Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 14.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: dimodi]  
АвторЯra (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 15:30



Прав си, че това са измишльотини на един и съши човек
Споменава за "хилядите" си "доволни" абонати, а за тези, които са се отказали.......?????

И забелязахте ли, че се набляга само на дните на бедственото положение в града?
А следващите дни ?

А намека, че влагат средства и труд в изграждането и затова искат предплащане на услугата за поне 3 месеца, зада не можеш да се откажеш след 1-вия месец.......ами ако не съм доволна???????
Пък и нали затова е промоция? Като са много отворени - да си преценят могат или не могат да поемат наплива от поръчки и след това съответно откази....



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано03.04.05 20:00



Госпожо,

Аз само мога да се радвам, че това, което съм написал е самата истина и не представлява "измишльотини на един и същи човек".

Изключително ми е неприятно, че ме набедявате в съставяне на "измишльотини". Доставяме Интернет в града от 1998г., имаме хиляди клиенти, които са доволни от качеството на услугите и нищо не може да ни накара да спрем да доставяме качество, което, разбира се, има съответната цена.

Има едно просто обяснение на това, защо наистина не съм влязъл като анонимен участник и не съм писал аз тези неща. То е, че фирма "Интербилд" ООД няма нужда от подобен тип "реклама" по форумите. Това, което рекламира услугите ни се нарича качество. Предполагам прави впечатление, че почти няма и реклами на фирмата в медиите.

Не сме някоя посредствена кабеларка с покритие на 5 блока, а сме водещия доставчик в града. В моменти, в които други доставчици можеха да си мечтаят само за Wireless връзки, ние имахме километри оптични кабели в града. Работим с оптика от две години и все още сме единственият доставчик в нашия град на Интернет по LAN мрежа, който има такъв тип свързаност. Аз наистина не разчитам на този форум да осигури клиентела на фирмата, за която работя. Казах вече, че тези мнения са написани от наши клиенти, които познавам. Разпространих линка с Вашето мнение между група наши клиенти, за да се запознаете с тяхното мнение. Не съм давал инструкции към клиентите ни дали да отговарят и какво да пишат.

Приятна вечер Ви желая!

Редактирано от checho на 03.04.05 20:03.



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: мнитeлeн]  
Автор kardamcho (непознат)
Публикувано03.04.05 20:10



Здравейте,
аз съм от София и въобще не ползвам Интербилд ама тия са СТРАХОТНИ,тук по "Гео Милев" само за тях говорят.Два-три пъти на година пътувам до Рим и там знаят за ИНТЕРБИЛД,как пристигна се за тях питат........мама им италянска
С уважение:
Петьо Петев
/Интербилд-маняк/



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: Яra]  
Автор kardamcho (непознат)
Публикувано04.04.05 19:20



къде изчезнаха тия



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: kardamcho]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано04.04.05 21:11



Не сме изчезнали, господине! Тук сме. Работим си усърдно върху бизнеса, все пак имаме отговорности над половината град!

Кажете какво Ви интересува? Оферта желаете ли да Ви пратим за достъп до Интернет?



Тема Re: Интербилд - МОШЕНИЦИнови [re: checho]  
Автор kardamcho (непознат)
Публикувано04.04.05 22:05



Сериозна фирма.................полвината град..................оферти се пращат по форумите.............сърдят се като не си съгласен с тях.........БЕ МНОГО ДОКАЧЛИВИЧКИ СТЕ БЕ
Ей юнаци имидж не се гради във форум,камо ли като скачате против недоволните от Вас с разни евтини "Мнения на клиенти",хората не са глупави за вас не съм много сигурен,но ако това ви е стилът на работа УСПЕХ



Тема слушай ве капой нескопосаннови [re: kardamcho]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано04.04.05 22:43



добре ти закво са ядеш ся с хората? кфо искаш... хората да си оставят работата и да са занимават само с тфойте вълнения ли? видяха оплакването, изказаха и своето мнение, прочетохме и други мнения... ти кво лаеш още? ари ъъърррр у лево... деба и мамините му кретенчета деба



Тема Re: слушай ве капой нескопосаннови [re: The Secret Lover]  
Автор kardamcho (непознат)
Публикувано05.04.05 07:28



Слушай бе МАМИН научи се да говориш на български първо,а след това се пробвай да пишеш.Защо още" лая" ли вече го написах и по-горе..........възхитих се от евтиния подход по който се опитаха да се защитят.Хорта не са глупави и не трябва да се правят на глупави...чаткаш ли МАМИН???А ти отиди първо на училище,научи азбуката и тогава ми отговори.



Тема Re: слушай ве капой нескопосаннови [re: kardamcho]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано05.04.05 10:14



ave kaput tuk da ne e klub pravopis be



Тема Re: слушай ве капой нескопосаннови [re: The Secret Lover]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано05.04.05 13:15



Определено не е но няма да е зле да се понаучиш шиле..............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.