Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема OfficeExpressнови  
АвторBV (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 11:57



Здравейте,

Купих си стол "Престиж" от OfficeExpress . Като го купих ми обясниха , че имам една година гаранция и ми издадоха фактура(въпреки, че съм частно лице) заверих я в техния отдел по гаранциите и ми обясниха,че ако има проблем да звънна. Стола се счупи. Звъннах им. Казаха , че този стол НЯМА гаранция.
Аз сега сам като излаганато камилче.
Към кого мога да се обърна за помощ?



Тема Re: OfficeExpressнови [re: BV]  
АвторOffice Express (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 13:10



Уважаеми Господине,

молим Ви най-учтиво да оставите своите координати тук или да се свържете с нас на телефон 02/9768112 - Росен Георгиев.
Най-вероятно е станало някакво недоразумение, което ще се отстрани при установяване на дефекта на стола.
Гаранцията, която даваме е тази, която производителят дава на нас, а тя е единствено за газовия амортисьор.

Заповядайте в Търговския център на Офис Експрес, който се намира на бул. "Цариградско шосе" 135.

Съжаляваме за причинените Ви неудобства!

От екипът на Офис Експрес.



Тема Re: OfficeExpressнови [re: Office Express]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано28.12.04 23:53



Уважаеми г-н OfficeExpress,
посочвам Ви само една очевидна правописна грешка, която съсипва цялото Ви учтиво писание: От екипът на Офис Експрес ....

Е, случва се, но Вие внимавайте
И не се обиждайте, моля.

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема Re: OfficeExpressнови [re: !чepeшka]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано29.12.04 11:11



Уважаема г-жо !черешка,
посочвам Ви само една очевидна правописна грешка, която съсипва цялото Ви учтиво писание:
И не се обиждайте, моля.

Е, случва се, но Вие внимавайте!
И не се обиждайте, моля!


Закачам се :-)



Тема Re: OfficeExpressнови [re: BV]  
Автор Catalizator (академик)
Публикувано02.01.05 04:30



При такива случаи се обръщай към адвокат за професионален съвет!
Наскоро се опитаха да ме измамят с една гаранция. Имам известни юридически познания и се усъмних. След няколко разговори с адвокати отидох и си поприказвах с управителя на фирмата. Веднага ми издадоха нова гаранция! (оказаха се разбрани, а на мен много ми се искаше да ги сплаша)
В твоя случай не е реално да търсиш платена консултация от адвокат; ако нямаш познат такъв постни тема в клуб Право (раздел Взаимопомощ) и обясни подробно обстоятелствата.

Si vis pacem, para bellum.


Тема Re: OfficeExpress v EVROPA POHVALAнови [re: BV]  
АвторBV (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 10:38



Ukaza se che OfficeExpress e firma s evropeisko mislene. NEVEROIATNO NO FAKT. Takova otnoshenie az za 24 godini ne sam vijdal v Bulgaria.
Prosivoditelia na stola naistina e daval garancia SAMO za gazaovia amorisior, a pri men problema beshe drugade. No te mi smeniha stola ZA SVOIA SMETKA. Tova drugade v BG niama kade sa ti se sluchi. V metro primerno biha vi napsuvali pri tazi situacia ! :-)). Goreshto vi preporachvam OfficeExpress kato firma. S tova otnoshenie v dalgosorchen plan gi vijdam kato lider na tozi pazar.....

BRAVO OFFICE EXPRESS !!!!!!!!



Тема Re: OfficeExpress v EVROPA POHVALAнови [re: BV]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано04.01.05 09:31



Радвам се, че всичко е приключило позитивно. Корпоративни клиенти сме на OfficeExpress от няколко години, досега оплаквания не сме имали по отношение на обслужването.
Голямо БРАВО за персонала и пожелания за още по-успешен бизнес през 2005!

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: OfficeExpress v EVROPA POHVALAнови [re: Xъни Бъни]  
АвторMOA3EC (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 16:43



ЕВАЛА БАТКО ДОБЪР РЕПЕРТОАР СТЕ СПРЕТНАЛИ



Тема Re: OfficeExpress v EVROPA POHVALAнови [re: MOA3EC]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 23:12



Ei ganioveca si e mnim i tova e! Za pryv pyt nqkoi da se izvini tuk i da poeme garanciq i da predostavi uslugi, i nash ganio she go opliue....
Какво повече да говорим, абсолютно заслужено си получаваме всичко...
Аз лично също съм "корпоративен клиент" и нямам оплаквания, даже се сещат хората и за Рождени дни! Мисля че управленското тяло се справя добре да поддържа стандарта, който са си заложили!



Тема Re: OfficeExpress v EVROPA POHVALA [re: kлиeнт]  
Автор larys (realist)
Публикувано28.01.05 19:43



I az sma super dovolen ot Office Expres




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.