Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 01.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Не купувайте Sony !нови  
АвторPotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 13:13



Sony произвеждат въэможно най-лошата техника! Взех си мп3 плейър за кола от и се скапа на 5 ден. Чудя се за какво ми е тази гаранция от 18 месеца като сигуно от цялото това време ще слушам музика само 18 дни



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Potrebitel]  
Автор didata (nova)
Публикувано10.03.05 13:16



стига бе....
откъде си го купил?



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: didata]  
АвторPotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 13:27



Ами отдолу в подлеза на НДК май ДД-М се води фирмата или нещо такова не знам. Пускам мп3 и като зе да прескача песните не всички ама доста и то когато съм спрял, а диска огледало няма една драскотинка по него даже и малака ужас ! Сега се чудя дали да го карам на сервиз да не го скапат още повече, че то едни техици. А първо си виках е нали е Sony марково уж тарикатско ще да е. По-добре да бях взел някой Elitte сигуно щеше да е 100 по добре.



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Potrebitel]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано10.03.05 14:01



Като си записал ЦД за 30 ст. на 32-ра скорост, кво очакваш?





Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторPotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:11



CD-то е EMTEC аз работя само с такива и досега са нямали никакъв проблем, а записвачката ми е Plextor и записва само на 24х МАХ така че не мисля проблема да е от тях тъй като тези СД-та съм ги пускал на много плейъри (Kenwood,JVC,Pioneer,Pansonic) и не са имали такъв проблем. Проблема си е в тъпия касетофон.



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Potrebitel]  
Автор Гипca (KpokoguB)
Публикувано10.03.05 16:27



имам dvd плеър, 17"монитор и vaio - съответно на 2г 4г и 6 месеца, телефон sonyericsson на 1 година, и миналата година телевизора на сестра ми - sony trinitron навърши 15 години...

изтъкни ми една основателна причина да спра да си купувам сони



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Potrebitel]  
Автор dimex (непознат?)
Публикувано10.03.05 17:07



ай' стига бе ! и с'а к'ва стана тя. ще си пазаруваме самсунги и елитки ....
ти направо ми разклати религията, бе пич !
та кога казваш ще пробваш и с други цд-та ?

Редактирано от dimex на 10.03.05 17:11.



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: dimex]  
АвторHepвиpaн (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 17:33



Абе ей шушон.
Ти чуваш ли се какво говориш бе шимпанзе??? Купил си веднъж нещо дефектно от Сони и край - марката не става. Ами то тогава нищо не трябва да купуваме, щото поне на още един мушмул като теб му се е случвало от тази марка да си купи нещо с фабричен дефект.



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Hepвиpaн]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.03.05 17:52



може и да не е фабричен дефекта... принципно има следното правило (не знам точно как му е "научното" име) - всяка стока си има жизнен цикъл от примерно 10 години, и вероятността за авария е (пак примерно) стотици пъти по-голяма в първите 1-2 седмици, и към края на жизнения си цикъл... демек има вероятност да се счупи или много скоро след като си го купил (преди да са се сработили един вид чарковете), или когато вече му е време да го изхвърляш...

Just a genius



Тема Re: Не купувайте Sony !нови [re: Hepвиpaн]  
АвторUnufri (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 17:55



Moje. Produktite im s optika sa neshto mnogo zle naposleduk. I az imam dosta problemi s tqh specialno s CD-RW Sony. Ne zapisva drugi diskove osven Sony a tova e mnogo tupo mai ama karai.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.