Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема в-к "Компютри" от зле към по-зленови  
АвторErta (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 14:23



Все си мислех, че няма как повече да развалите този вестник. Оказа се, че има и това е т. нар. журналист Д. Божилов и неговите писания. Споменатият "журналист" е главно известен с пасквилчето си с/у отворения код и пословичната си неграмотност във всяка една област. Какво беше учудването ми като видях, че вестникът му предоствя цяла станица за откровено тъпите му писания.
Вдигането на цената също е жива подигравка и път към края на този вестник, особено като се има предвид, че ако искам толкова реклами да чета ще си взема "Компютърна борса". За "авторските " статии на някои ваши автори не искам и да говоря - те просто са нагла кражба от и-нет, като най-безобразно са подписани като авторски (Момчилчо за тебе става дума).
За списанието: преди имаше свестен формат, последния брой обаче е с някакво "ново" разбиране за формата, уж, че ще е по-голям. Ами не можахте ли да увеличите страниците, вместо да правите тази недомислена, неудобна грозотия?!
Бях ви читател, вече не съм!



Тема Re: в-к "Компютри" от зле към по-зленови [re: Erta]  
Автор Jogo (i kvo)
Публикувано23.03.04 11:47



Абсолютно съм съгласен с теб. От доста време не съм го купувал и занапред не смятам да го правя. Но иначе преди непропусках и брой

Курвата си е курва, не я търси, тя сама ще се обади


Тема Re: в-к "Компютри" от зле към по-зле [re: Jogo]  
Автор txl ()
Публикувано23.03.04 19:23



Да така е, и аз го четях преди, но вече нищо интересно не намирам...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.