Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 30.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За великата фирма JAR Computers!!!нови  
Автор bov8O (непознат )
Публикувано25.03.04 11:27



Наскоро си смених работата. Колегат преди мен имал познати в JAR Computers София и купил от там служебния ни компютър. Като видях че дъното е ЕлитГруп(ЕлитТруп) с запоен на него Дурон разбрах че ще имаме проблеми. Не се мина много време и машината омря. Отнесохме я в JAR като им казах че проблема гарантирано е в дъното, просто всичко друго пробвах дали работи (то не е много дъното е пълен интеграж). И така вече повече от две седмици чакаме да се оправи компютъра! От сервиза им ни казаха че ще ремонтират дъното!!! (това е пълна глупост! какво ще му ремонтират? да не му сменяват кондензаторите! само на 4 месеца е!) Били го пратили в друг сервиз! Срока за ремонт бил 14 РАБОТНИ ДНИ! ПОЧТИ МЕСЕЦ! За толкоз време хората зглобяват самолети! Такава простотия в такава фирма не сам очаквал! То се оказа че МОСТ компютърс не са единствените диваци в това отношение. Аз са от Благоевград, званя през няколко дни да видя какво става щото ако не званя соигурно никога няма да стане (бая телефон ще платя)! Местните фирми в Благоевград колкото и малки и измислени да са, поне тези с които сам работил ми решават проблемите за максимум една седмица т.е. 5 работни дни! Така че внимаваите ако пазарувате от ЖАР Компютърс! Аз не ви го препоръчвам!



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!!нови [re: bov8O]  
АвторMPhenix (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 12:35



1. kato Pc to e s eftino dyno ti k-vo ochakvash?Estestveno che shte imash problemi
2. Predpolagam znaesh kakvi sa predimstavta kato se kupi PC ot Sofia.
3. V Blagoevgrad malkite firmi imat malko klienti zatova opravqt za 5 dni(ako izobshto
gi opravqt)



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!!нови [re: bov8O]  
АвторMpaзя_ceлянитe! (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 12:44



Неграмотен тъпанар! Преди да се жалваш, вземи си оправи правописа, разбирач с разбирача! И ако можеш да четеш, е добре да погледнеш какво пише в гаранционната ти карта... Аре умирай в Благоевград и си купувай оттам компютри!



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!!нови [re: MPhenix]  
Авторbov8O (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 13:03



1. Ne az sam izbiral mashinata da e s ElitTrup kakto sam napisal!
2. Malkite ili golemi firmichki tova e bez znachenie klienta trqbva da se obslujva maksimalno barzo, ako sa im mnogo klientite da si naemat povece presonal!
3. Opravqt gi i to bez da mi obqsnqvat kak shteli da remontirat danoto!



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!!нови [re: Mpaзя_ceлянитe!]  
Авторbov8O (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 13:08



Slushai be pedal nedagav shto ne se fakash otzad be negar garbav ti she mi obesnqvash na mene smeshnik! Kakvo da si gledam garancionnata karta be! Pishe do 14 rabotni dni i kakvo daneto e preebano sa dai da chakame 14 dni da go smenat. Ti kvo iskash be mangal s tova PC trea da se raboti ne e domashno! Tova e edin mesec pochti be! Za tolko horata pravat osnoven remon na kola be! Pushni si glavata v gaza i vdishvai be СЕЛЯК НЕЩАСТЕН!!!



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!!нови [re: bov8O]  
АвторШokиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 15:03



bov80, човекът е напълно прав. С този речник и с тая откровена твоя простотия не очаквай каквото и да било добро. Стой си в Благоевград и не ни товари с глупостите си. Не може цял форум да се занимава с неграмотността и псувните на един простак и пълен селянин... Сбогом!



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!!нови [re: Шokиpaн]  
Авторbov8O (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 15:44



Abe vie ste bili golemi grajdani Sofiancite be!
Samo edno ne razbiram kat ste takiva grajdani sto togava v petak i sabota nemoje da se razmine chovek s koli na sofianci tragnali po rodnite si mesta t.e. na selo! Kolite palni s burkani shtoto nemat kinti da si kupat! Vie li she mi govorite za selqni be! Male kakvo dojivqh! Koi znae ot koe selo ste deto ne moje da se sleze ot nego bez diskovi spirachki! Aide idi si legni v oborcheto pri kravichkata! GRAJDANINO! he he az pone sam se rodil v grad i sam jivql cql jivot v grad a ne sam prishalec ot nekade si... A i oshte neshto sravnenie s Sofiq Blagoevgrad e perla! Jiveite si v kochinata koqto vie GRAJDANITE si pravite! Priqtno! :) (JAL MI E ZA VAS MA DERZAITE BE!)



Тема Aloooo TEMATA zabravihte [re: bov8O]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 16:43



Vse mi se struva 4e temata ne6to se otmesti :-)
JAR 4e sa tikvi - tikvi sa. Rabotjat tolkova bavno i nekompetentno, 4e mi stava lo6o da gi gledam. Az sy6to sym im jal poparata za tova ve4e ne kupuvam ot teh.
Ot druga strana ne moje da iska6 EVTIN i DOBYR comp. Tva sa dve nesyvmestimi ne6ta. Az li4no ve4e davam malko pove4e pari pri pokupka, ama znam 4e nema da imam problemi. Napravi prosta smetka: Ako izrabotva6 s tozi computer 50 lv. na den (primerno) i ako toj ne raboti 14 rab.dni (18 celi dni) tova sa 900 lv. 4ista zaguba. mi za 900 lv POVE4E 6te si kupi6 comp. deto iztrelva sovalki be 4ovek. Evtinoto VINAGI ti izliza prez nosa. USPEH



Тема Re: За великата фирма JAR Computers!!! [re: bov8O]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано25.03.04 16:48



От JAR си купих дефектна памет, която ми сменяха (3) три пъти и накрая си взех парите. За мен те вече не съществуват.

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Aloooo TEMATA zabravihte [re: diver]  
Авторbov8O (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 16:58



Приятелю, не са го избирал аз тоя ЕлитТруп... Ако аз го бях избирал никога нямаше да е и АМД... просто аз го наследих на работното място. Проблема е, че неможе да чакаш толкова време за нешто толкова просто! Или го сменяват или не! Това е! Ясно е, че е дъното...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.