си от някоя марсианска триполова раса. Тогава ще се окаже, че наистина много бъркам. Както казах, ако искаш да се представяш за мъж, просто ползвай мъжки ник. Щом ползваш безполов, нормално хората да си ти слагат мислено пол и не можеш да ги съдиш, че така са те преценили.

От следващите ти изречения почти нищо не разбирам и няма да ги коментирам. А защо чете/поства тук всеки трябва да си отговори за себе си. Марта би казала 'Защо не?' (не съм гледал въпросното предаване).

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_

Редактирано от Colombino на 04.06.05 13:29.



Тема Re: Аз ша карам нареднови [re: Colombino]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 20:06



Я....кой започна да говори за мислене с глава.....

В Контекста на моя въпрос значи.....и може би ти много добре го разбра , просто не искаш да го приемеш.....


Значи за тебе има значение дали имам мъжки ник , дали пиша на кирилица или латиница..... какво повече да искам от тебе.....шоуто оувър.

п.п. щом разлика от един пол за теб е малко.....честито!

Za mene towa ne bi imalo znachenie , ako ne iliustrirashe kak wyrhu nikakwi fakti si izgrajdash mnenie i vposledstvie vyrhu nego gradish oshte....Zabavlqvai se.....lyji decata tuka...... heh gugutka.



Тема плащайте синови [re: ali]  
Авторbtk (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 08:20



Като не платиш първо ще ти изключат телефона, после ще получаваш редовно покани да си платиш, а ако сметката ти е голяма може да има и съдебен иск. Плащайте си навреме.



Тема Re: БТК са мошенници [re: Beнeтa]  
Автор USD ()
Публикувано05.06.05 11:39



Хахах, аз пък чух, че един авер, дето баща му е вуйчо на един, дето братовчед му познава лелинчото на шофьора на един, който живее в същия вход с един, който познава един от БТК....

Абе, маце, я да те питам теб, като рипаш толкова за подвеждаща реклама, миеш ли си косата с шампоан с "екстракт от тропически плодове" (за 1 лв) или с шампоан против пърхут (за когото се знае, че не лекува гъбичната инфекция въобще)? Вземаш ли кредит с "6% лихва", която се оказва 13.75%, когато подпишеш договора? Ядеш ли "кренвирши от месо" с 50% съдържание на соя и оцветители?

Съди, когото си искаш и по колкото си искаш, ама недей да водиш некъв смешен кръстоносен поход срещу една от малкото компании, която прави нещата по нов начин след приватизацията.



Тема Re: БТК са мошенници [re: USD]  
АвторBGN (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 14:18



Nov nachin ???

i koe mu e novoto....?




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.