Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема И пак за ОББ!нови  
Автор DonAngel (void)
Публикувано31.08.04 17:48



Днес имах поредното неприятно преживяване в офисите на ОББ.

Вече се отказах да говоря със служителите там. Вместо това написах

, който (мисля) че успях да пратя до няколко човека от висшия мениджмънт (да живее Гугъл, от където изрових адресите им).

Сега ще видим - това май е наистина последният шанс, който давам на тази банка!

--
Doncho A. Angelov

Тема Дончо, ти си болен!нови [re: DonAngel]  
АвторOББ cлyжитeл (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 13:57



Няма какво друго да кажа!



Тема Re: Дончо, ти си болен!нови [re: OББ cлyжитeл]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано01.09.04 14:02



Болен съм, служители като тези, описани в материала, ме разболяха...

--
Doncho A. Angelov


Тема ОББ- банканови [re: DonAngel]  
АвторMeтo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 20:12



за мен ОББ е БАНКА!

Взех кредит и ми струваше точно толкова колкото беше написано, без малки букви и такса, броене и простотии. Може да има много кусури (при мен нямаше) но кредитира, а не само да прибира такса документи. Отпусна ми кредит без поръчител - изобщо за мен е най- близката до европа банка, макар и Гръцка.



Тема Re: И пак за ОББ!нови [re: DonAngel]  
Авторвяpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:39



Виж какво пич, ако си си нямал работа с другите банки може и да се разочароваш от ОББ, но това е най-добрата банка в България. Тук наистина не само обещават но и го вършат, а и когато се убедят че си добър клиент /след около 6-9 месеца/ получаваш и много бонуси. Жена ми изтегли кредит от там, след време получи и кредитна карта.Аз имам един кредит и въпреки това когато поисках отново ме удобриха и когато не си подадох документите ми се обадиха 8 пъти да ме разпитват защо не искам. Абе и ако това не е добро обслужване и отношение към клиентите, здраве му кажи. Ако обаче искаш да видиш проблемни банки пробвай с Булбанк, Райфайзен и ДСК, особено ако си частник.



Тема Re: И пак за ОББ!нови [re: вяpвaщ]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано12.03.05 11:56



Здравей!

> когато се убедят че си добър клиент /след около 6-9 месеца/
> получаваш и много бонуси

Не смятам, че трябва да чакам да се убедят, че съм добър клиент. Прав си - те винаги подхождат към теб в началото все едно си някой, който ще ги "изтърбуши", "изпързаля", "излъже" и т.н.

Аз не мога и не искам да търпя такова отношение, затова си тръгнах. Надявам се много други хора да се съгласят с мен, защото това е начинът отношението да се промени.

Просто това не е моята банка. Радвам се за теб, че си доволен... дано не се разочароваш жестоко някой ден.

Няма да коментирам таксите (и скритите, и тези които ги виждаш на хартия).

--
Doncho A. Angelov


Тема Re: И пак за ОББ!нови [re: вяpвaщ]  
Автор didata (nova)
Публикувано12.03.05 12:41



алоу, вярващия, аз викам тая най-добра банка малко да свали лихвите а?! че са най-високи. сигур щот е най-добрата а?!



Тема Re: И пак за ОББ!нови [re: didata]  
Авторвяpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 15:07



Скъпа ми didata, разбира се че най-добрата банка може да си позволи да иска най-високите такси и да дава кредити с най-високи лихви. В крайна сметка е важно отношението към клиента и дали те ще успеят да те задържат като такъв. В мое лице, на моето семейство и на фирмите ми - те успяха.



Тема Re: И пак за ОББ!нови [re: вяpвaщ]  
Автор didata (nova)
Публикувано12.03.05 16:36



да, и в мое лице, ама само щото ме мързи да мисля за други варианти за кредита ни, веднъж кат сме се набутали ....

п.п. "скъпа" ше викаш на продавачката на вестници или на служителката в ОББ. на мен не позволявам.



Тема Re: И пак за ОББ!нови [re: didata]  
АвторOPT (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 15:00



Банката е перфектна. Имам няколко заема от няколко години. НО има
огромна разлика от работата на различните клонове . За СОФИЯ - ИНТЕРПРЕД
е перфектен , а РАКОВСКА пълна скръб...
ЛИЧНИ НАБЛЮДЕНИЯ -- ЛИЧНО МНЕНИЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.