Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гет.бг - мошеници!  
Автор asahi (познат от преди)
Публикувано25.02.05 18:34



Може и друг път тук да се е писало за тях, но сега ми е много пресен спомена и бързам да ви информирам за впечатлението си:
Харесах си един Нокиа 3200 (не ме питайте защо) от тях и го поръчах. Трябваше ми за фирмата и в предварителен разговор поисках фактура. Оказа се, че това съзадвало сериозен проблем, защото вносителя бла-бла... май имал незаконен внос и не давал фактури. Съгласиха се след доста уговорки и позоваване н азакони. Поръчах преди обяд, а се оказа, че доставката в София не може да се извърши до края на деня. Уговорихме се да посетя офиса им.
В офиса след 10мин. чакане за оформяне на фактурата най-накрая видях телефона си:
-със смачкана кутия;
-на телефона си пише Водафон - пряк резултат от жълт внос;
-неопакована батерия, със следи от мръсни ръце и дебела драскотина по нея;
-при пробата в батерията нямаше грам ток. Не ми е първия телефон - все трябваше да има нещо в тази иначе литиево-йонна батерия;
-зарядното беше за английски контакт и хич не ми се мислеше вече откъде да си взема преходник.
Докато установявам тези неща иначе любезната и симпатична девойка говореше с доставчика, който и обясняваше към кой сервиз да се обърна. Как ли пък не - още не съм дал парите и вече да мисля за посещение в сервиз.
Отказах любезно сделката. Девойчето пробва репликата "Ама ние вече сме издали фактурата, сега не можем..." ама не мина номера.
Като цяло изводът е: Добре че отидох в офиса, иначе куриерът щеше да се разкарва напразно.
Стойте далеч от Гет.бг!



Тема Re: Гет.бг - мошеници!нови [re: asahi]  
Автор Catalizator (академик)
Публикувано25.02.05 20:24



Аз съм пазарувал от тях и нямах никакви проблеми (освен един - поръчах фороапарат и се оказа, че нямаха с такава памет, каквато поисках, но се обадиха да ме предупредят). За телефони - и в нормален магазин ще ти пробутат някой Водафон или Ориндж.

May God have mercy upon my enemies, because I won't.


Тема Един мъдър съвет от меннови [re: asahi]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано26.02.05 02:01



В кръчма дето се плаща кенефа не пий.

На сайт дето си крият сорса не стой.


В отговор на:

Клавиатура Internet Navigator™
105 клавиша
За спестяване на време докато сте online или на работното си място
Бързо скролиране и превключване между програмите
Достъп до предпочитаните web страници, директории и програми с едно натискане на функционалния




System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Един мъдър съвет от меннови [re: Colombino]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано26.02.05 13:28



Ай стига бе, тая клавиатура като си я купувах преди 2 години (не от get.bg де), пак струваше горе-долу толкова, не може да не й е паднала цената ?!

А между другото, не разбрах каква е връзката с телефона



Тема Ааа, няма връзканови [re: dimodi]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано26.02.05 21:07



Пак съм творил мъдрости в нетрезво състояние.

Демонстрирам copy&paste с IE, което е забранено на съответната страница. Демек фукам се, че мен тяхната забрана не ме спира.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Гет.бг - мошеници!нови [re: asahi]  
Автор бaт Пeнчo (учи)
Публикувано28.02.05 00:16



А аз имах проблеми с BGSTORE неколкократно. Закупих телефон, който не дойде в поръчаната окомплектовка. При друга поръчка закупих книги, които заплатих предварително (по e-pay), и въпреки че изпратих потвърждение, не съм ги получил и до ден днешен (след неколкократно обаждане до офиса им). Не съм единствения, знам за подобни проблеми и от приятели и колеги. Въобще не заплащайте нищо преди доставка

Редактирано от бaт Пeнчo на 28.02.05 00:18.



Тема Re: Гет.бг - мошеници!нови [re: asahi]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано05.03.05 21:06



И аз не съм доволен от тях. Поръчах си една Нокиа, потвърдих поръчката, после докато разглеждах другите модели си харесах друг по-скъп модел. Обаждам се по телефона и питам дали мога да си сменя поръчката - не можело!!!- вече бил поръчан. Викам си хубаво, грешката си е моя, да съм мислил, но после гледам, че на сайта им пише, че в пет дневен срок стоката може да се върне, ако не е отваряна и ползвана ... Обаждам се пак, така и така обяснавям им като човек, отново - НЕ МОЖЕ!!! Когато донесоха телефона, който всъщност не исках вече, беше с клавиатура на арабски, зарядно с английски стандарт и без упътване на български, и ми бяха сбъркали името в поръчката ....
Още същия ден си купих телефона, който исках от магазин за 10 лева по-скъпо с ръководство на български и нормално зарядно и клавиатура.

А някои от цените са им доста по-високи от тези по другите магазини ...
Аз бях до тук с ГетБГ



Тема Re: Гет.бг - мошеници!нови [re: Fast Taker]  
Автор asahi (познат от преди)
Публикувано06.03.05 18:24







Тема Re: Гет.бг - мошеници!нови [re: asahi]  
Автор shaman (Мислещ различно)
Публикувано06.03.05 19:26



Малко теми за размисъл !


Copyright © 2003 osCommerce
Powered by osCommerce



Copyright © 2001-2005 GET LTD : "Група за електронна търговия" ООД
(02) 8680129, 9622238, 0888545406, 0897923087





MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire

Тема Re: Гет.бг - мошеници!нови [re: asahi]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 19:34



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.