Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Интербилд - МОШЕНИЦИнови  
АвторЯra (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 14:22



"Интербилд" са най-големите мошеници и изнудвачи сред интернет доставчиците на Варна!

Бяха обявили, че имат промоция за безплатно свързване за м.февруари.
Обадих им се още края на януари, като казаха, че ще дойдат до 2 работни дни........и така до сега!!!
Първо се оправдаваха с бедственото положение, после с многото поръчки и на края миказаха, че трябва да си предплатя за 3 месеца, за да стане по-бързо или по-точно за да стане изобщо....
И това не са го казали само на мен, а поне на 4 човека от моя блок

А тези, които са предплатили все пак вече съжаляват, защото нито скоростта е такава, за каквато са платили, нито работи всеки ден, а и техниците има не идват при заявени проблеми, а те моткат няколко дни........

Абе, с две думи - не се хващайте с тях!



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано29.03.05 16:12



ми вади си модема от шкафа и жули през бетекато



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
Авторlnterbild (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 18:47



Ne e vqrno.Predi da zamina za Sofiq poradi zapochvane na rabota v BPS bqh poveche ot 4 godini kym tqh,skorostta beshe 100-400KB za FTP,25-30KB Inet rqdko slizashe do 15KB,preksvaniq ne poveche ot polovin chas na 3 meseca,vyobdhte strahoten dostavchik,ne kato Vega ili Varnainter,pri koito naistina nqma net sys sedmici,skorostta mnogo rqdko nadhvyrlq 1KB(Nai-visokata e 4-5KB) i mrezhite sa pylni s virusi.



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано02.04.05 01:31



Здравейте,

Имате удоволствието да прочетете компетентен отговор на служител на фирма "Интербилд" ООД. Дори нещо повече, тези позвънявания за промоцията ги осъществявах аз лично с колежката ми. Ако Ви е звънял мъж, значи съм бил аз.

Изключително съм горд, че новите клиенти по нашата промоция не мислят въобще така за качеството на услугите ни. Достатъчно красноречиво е това, че техниците едвам смогнаха с изпълняването на заявките за включване. Не е много лесно да обработваш огромния наплив от 50 заявки за нови клиенти на ден само от трите квартала, които бяха обект на промоцията.

Разбирам разочарованието Ви, че е трябвало да чакате, но за съжаление това с нищо не можеше да се промени от наша страна. Градът ни беше напълно парализиран. Хляб носеха с хеликоптери до кв. "Кайсиева градина", входовете на който бяха абсолютно парализирани за автомобили и никой не можеше да влезе в квартала или да излезе. В кв. "Младост" преспите сняг достигаха три метра височина, а в деня, в който се обяви бедственото положение, снегът покриваше вратата на офиса ни до ключалката. В такова време снабдявахме офиса с нафта, за да можем чрез нафтов генератор да пуснем сървърите си. Естествено, същия ден от 03:30 сутринта нямаше и помен от електрозахранване в офиса, но интернет имаше дори и без ток. Както и да е.

Така че за мен е по-голямо изнудвачество това, че бабите във входа ми звъняха на вратата и ми предлагаха хляб, който беше изкупен от тях от магазина, но на цената от 1.50лв.

Няма да позволя да твърдите, че не полагаме грижи за клиентите. Вярно, че имаше забавяне на работата през тази зима, но, съгласете се ако обичате, че не може техниците да тръгнат пеша със стълбите за Възраждане или Кайсиева градина и да включват клиенти към мрежите ни - не и в момент, в който е обявено бедствено положение, пътищата са проходими единствено с военни машини, а на магазина няма хляб.

В едно такова време аз бях от хората, които пеша идваха на работа, за да сме от малкото офиси, които работят. А това обаждане не е било изнудване, а просто беше представяне на предложение към Вас за по-бързо свързване към мрежата. Все пак ние полагаме инвестиции по свързването Ви и няма да е коректно ние да сме вложили във Вас сериозна сума, а Вие да се откажете на първия месец. Така или иначе, промоцията е представена по начин, който щеше да се изпълни дори и да не се бяхте съгласили на предплащане. Смисълът на обаждането беше единствено да Ви се представи алтернатива за по-бързо включване.

А сега ще Ви помоля да ме извините, ако обичате. В този късен час консултирам двама от хилядите доволни клиенти, които имаме.

Приятен ден Ви желая!



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
АвторLUBCHO (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 15:29



Здравейте,
Искренно неприятно ми беше да прочета, че изкарват моят интернет доставчик за измамници! Вярно не мога да отрека, че е имало проблеми с качеството, но винаги като клиент съм получавал любезно обслужване и разбиране от страна на фирмата! Има какво още да се желае от Интербилд, но да бъде вкарана в черният списък нечувано и недопустимо!
Поздрави
Клиент на ф-ма Интербилд ООД!



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
АвторCиpмa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 16:02



Здравейте :)
Аз съм потребителка на Интербилд вече 3та година. Смятате ли, че ако не бях доволна щях да съм още към тям?!?! Интернета е супер. Има моменти в месеца когато няма нет, но до час всичко се оправя. Скоростите са хубави и аз съм доста доволна. Препоръчала съм Интербилд на мои приятели и те са се вързали и също са доволни. Училището ми е към Интербилд и те също са много доволни. Аз също съм вързана без такса, тъй като очаствах в тогавашната им промоция и още същия ден дойдоха. При положение, че имат много клиенти как искате да свършат толкова хора в един ден. А и когато хората чуят за безплатно връзване е естествено да се обадят 100 човека и да не могат да бъдат обслужени веднага.

Не смятам, че Интербилд трябва да са в черния списък. За мен те са една от най-добрите фирми за доставка на интернет!
Благодаря за вниманието! Приятен ден



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
АвторFuSloN (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 18:01



Здравейте,
аз също съм клиент на въпросната фирма и то в квартала, в който качеството на услугите е най-слабо в целия град - 10.7 (известен още като центъра) и въпреки това вече повече от година тегля с по 400kb/s от FTP сървърите, скороста ми към интернет е задължително над 20kb/s. До сега на 4-5 пъти съм имал проблеми от технически характер, които са били решавани или в същия ден, в който съм се оплакъл или на следващия. Веднъж чаках 4 дни, но проблема беше от наистина сложно естество - поради натоварването на мрежата вечерта имаше накъсвания на интернет достъпа и беше необходимо да се установи проблемното устройство. Препоръчвам Интербилд на всички познати от моя квартал, защото конкуренция там (конкуренция е силна дума) се изразява в Vega - 2kb/s неограничен и bulstar (без коментар)...
Поздрави,
FuSIoN



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: checho]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано02.04.05 19:04



Ти специално ли си се обадил на няколко познати да напишат добри думи за вашта фирма или сам си ги нацвъкал тия няколко мнения? То излезе, че половината клиенти на "Интербилд" си немат друга работа в събота следобяд и пишат в клуб "черните списъци", айде стига...

По-голямата част от твоя пост е пълен булшит, абсолютно шикалкаване, пък за финалния апотеоз да не говорим.





Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: dimodi]  
Автормнитeлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 19:23



Пък и стилът е един и същ - и 4-те мнения (В това число неговото) започват със "здравейте", а също и завършват сходно. Явно взимат хората за идиоти.



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: мнитeлeн]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано02.04.05 20:19



Отговорите не са от мен лично. Казах на няколко наши клиенти, че тук пише неща за фирмата. Не съм казал, обаче, дали да отговарят и какво. Смятам, че доста добре защитаваме репутацията си на един от водещите доставчици във Варна и нямам нужда от подобни прояви. А и не са в стила ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.